Nokia Güvenlik Kodunu Unuttum

Nokia Güvenlik Kodunu Unuttum Nokia 6303 Güvenlik Kodu Kırma - Bu makaledeki notlar: nokia 1208 güvenlik kodu kırma nokia..

Nokia Güvenlik Kodunu Unuttum Nasıl Çözerim?

Arkadaşlar öncelikle hepinize selam..
Ben Nokia 5130 Cep telefonuma uzun süre önce şifre koymuştum ve şimdi hatırlamıyorum. mesajlarım, müziklerim ve diğer bilgilerime bi zarar vermeden bunu nasıl çözebilirim?
Şimdiden hepinize teşekkürler..

Ozlemert

Güvenlik Kodunu Unuttum

Nokia 1208 güvenlik kodunu unttum.Master code veriyo siteler ama işe yaramıor

Telefonumun Güvenlik Kodunu Unuttum Nasıl Girebilirim ?

x3-00 güvenlik kodunu unuttum nasıl gırebilirim

Güvenlik Kodunu Mu Unuttun 🙂 Gelin Kıralım

bu adrese girin. imei nizi yazın. çıkan kod sizin gizli güvenlik kodunuz. o kod ile güvenlik kodunuzu değiştirebilirsiniz.

(imei kodunuzu *#06# yaparak öğreniniz)

Not: Telefoncular bunun için 15 YTL alıyorlar hadi yine iyisiniz

bu arada 6210 gibi bazı telefonlarda güvenlik kodunu 10 kere falan yanlış girdiğiniz zaman ömrünüz boyunca doğru kodu kabul etmez. 6210 gibi telefonların güvenlik kodu sıfırlaması pc den yapılmakta. Onu da telefoncular yapıyor. Ama bir iki defa yanlış girmişseniz ve kodu unuttuysanız bu siteyi kullanabilirsiniz.

Gavur milleti yapıyor işte :s

Nokia bütün modelleri icin Buraya tiklayin Edit: Son ikaz yeni link eklenmistir

Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana “Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak” uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek (12345) format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2-) Hard Format Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz. Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz!!

*** Bu yazi bilgi amaçlıdır.Kullanımından doğacak problem ve hatalar kullanıcıyı bağlar.Sitemiz yaşanabilecek problemlerden sorumlu tutulamaz.Arıza durumlarında yetkili servislere basvurmanızı tavsiye ederiz.

Kırık Link
Edit:Alemdar

Güvenlik Kodunu Bulan Program Unlockme!

Uyumlu Cihazlar:
Nokia: 3230, 6260, 7610, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, N70, N90
Panasonic: X700, X800
Samsung: SGH-D720, SGH-D730
Lenovo: P930

Ne İşe Yarar?
Bu programın amacı kaybettiğiniz güvenlik kodunu size göstermektir. Programın çalışması şu şekilde: Programı açtıktan sonra “Unlock” a tıklayın. Sonra program güvenlik kodunuzu bulmak için kodlar deniyor. Gayet hızlı bir şekilde rakamların ilerlediğini göreceksiniz. Her 1000 rakamda artacaktır ve birkaç saniye sürmektedir. Program kodunuza geldiğinde mesela kodunuz 35724 diyelim. 35000 yazdıktan sonra 35724 sayısında bir bip sesi çıkarır (bulduğunu belli etmek için ). Bu sayede eğer telefonunuzu kilitlemediyseniz bu şekilde kodunuzu bulabilirsiniz. Hiçbir zorluğu yoktur. Deneme amacı ile telefonunuza kurabilirsiniz. Bunu bir eğlence haline de getirebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın telefonuna çaktırmadan kurup kodunu çalabilirsiniz . İşte bu şekilde…

indir


alternatif link için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Güvenlik Kodunu Unuttum” İçin Bir Cevap

Nokia Güvenlik Kodunu Unuttum İçin Yorum Yap