Özür Dileme Mesajları

Özür Dileme Mesajları Özür Dileme Şiirleri - Bu makaledeki notlar: özür dileme sözleri özür dileme mesajları..

Özür Dileme Sözleri

Özür Dileme sözleri

Özür dilerim mesaj ve sözleri

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni…

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni neolur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, neolur!

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Biliyorum hata bende… Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana neolur beni affet…

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?
Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: ÖZÜR DİLERİM!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin?

Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum!

Aşkım, kalbim her şeyim sensin, birtanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim… Seni seviyorum…

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, Özür dilerim canım!

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? ÖZÜR DİLERİM!!!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla..

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim… Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden?
Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI. ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM… EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

MESAJIM YUREGIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? BU NEDENLE SAKA MI YAPIYOR DIYE DUSUNME SEVDIGIM? KIRGINLIKLAR KALKSIN ISTIYORUM BIRICIGIM. OZURLERIMI KABUL ET!

Burçların Özür Dileme Şekilleri

Burçlarin özür dileme sekilleri

>>>KOC: Bir kere butun Koc’lar dunya $ekeri olduklarina inanirlar..
ozur dilemelerini gerektiricek bi$ey yaptiklarini ya da soylediklerini
hic du$unmezler.. o yuzden dizlerinin ustune cokmek yerine basitce “ozur dilerim” derler.. bundan ne azi ne fazlasi

>>>BOGA: Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmu$tur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri icin kaybettikleri cok arkada$lari vardir

>>>IKIZLER: Ikizler her ne yapmi$ olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi ara$tirirsaniz mutlaka hakli cikacaklardir.. hakli olduklarini du$unmuyosaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemi$siniz o da sizin sorununuz

>>>YENGEC: Bir Yengec’in ozur dilemesini bekliyosaniz buna pi$man olursunuz… her konuyu mutlaka kendi taraflarina cevirmeyi bu kadar iyi beceren ba$ka bir burc daha yoktur… sonunda bir bakmi$siniz yalvar yakar olan sizsiniz.

>>>ASLAN: Bir aslan hatasini telafi etmek icin elinden ne geliyorsa yapar.. size cicekler alir, evinizin kar$isindaki duvara kocaman harflerle BENI AFFET yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir….. sonunda affettiginiz zaman kis kis gulmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona kar$i koymak ne mumkun.

>>>BA$AK: Ba$ak hata yaptigi zaman ozur dilemekten cekinmez, ama bunu
ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar.. herkesi kendileri gibi sandiklari icin boyledirler.. onlara gore i$ i$ten gecmi$ olsa bile sonucta ozur dilemi$ midir, dilemi$tir.

>>>TERAZI: Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye cekinmezler.. o kadar ictendirler ki zaten ozur dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi soylemi$ olursunuz.

>>>AKREP:Ozur dilemenin bir formalite olduguna inanirlar.. o yuzden bir telefon acmak ya da kar$iniza alip konu$mak yerine kart ya da mail yoluyla ozur dileyen insanlarin cogu bu burctandir.

>>>YAY: Yay’larin kitabinda pi$manlik, ozur gibi $eyler yazmaz..
hatasiz kul olmaz $arkisi onlarin hayat felsefesidir. Ba$kalari onlara
yanli$ bi$ey yaptigi zaman da ayni tavri korurlar, cifte standart yapmazlar yani..

>>>OGLAK: Onlardan basit bir “ozur dilerim”le kurtulamazsiniz.. uzuuuun bir aciklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmi$seniz ne mutlu.

>>>KOVA: Dunya tatlisi insanlardir.. hata yaptiklarini bilir ve saniyesinde
durumu kurtarmak icin bi$eyler du$unurler.. genelde de ba$arirlar .

>>>BALIK: Kolay kolay ozur dilemezler cunku onlara gore herkesin
olaylara baki$ acisi farklidir.. bir Balik ve ozur dilemek ha? $ansinizi
zorlamayin.

Özür Dileme Teknikleri…

Bazen eşinizle tartışırken aslında çok haksız olduğunuzu ve bilmeden veya bilerek eşinizi incittiğinizi düşünmüş olabilirsiniz. Böyle bir durumda özür dilemek istiyorsunuz ama bunu yapamıyorsunuz. Saçınızı yolmak istediğiniz oldu mu? Özür dilemek dışında üzgün olduğunuzu ifade etmenin yollarını mı arıyorsunuz? İşte size, özür dilemenin alternatifleri ve özür dilemeyi kolaylaştıran yollar.

1- Eleştirileri kucaklayın.

Eşinizle tartışıyorsunuz ama her ikiniz de haklı olduğunu düşünüyor, her ikiniz de karşı tarafı haksız buluyor, işte bu tartışmanın defalarca tekrarlanmaması için yapmanız gereken ilk iş, eşinizin size yönelttiği eleştirileri güzelce dinlemek ve anlamaya çalışmaktır.

2- Teneffüs vakti.

Tartışmanın tam doruğundasınız, tansiyonunuz yükseliyor ve kalbiniz yerinden fırlayıp çıkacakmış gibi hızlıca çarpıyor, işte böyle bir anda aslında demek istemediğiniz sözcükler sarf edebilirsiniz. Tartışmalarınız, bu noktaya gelmeden önce mutlaka küçük bir ara verin ve ayrı yerlerde bir süre yalnız kalmaya çalışın.

3- Geçmiş, geçmiştir.

Şimdiki sorununuza odaklanmaya çalışın, ortamı ateşlendirmek kimsenin yararına değildir, geçmişi unutarak daha kolay anlaşabilirsiniz.

4- Ben, sana düşman değilim.

Sakince konuşuyorsunuz ama bir anda eşiniz sesini yükseltiyor, siz sakin tavrınızı aynı şekilde sürdürmeğe çalışın, böylelikle aslında onun karşısındaki bir düşmanı olmadığını ona hatırlatmış olacaksınız.

5- Etrafınızı düzeltin.

İnsan, bulunduğu ortamdan direkt olarak etkileniyor, rahatsızlık duygusu sert bir duygudur ama gerekli bakımlarla her zaman onu kontrol edebilirsiniz.

6- En zor sözcüğü dile getirin.

Gerçek bir özür dilemek önerisi, size önerebileceğimiz en zor öneridir ama sanılanın aksine herkes bunu yapabilir ve şimdiye kadar hiç kimse özür diledikten sonra kendinden geçip yere yığılmamıştır.

7- Güzel bir şeyler söylemeğe çalışın.

Bazen sevdiğiniz birisinin rahatsız edici sözlerini unutmak çok zor olabilir ama güzel bir sözcüğü onun yanına koyduğunuzda aslında bunun o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.

8- Seni seviyorum.

Beyaz bayraklarınızı çekip barışmak mı istiyorsunuz? Onu sevdiğinizi söyleyin. Eşinize, ona karşı olan güzel duygularınızın hiçbir zaman değişmeyeceği güvencesini vermek çok güzel bir olaydır.

9- Bu akşam nereye gidelim aşkım.

Güzel güzel tartıştınız ve bir anlaşmaya vardınız, evin ortamı sakinleşti ama kafanız hala konuştuğunuz şeylerde. Kendinizi bu tartışmadan kurtarmak için biraz eğlenmeğe ihtiyacınız var. Dışarıya çıkın ve gençlerin değimiyle biraz kafanızı dağıtın.

10- Affedin ve unutun.

Eşiniz sizden özür diledi ve siz de kabul ettiniz, bunun anlamı, bu olayı olmamış gibi kabul etmektir. Her şeyi unutun ve hiçbir şey olmamış gibi hayatınızı güzelleştirmeğe çalışın.

Özür dilemek sadece “üzgünüm” demek olmadığı gibi, özrü kabul etmek de sadece “tamam” demek değildir.
__________________

Pişmanlık Sözleri

Pişmanlık sözleri sayfamızda birisine yaptığınız bir hareketten dolayı özür dileme mahiyetinde pişmanlığınızı belirten sözcükler bulabilirsiniz. Buyrun pişmanlık sözleri;
Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa bir gün yaşayacağın bensizlik benim eserim olmayacak
Birgün gururunu yenip bana geri dönmek istersen sakın dönme Çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar
Bir gece ay bana sordu NEDEN seni ağlatan biriyle berabersin Aya baktım ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin
Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen
Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez
Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım
Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!
Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince
Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle
Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninle
Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında
Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen!!!
Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi ——–im kibrit bile çakmam
Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü Raconu *****Lik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k
KâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé
Usturama Jileti TakarımGövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım!
GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım
ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun
Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz
Ne Paranın Delisi Ne ——–in Gölgesi Ne ——nun ßekçisi Nede —-nin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk
Ben Günahkarım çekerim Tineri BaLiyi sigarayıAtarım Kendimi Bir BoşLuğun İçineBen Günahkarım Sen VefasızsınSen Acımasızsın
SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM BENI AFFET COK UZGUNUM OZUR DILERIM
BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? AFFET BENI OZUR DILERIM CANIM !!
YAPTIGIM HATADAN DOLAYI OZUR DILER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, OZURLERIMIN KABUL EDILMESINI TEMENNI EDERIM SAYGILARIMLA
OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN AFFET BENI
OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN AFFET BENI
OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN AFFET BENI
YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM
GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN
MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!
BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU COOOOOK AMA COOOOOK OZUR DILIYORUM SENDEN
GUNLERDIR OZRUMU KABUL ETMEN ICIN MESAJ YOLLUYORUM LUTFEN, LUTFEN ARTIK OLUMLU BIR YANIT VER DE ICIMDEKI SIKINTIYI HAFIFLET? TEKRAR YAZIYORUM OZUR DILERIM TUM OLANLAR ICIN GERCEKTEN COK UZGUNUM? SANA OLAN ASKIMDAN KUSKU DUYMAMALISIN, SENI SEVMIYOR SANA TAPIYORUM NE OLUR BENI AFFETTIGINI SOYLE
OZUR DILEMENIN BIR ASILLIK OLDUGUNU DUSUNUYOR VE BUGUN BULUSMAYA GELMEDIGIM ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN INAN BANA ELIMDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI GELEMEDIM
MESAJIM YUREGIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? BU NEDENLE SAKA MI YAPIYOR DIYE DUSUNME SEVDIGIM? KIRGINLIKLAR KALKSIN ISTIYORUM BIRICIGIM OZURLERIMI KABUL ET!
BEYAZ BIR GUVERCIN YOLLUYORUM SANA BU MESAJLA BIRLIKTE BU BIR BARIS MESAJI! TUM KIRGINLIKLARI YOK ETSIN DIYE
“KIRDIM SENI AMA INAN COK UZGUNUM BUGUN ICIN OZUR DILERIM ISTEDIGIM TEK SEY BENI AFFETMEN VE YINE ESKI GIBI OLMAMIZ SENI SEVIYORUM!”
BEN BU OZUR ISLERINDE HICBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI ONUN ICIN OZUR DILERIM CANIM!
SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?
BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM
BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM AFFET LUTFEN BENI
BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI AFFET BENI NOLUR SEVDIGIM OZURLERIMI KABUL ET SENI SEVIYORUM!
YAPTIGIM ONCA HATADAN SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI LUTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGIMI KABUL ET VE BENI AFFET
SANIRIM OZUR DILEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: OZUR DILERIM!
Öldürecektim Seni Bende
Kendimde O Gücü Bulabilseydim Eğer
Sindiremeyecektim Senden Kalanları Benden Uzak Mezarlara Koymaya!!!
Diyar Diyar Dolaşıp Yine İçime Gömecektim Seni En Sonunda
“Ben Demiştim”Diyenlere, Üzüntümü Belli Etmemek İçin Kuşandığım Mekanik Tebessümlerimin Ardındaki Yaşlarla Sulayacaktım Taze Mezar Toprağına Ektiğim Çiçekleri
Ama Ben Seni İçimde Öldürmeye Kıyamadım
Başarabilseydim İncitecektim Seni
İncinmişliğimin Verdiği Cahil Cesaretle
Ne Var Ne Yok Sayıp Dökecektim Karşına Geçip
Kendimi Hayrete Düşürürcesine Birer Tokat Gibi Vuracaktım Hiç Kullanmadığım O Ağır Lafları
Kıracaktım Seni Binbir Parçaya Ayırana Kadar
Duvardan Duvara Fırlatacaktım Sevgi Diye Önüme Sunduğun Hastalıklı Duygularını
Ama Ben Seni İncitmeye De Kıyamadım
Elimden Gelseydi Unutacaktım Seni
Gözlerimden Silecektim Hayalini Ve Dilimden Adını
Duman Duman Atacaktım Seni Bu Şehirdeki Tüm Bacalardan;
Ama Soluduğum Havaya Karışıp Yine Dolacaktın Ciğerlerime
Onlarca Damla Döküp Göz Pınarlarımdan Akıtacaktım Seni Sevgimin Atığı Diye Ama Islaklığın Kalacaktı Elmacık Kemiklerimde
Bu Kez De Tenimin Tuzuna Karışacaktın
“Sözümü Tutacağım ,Adını Anmayacağım” Nağmelerini Dinleyip Neyi Unutacağımı Unutacaktım Seni Unutayım Derken
Zaten Ben Seni Unutmaya Da Kıyamadım
Ne Kadar Çabuk Geldi Ayrılık
Oysa Daha Yeni Başlamıştık Birbirimize Ayak Uydurmaya,
Daha Doğrusu Ayak Uyduramamaya
Nedensizliklerin İç Çekişlerini Dinlerken Vedalar Bozdu Suskunluğumuzu
Bana Mıydı Kızgınlığın Yoksa Kendine Mi Anlamadım
Kaçar Gibi Veda Ettin
Oysa Ben Seni Sevmelere Doyamadım!!!
Öldürecektim Seni
İncitecektim Seni
Unutacaktım Seni
Ama Lanet Olsun!!!
SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!
BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? OZUR DILERIM!!!
YAPTIGIM HATADAN DOLAYI OZUR DILER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, OZURLERIMIN KABUL EDILMESINI TEMENNI EDERIM SAYGILARIMLA
OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM
GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN
MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!
BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU COOOOOK AMA COOOOOK OZUR DILIYORUM SENDEN
GUNLERDIR OZRUMU KABUL ETMEN ICIN MESAJ YOLLUYORUM LUTFEN, LUTFEN ARTIK OLUMLU BIR YANIT VER DE ICIMDEKI SIKINTIYI HAFIFLET? TEKRAR YAZIYORUM OZUR DILERIM TUM OLANLAR ICIN GERCEKTEN COK UZGUNUM? SANA OLAN ASKIMDAN KUSKU DUYMAMALISIN, SENI SEVMIYOR SANA TAPIYORUM NE OLUR BENI AFFETTIGINI SOYLE
OZUR DILEMENIN BIR ASILLIK OLDUGUNU DUSUNUYOR VE BUGUN BULUSMAYA GELMEDIGIM ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN INAN BANA ELIMDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI GELEMEDIM
MESAJIM YUREGIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? BU NEDENLE SAKA MI YAPIYOR DIYE DUSUNME SEVDIGIM? KIRGINLIKLAR KALKSIN ISTIYORUM BIRICIGIM OZURLERIMI KABUL ET!
SAGA DONUYORUM OLMUYOR SOLA DONUYORUM OLMUYOR YOK NAFILE UYKU TUTMUYOR CUNKU AKLIM SENDE VE BUGUNKU KAVGAMIZDA BANA KIRGIN OLMA ISTIYORUM SEVDIGIM BU NEDENLE TUM KALBIMLE OZUR DILIYORUM! BAK UYKU TUTMUYOR, HAYDI BARISALIM DA GUZEL RUYALAR GORELIM SENI SEVIYORUM! SENDEN OZUR DILEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BU MESAJLA BIRLIKTE BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI DILE GETIRSEM, BANA GORUSME SANSI VERIR MISIN? UMARIM CEVABIN OLUMLU OLUR DA BENI COK MUTLU EDERSIN BIRTANECIGIM SENI COK SEVIYORUM
BEYAZ BIR GUVERCIN YOLLUYORUM SANA BU MESAJLA BIRLIKTE BU BIR BARIS MESAJI! TUM KIRGINLIKLARI YOK ETSIN VE SEN OZURLERIMI KABUL ET DIYE BU MESAJ SANA NE MI SOYLUYOR? DINLE, DIYOR KI: “KIRDIM SENI AMA INAN COK UZGUNUM BUGUN ICIN OZUR DILERIM ISTEDIGIM TEK SEY BENI AFFETMEN VE YINE ESKI GIBI OLMAMIZ SENI SEVIYORUM!”
BEN BU OZUR ISLERINDE HICBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI ONUN ICIN OZUR DILERIM CANIM!
SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?
BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM
BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM AFFET LUTFEN BENI
BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE
BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI AFFET BENI NOLUR SEVDIGIM OZURLERIMI KABUL ET SENI SEVIYORUM!
YAPTIGIM ONCA HATADAN SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI LUTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGIMI KABUL ET VE BENI AFFET
SANIRIM OZUR DILEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: OZUR DILERIM!
SENDEN OZUR DILEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI SOYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN?
Ben ceketimi kaybetmişim,sen düğme arıyorsun
Héb DésTéq taM destEq(!)
anca mİğdemİ buLandIrırsIn ßu saatten s0nra
bo$ver seN süSü püSü beNiM iCim qüZeL=)
Nie choK isteDikLeriMizi heP kaybetMeK zorunDa kaLıoRz?
Sén HaaSevméq HaaaTma oqLum aTmaa uYkumuZ vaR DéDiyseq aYaKta uYut démédiqya x))
Sén DeLü ben manYah birbirimiZi hecc bırahMayak xD
Kısa ßir MoLa wermék İstiyOrum İzin Verir Misin Hayad ?
Eskiden altını çizdiklerimin şimdi üstünü çiziİorm!!
gidene degil kalana deger vermeyi ögrenemedim
YüZe GüLüP aRkAdN KoNşMaK eRkEkLiGe SıGıYoMuŞ
Üç qüиℓüк Düиуada İкi qüиℓüкℓeЯi Çєкємєм!
bhen qcuquh bi qızım oyuncaqLarımı aLırsanız sizinLe oynarım
qimse qimsenin her$ei oLamazzz
karaLama kaqıdı hep phen oLdum temize qeçiren başKası oLdu
bo$vereCeksiN qiDeNi ba$kasına qitMi$tiRs*ktiR eT qeLeNi ba$kasıNdan qeLmi$tiR!!
Nerde ßir AydınLık qörSem peŞine tAkıLıyorum Geceler’de ßüyüdüm ßn hEr ı$ıqı ßir uMut SanıyOrM

Özür Dileme

Hiç bir ağızdan çıkan söz öylesine değidir,
tıpkı seninki gibi..
Bir ok gibi geçer kalbinden,
yarası kabuk bağlamayan sözler..

Özür dileme sakın,
söyledin sen söyleyeceğini..

Düşünmeden başladığın o cümlenin,
şimdi noktasını koyamıyorsun..
Pişmanlık sardı etrafını,
bir türlü kurtulamıyorsun..

Ne yapsanda boş,
geri çeviremiyorsun hiçbir şeyi..
Ağızdan çıkan o bir söz,
bazen hayat boyu yara bırakır insanda..

Özür dileme sakın,
söyledin sen söyleyeceğini..

Şimdi üzülüyorsun belkide,
ne faydası var bunun ki..
Geri çeviremeyiz zamanı,
yaşanmamış sayamayız bunları…

İnsanın kalbi tıpkı bır vazo gibidir bazen,
kırıldımı bir defa,
tamiri mümkün olmaz herzaman..

Özür dileme sakın,
söyledin sen söyleyeceğini..

Düşünseydin bir sefer,
kırmadan şu yüreğimi..

Emine Karman

Sponsorlu Bağlantılar

Özür Dileme Mesajları İçin Yorum Yap