Pc İçin Hareketli Temalar

Pc İçin Hareketli Temalar Pc Hareketli Temalar - Bu makaledeki notlar: hareketli bilgisayar temaları pc için hareketli..

Hareketli Masaüstü Teması

DownloaD EtmeK İçiN TıklamanıZ Yeterlİ

.::masaüstü Akvaryum::.

Masaüstü akvaryum. sesi ve görüntüsüyle akvaryum sevenlere ve masaüstünde sabit öylece duran resimlerden sıkılanlara hem canlı hem hareketli.

Burdan indirebilirsiniz…
http://rapidshare.com/files/8362640/Akvaryum.rar.html

RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

Hareketli Temalar

diğer konularda linkler öldüğü için tekrar foruma ekledim

http://rapidshare.de/files/28565429/hareketli_tema.rar.html

Pc Temalar Bayılacaksınız

şimdi vericeğim linkteki temalar gerçekten çok iyi bu temaları indirdiğinizde yanında birde windows media player eklentisi veriyo yani süper bişi bakın ve alın eminim kullanınca pcnizi tanıyamazsınız belkide bu konuda idalıyım

link burası==)))=)))

alıntı kullanın gerçekten beğeneceksiniz
yorumlarınızı bekliyorum

3 Boyutlu Masaüstü [ Hareketli Masaüstü ]

3 Boyutlu Masaüstü

Bilgisayarınızın masaüstünde başlı başına bir devrim: 3DNA Desktop! 3DNA Desktop; masaüstünü pencerelere, menülere skin ekleyerek “her zamankinden biraz farklı” gösteren bilindik tema (theme) tabanlı yazılımlardan oldukça üstün.

Modern bir bakış açısının eseri olan yazılım; bilgisayar kullanıcısını statik iki boyutlu masaüstü yerine, üçüncü boyutun bütün olanaklarından faydalanan dinamik bir arayüzle tanıştırıyor.
Aslında 3DNA Desktop’u özel kılan sadece görsel üstünlükleri değil. Her şeyden önce yazılım bilgisayarın kullanımını bir hayli kolaylaşıyor; karmaşık menülerle, komutlarla; klasörler, pencereler ve tüm bunların bir arada ortaya çıkardığı karmaşık arayüzle boğuşmak zorunda değilsiniz.
Bilgisayar yönetimini kolaylaştıran ve hızlandıran 3DNA, geniş özelleştirilebilme seçenekleriyle de göz dolduruyor. 3DNA Desktop’ta masaüstü grafik arayüzü tamamen değiştirilebilir olma özelliğine sahip. İnternet’te bulup indirebileceğiniz “eklenti dünyalar” arasında zevkinize uygun bir tane mutlaka vardır.

3DNA Desktop, tamamen üç boyutlu bir grafik motoruna sahip olduğu için doğal olarak da iyi bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Bu sihirli yazılımdan faydalanmak için en azından 550MHz işlemci, 256MB sistem belleği ve 32MB video belleği olan 3D hızlandırıcılı bir ekran kartına ihtiyaç duyacaksınız. Ancak tam verim alabilmeniz için daha iyi bir sisteminiz olmalı. 3DNA Desktop; Windows 98 SE/ Me / 2000 / XP işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabiliyor fakat ideal kullanım için 2000 ya da XP tavsiye ediliyor.

DoWnLoaD

Link Yenilenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Pc İçin Hareketli Temalar İçin Yorum Yap