Phone 5

Phone 5 İ Phone5 İphone 4 İphone 5 İphone - Bu makaledeki notlar: iphone 5 phone 5 i..

İphone 5 Tasarımı Nasıl Olacak?

Hangisi iPhone 5?

iPhone 4′den sonra iPhone 5 dedikoduları aldı başını gitti.Bu dedikodular ile birlikte iPhone 5′in tasarımına ve görünümüne ait bir çok görsel de ortaya çıktı.iPhone 5′e ait olduğu iddia edilen yada iPhone 5′in olması beklenen tasarımlar internette dolaşmaya başladı.

Henüz Apple’dan resmi bir açıklama veya görüntü verilmedi ve ilginç ve şık tasarımlar ortaya çıktı.İnternette iPhone 5′in tasarımı diye iddia edilen modellerin hepsini sizlere sunuyoruz.Bakalım iPhone 5 açıklandığında bu görüntülerden hangisine benzeyecek…

iPhone 5 Tasarımları

İşte iPhone 5′in olası tasarımları…


İphone 5 Geliyor!

iPhone 5 geliyor!

Anahtarlarınızı çöpe atın, iPhone 5 geliyor!

Ne zaman çıkacağı belli değil ama hayatımızı değiştireceği kesin gibi: İşte iPhone 5!

Apple’ın, Mobil Alışveriş birminin başına Benjamin Vigier’i getirmesi, firmanın ilerde yapabileceği bazı adımların habercisi mi? Vigier Apple’dan önce mFoundry’de ürün müdürüydü ve burada PayPal Mobile servisi gibi uygulamalar geliştirirken, Starbucks içinde mobil bir ödeme sistemi kurdu.
Tabii ki bu olay Apple’ın iPhone 5’te böyle bir teknoloji kullanacağı anlamına gelmiyor ancak firmanın bu sene başında içinde NFC teknolojisini barındıran bir teknoloji için de patent başvurusunda bulunduğunu hatırlatalım.
NFC teknolojisi kartlarda kullanılıyor ve birçok ödeme alanında kullanılabilirken, bilet olarak da geçebiliyor aynı zamanda arabanızın kapısını açan bir anahtar da olabiliyor. Eğer bu teknoloji iPhone 5’te kullanılırsa, telefonunuzla evinizin, arabanızın kapısını açıp markette alışveriş yapabilmeniz olası.

İphone 5 Nasıl Olacak?

5 iPhone 5 söylentisi!

iPhone 5 dedikoduları yine hareketlendi… İşte iPhone 5’te olması beklenen 5 bomba…
Yeni iPad ortaya çıktı ve cihaz hakkında yapılna dedikoduların bir çoğu havada kaldı. Peki iPhone 5 hakkında neler biliniyor?Yeni iPhone 5 daha ince mi olacak? Yeni iPad gibi LTE desteği ile beraber mi gelecek? Farklı ve daha dayanıklı bir maddeden mi yapılacak? İşte en son iPhone 5 söylentileri.

Ekranı daha ince olacak: Analist Peter Misek’e göre Apple, Tosiba ile beraber yeni iPhone’da kullanılacak bir ekran teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu yeni ekranın dokunmatik devrelerine olan ihtiyacı ortadan kaldırdığı ve iPhone’u önemli ölçüde incelttiği, inanılmaz derecede tepkisel hale getirdiği söyleniyor.

Temmuz-Eylül aylarında çıkacak: iPhone 5’in bu aylarda ortaya çıkması umuluyor. Bu da olmazsa sonbahar ayları, iPhone 5 ile tanışmamıza şahitlik edecek.

iPhone 5, LTE bağlantısını destekleyecek: ABD’li mobil sağlayıcı Verizon’un basın bülteni, yeni iPhone’da LTE’nin bulunacağnın en büyük işaretlerinden. Wall Street Journal’dan Greg Bensinger, Verizon’un 2012’de sadece 4G LTE ağlarında çalışan telefonlar tanıtacağını söylediğini, bu açıklamanın yeni iPhone’un 4G LTE destekli olacağının bir işareti olduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte basın bülteni, iPhone 5’in LTE’li olacağı konusunda asılında herhangi bir işaret vermiyor.

iPhone 5 ultrasonik bağlara sahip olacak: Patently Apple’a göre telefonu bir arada tutmada ultrasonik (ses ötesi) bağlantı kulanılarak daha sağlam bir kasa meydana getirilebiliyor. Patently Apple’ın geçtiğimiz günlerde farkettiği yeni bir patent başvurusu, Apple’ın ürünlerinde plastik ve metali bir arada kullanarak maliyetten tasarruf etmek istediğinin bir işareti olabilir

iPhone 5’in arka kapağı yeni bir maddeye sahip olacak: International Busines Times’dan Sangeeta Mukherjee, hiçbir kaynak göstermese de “Apple’ın son iPhone’nunun bira kutularında kullanılan madde ile aynı maddeden yapılacağını” söylüyor. Ancak “bira kutularında kullanılan madde”, alüminyumdan başka bir madde değil ve bu dedikodunun doğruluğu tartışılır.

veteknoloji

Sponsorlu Bağlantılar

Phone 5 İçin Yorum Yap