Piton Yılanları

Piton Yılanları Piton Yılanı Nasıl Yakalanır - Bu makaledeki notlar: piton yılanı piton yılanları piton yılanı..

Bir Piton Yılanı Nasıl Yakalanır (resimli Anlatım)

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 795×552 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 774×528 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 700×537 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 655×765 dır.

Piton

İşte Piton Yılanı

PİTON YILANI belki de yılanlar arasında en güçlü ve en büyük olanlarıdır. Avını diğer yılanların aksine zehirleyerek değil boğarak öldürür. Zaten daha sonra da mideye indiriverir. Şu ana kadar yakalanan dünyanın en büyük piton yılanı Endonezya’nın Sumatra Adası’nda 3 yıl önce bulunmuş. 15 metre uzunluğundaki bu yılanın ağırlığı ise tam 450 kilogrammış.Bize ne kadar korkutucu gelse de bazıları için bu yılanlarla uğraşmak hobi. İşte inanılmaz büyüklükteki piton ve onlarla uğraşmaktan zevk alan çılgın insanlar.

Yılan Kanguruyu Böyle Yuttu


Avustralya’da yaşayan dev piton, atletik yapısı ve hızlı koşmasıyla tanınan kangruyu yakalayıp yuttu. Avını ilk başta boğan Piton’un kanguruyu yutması yaklaşık iki saat sürdü.

Sponsorlu Bağlantılar

Piton Yılanları” İçin 2 Cevap

  1. bazı insanlar bu yılanları boynuna alıyor ben televizyonda gördüm çok iğrenç ya ne kadar cahil insanlar var ya bu hayvanları boynuna alıp gösteri yapan bile var ayıp ya hayvanlara resmen işgence ya ben olsam böyle bir şey yapmam ya allah onların belasını versin

Piton Yılanları İçin Yorum Yap