Pkk Siteleri

Pkk Siteleri Pkk Resmi Sitesi - Bu makaledeki notlar: pkk sitesi pkk siteleri pkk resmi..

Pkk`nin Sitesi

böyle bir site olduğunu gördüm ve paylaşmak istedim siteye hit kazandırmamak için sitenin ismini vermiyorum

Pkk,nın Kendi Sitesinden Yayınladığı Kacırılan Askerlerimizin Resimleri.

PKK’nın kaçırdığı 8 askerin fotoğrafları PKK’nın kendi sitesinde de yer verildi. Fotoğraf çekilirken ellerine zorla çay bardakları tutuşturulan askerlerimizin fotoğrafları kahretti. Ramazan Yüce (Mardin), İrfan Beyaz (Gaziantep), Mehmet Şenkul (Niğde), Nihat Başoba (Konya), İlhami Demir (Ağrı), Fatih Atakul (Denizli), Halis Çağan (Adana), Özhan Şabanoğlu (Hatay) adlı askerlerin 20 fotoğrafı yer aldı. Ailelerinin endişeli bekleyişi ise sürüyor.


Pkk Lı Şerefsizlerin Sitesi….

Hêzên Parastina Gel – Halk Savunma Güçleri Resmi Web Sitesi pkk lı şerefsizlerin sitesi lütfen bunu listenizdeki herkese gönderin eninde sonunda bunu çökertip sitenin ortasına TÜRK Bayrağı koyacak bir TÜRK evladına ulaşacaktır

Pkk Sitelerinde Artık Türk Bayrağı Dalgalanıyor

Terör örgütü PKK’nın internetteki sesi olan ” http://www.pkkonline-kongragel.tk/ (açıklaması: http://www.pkkonline-kongragel.tk”nın yayınları Atatürk portresi Türk bayrakları ve mehter marşı ekledi.
Terör örgütü PKK’nın sanal alemdeki sesi olan ve bölücübaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı’dan avukatları aracılığıyla gönderdiği mesajları yayınlayan ” http://www.pkkonline-kongragel.tk/ (açıklaması: http://www.pkkonline-kongragel.tk) ” isimli internet adresinin yayını bu sabaha karşı Türk hackerlar tarafından durduruldu. Sitenin anasayfasına girerek indeks atan Birleşik Hack Topluluğu (BHT) üyeleri Atatürk portreleri ve Türk bayraklarıyla süsledikleri sayfaya bir de mehter marşının MP-3 formatındaki müziğini ekledi.
BHT üyeleri ayrıca sitenin ana sayfasına terör örgütü PKK’ya yönelik bir de mesaj bıraktı. BHT üyeleri mesajda şu ifadelere yer verdi:
“Şehitlerim gazilerim emin olsun. Kanımızın son damlasına kadar Türkiye’mizi yılanlardan koruyacağımıza yılanlardan olmayacağımıza vatanımızı satmayacağımıza kaçanlardan olmayacağımıza yemin ederiz.”
Bir süredir kendisini sitenin ve terör örgütünün bilgi işlem sorumlusu olarak tanıtan Tahsin Talep’ten tehdit mailleri alan ve PKK bilgi işlem servislerinin Türk hackerlara karşı savaş açtığını öğrenen BHT üyeleri söz konusu siteyi 1 hafta süreyle izlemeye aldı. Kendilerinin geliştirdiği “İp Dinleme Metodu”yla siteyi takibe alan Türk hackerlar bu sabaha karşı Tahsin Talep’in online olduğunu görünce kendisine sahte bir “siteniz hacklenmiştir” maili gönderdi. Talep hemen siteye girerek kontrol etmek isteyince “solucan” olarak adlandırılan tuzağa yakalandı. Sitenin domain paneline ulaşarak şifreleri ele geçiren BHT üyeleri anasayfaya indeks attı. Sayfayı Atatürk portreleri ve Türk bayraklarıyla süsleyen hackerlar siteye girmek isteyen PKK sempatizanlarına da bir sürpriz hazırladı. Adres yazıldıktan sonra indekse yönlendirme yapılan internet sitesini 10 saniye sonra Mehter Marşı çalacak şekilde düzenlediler.
Geçtiğimiz aylarda bölücü terör örgütü elebaşı “Abdullah Öcalan’a özgürlük” isimli kampanya açan ve İngilizce Almanca Türçe ve Kürtçe olmak üzere 4 dilde yayın yapan internet sitesi özellikle Avrupa’da yaptığı yayınlarla sempatizan topluyordu. Sitenin domain haklarını şimdilik ellerinde bulunduran BHT üyeleri bölücü örgütün diğer internet sitelerini de kısa zamanda yok edeceklerini bildirdi. Özellikle terör örgütlerinin internet sorumlularından sitelerinin çökertileceği yönünde tehdit aldıklarını kaydeden Türk hackerlar her zaman sanal alemde sınır nöbeti tutacaklarını vurguladı.
KAYNAK: MYNET HABER

Sponsorlu Bağlantılar

Pkk Siteleri İçin Yorum Yap