Real Player Video İndirme Gezginler

Real Player Video İndirme Gezginler - Bu makaledeki notlar: real player video indirme real player..

Realplayer 10 İle Herhangi Bir Siteden Video İndirme

ilk önce realplayeri indiriyoruz

DOWNLOAD

yükledikten sonra siteye girip imleci videonun üstüne getirdiğin zaman üst download yazıyo.tıkladığında my librarlye geliyo

Real Player 11 Plus Web Video İndirme Eklentisi

Real Player 11 Plus Web Video İndirme Eklentisi

REALPLAYER V.11.0.446PREMİUM XP- VİSTA DA TEST EDİLMİŞ PREMİUM OLARAK ÇALIŞAN SON SÜRÜMÜDÜR… PROGRAMIN WEB VİDEO DOWNLOADER EKLENTİSİYLE LİNK KOPYALA YAPIŞTIR YAPMADAN DİREKT OLARAK VİDEOLARI İNDİRİP VİDEO ARŞİVİ OLUŞTURABİLİR BUNLARI CD-DVD YE YAZDIRABİLİRSİNİZ. BUNLAR TABİKİ REALPAYERİN BİR ÇOK ÖZELLİĞİ YANINDAKİ ÖNE ÇIKAN ARTI ÖZELLİKLER.. PROGRAMIN PREMİUM ACTİVATÖRÜ XP SP3 VE VİSTA ULTİMATE SP1 DE TEST EDİLMİŞ VE ÇALIŞMAKTADIR

RealNetworks’ün dünyaca ünlü multimedya dosya oynatma yazılımı RealPlayer’in 11 numaralı yeni sürümü yayınlandı. Eski sürümlere göre tamamen farklı bir yapıya sahip olan yeni sürüm sadece Real Media dosyalarını değil Windows Media, QuickTime gibi endüstri standardı olmuş popüler video formatlarını da okuyabiliyor.

Web’in artan etkinliğini ve bilgisayar kullanıcılarının güçlü bir eğilimle web ile entegre olabilen yazılımlara yöneldiğini fark eden RealNetworks yeni sürümü basit bir masaüstü yazılımı olmaktan öte internet video kaynakları ile de etkin biçimde kullanılabiliyor. Yazılım kurulduktan sonra YouTube’a girildiğinde bir video açık iken beliren Download this Video butonu sayesinde izlenen bir videonun sabit diske kaydedilmesi mümkün oluyor.

Flash Video desteği de eklenen yeni sürümün ücretsiz versiyona göre ek özellikler sunan Plus versiyonunda videoları CD veya DVD’ye kaydedebilme seçenekleri de sunuluyor. Yakın zamanda hazırlanması planlanan güncelleme sayesindeyse yeni RealPlayer başta iPod olmak üzere video oynatabilen mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilecek. Plus sürümü 30 dolar karşılığında satın alınabilecek yeni RealPlayer şimdilik sadece Windows’ta kullanılabilecek. Macintosh kullanıcılarının RealPlayer’ı ise bu yılın sonlarına doğru hazır olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Real Player Video İndirme Gezginler İçin Yorum Yap