Rusyada Genelevler

Rusyada Genelevler Rusyada Genelevler Nerelerde - Bu makaledeki notlar: Moskova genelevi rusyada genelevler rusyada genelevler..

Rusyada Çocuk Yapma Tatili !

Rusyada çocuk yapma tatili
Rusya, Leninin doğum yeri olan Ulyanovskde çalışanlara bir gün sevişme tatili verdi. Amaç, doğum oranını arttırmak.

MOSKOVA – Rusya, AIDS, alkol tüketimi ve intiharlar yüzünden her yıl 700 bin civarında olan nüfus kaybını önlemek için çeşitli kampanyalar düzenlenliyor. Ulyanovsk Bölge Valiliği, Rusyanın ulusal gününe denk gelen önümüzdeki 12 Haziranda doğum yapacak kadınlara hediyeler verecek.

Ulyanovsk Bölge Valiliği, Kremlinin nüfusu artırma çabasına destek vermek için bu Çarşamba gününü çiftlerin seks yapabilmeleri için izin günü ilan etti. Hamilelik Günü ilan edilen 12 Eylülde çiftler sevişecek ve çoğalacaklar. Bir vatansever doğurun adlı projede, 12 Haziran Leninnin doğum tarihi olan 12 Haziran günü doğum yapmayı başaranlar araba, buzdolabı veya para gibi hediyelerle mükafatlandırılacaklar.

Ulyanovsk Belediye Başkanı Sergei Morozov, ülkenin lideri aileye önem veriyor derken Valiliğin basın sözcüsü Yelena Yakovleva da, 9 aylık düzenli bir hamilelik döneminin sonunda Rusyanın ulusal günü olan 12 Haziranda doğum yapacak kadına hediye verileceğini belirterek, Bu hediye de genellikle bir ev için gerekli olan buzdolabı veya televizyon olacak. Çocuğun erkek veya kız olması önemli değil diye konuştu.

Evli olmayan kadınların da 12 Haziranda doğum yapması halinde ödül alacağı, ancak büyük ödülün evli çiftlere verileceği kaydedildi.

1991 yılında Soviet Birliğinin yıkılmasından sonra, hayat şartlarının düşük olması, başka ülkelere iltica edenlerin sayısının yükselmesi, sağlık hizmetlerinin düzgün olmaması gibi nedenler doğum oranının azalmasına sebep oldu.

Dünyanın en büyük ülkesi olan Rusyanın sadece 141.4 milyon nüfüsu bulunuyor. Uzmanlar 2050 yılında bu nüfusun 100 milyona düşeceğini tahmin ediyor.

3 yıldır süren proje ile doğum oranı yüzde 4.5 arttı.

Rusyanın bu yılki ulusal gününde 26sı Ulyanovsk bölgesinde olmak üzere 78 çocuk hayata gözlerini açarken, doğum yapan evli çiftlerden birine lüks bir cip hediye edildi. Geçen sene kazanan Andrei Kuzanov, Bu kampanya insanlar için çok iyi bir yardım. Her sene böyle projeler gerçekleştirilirse Rusyada daha çok çocuk dünyaya gelir ve büyük bir Rusyaya sahip olabiliriz şeklinde konuştu.

Geçen yıl Cumhurbaşkanı Vladimir Putin, demografik kriz yaşandığını ve bu problemi çözebilmek için farklı yöntemler geliştireceklerini, ayrıca bir çocuktan fazla çocuğa sahip olanlara maddi yardımda bulunacaklarını açıklamıştı.

kaynak : Rusya’da ‘çocuk yapma’ tatili

__________________________________________________

Tam geyiklik konu yahu 🙂 Rusya nüfusunda azalmadan dolayı vatandaşlarına çocuk yaptırıyor. :deli:

Kategoriden Daha Fazla

Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
Komik Okul Resimleri
Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
Korkunç Efsaneler
Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
Rüyada Cinli Ev Görmek
Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
Dünyanın En Vahşi Yaratığı
Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

Rusyada Genelevler İçin Yorum Yap