Rüyada Eşle Kavga Etmek

Rüyada Eşle Kavga Etmek Rüyada Eşiyle Tartışmak - Bu makaledeki notlar: rüyada eşiyle kavga etmek rüyada eşle..

Rüyada Kavga Etmek

İhtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ve tartışma yapmaya, Elinde kılıç, silah gibi şeyler bulunduğu halde kavga etmek dikkat çekecek bir iş yapmaya, Bir kimseyle ağız kavgası yaptığını görmek üzüntü ve kedere, Biriyle kafa kafaya döğüşmek soy ve sopla ööğünmeye yahut biriyle tartışmaya delalet eder.

Rüyada kavga, kuvvetle tabir olunur. Rüyada birisi ile silahla kavga ettigini görmek, bir kadinla evlenmek için ona güzel görünmeye çalistigina, zirhli olarak kiliçla kavga ettigini görmek, rakiplerine üstün gelmek için bazi çarelere basvurduguna; bir savas alaninda düsmani ile kiliçla savastigini görmek, o kimsenin Cenabi Hakk tarafindan büyük bir serefe nail olacagina delalet eder. Bir kimsenin rüyasinda elinde tarihi ve büyük adamlarindan birisine ait bir kiliç tasidigini görmesi, büyük bir üne sahip olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada halkin birbiriyle kavga ettigini görse, yiyecek sikintisi bas gösterir. Halkin, hükümet baskaniyla harbettigini görse, fiyatlarin düsmesine isarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düsmanliga yahut ihtilafa düsmeye ve ayrilmaya veya diger bir kimse ile kavga yapmaya isarettir. Rüyada silahla kavga etmek, bir kadini bir kimseyle evlendirmeye isarettir. Rüyada, zirh cinsinden olan silahla kavga yaptigini gören kimse, hilekar ve zengin bir kadinla evlenir. Bir kimse rüyada harpte kiliçla kavga yaptigini görse, o kimsenin Allah (C.C.) yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayi nail olacagi serefe isarettir.

Eşinizle Kavga Etmek Sağlıklı

Öfkesini bastıran ve eşine içerleyip bunu ifade edemeyen çiftler daha sık kalp, tansiyon hastalıklarına yakalanıyor. Fakat tabi kavganın da bir uslübu olmalı. Nasıl mı?

Küsmek çözüm değil ki!
ABD’de 192 çift üzerinde 17 yıldır yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, öfkelerini bastıran çiftlerin ölme oranı, öfkelerini saklamayan ve soruna çözüm bulan çiftlere nazaran 2 kat daha fazla çıkıyor.

Başınız dertte
Araştırmayı yapan Michigan Üniversitesi doktorlarından Ernest Harburg, “Çiftlerin görevlerinden birinin de anlaşmazlık konularında uzlaşma sağlamak olduğunu” söylüyor. “Asıl mesele, anlaşmazlık çıktığı zaman bunu nasıl çözeceksiniz” diye soran Harburg, “Çözemediğiniz, öfkenizi bastırdığınız, eşinize içerlediğiniz ve sorunu çözmeye çalışmadığınız takdirde başınız dertte demektir” diyor.

Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, uzun yaşayacağınızı ve iş hayatında başarılı olacağınızı ifade eder.
Rüyada kavga ediyorsanız ömrünüz uzun olacak ve iş hayatında da çok başarılı olacaksınız.
Kısmettir. Kişinin kendi çalışması ile iyi bir kısmet alacağını işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Eşle Kavga Etmek İçin Yorum Yap