Rüyada Karısının Aldattığını Görmek

Rüyada Karısının Aldattığını Görmek Ruyada Kocasinin Aldattigini Gormek - Bu makaledeki notlar: ruyada kocanin aldattigini gormek rüyada karısının..

Eşi Rüyasında Aldattı

Rüyasında aldatıldığını gören öfkeli koca kendini kaybetti. Bıçağı kaptığı gibi karısına saldırdı.
Kıskanç koca, rüyasında kendisini aldattığını gördüğü eşini 22 yerinden bıçaklayıp kaçtı. Kadın yaşam savaşı verirken, öfkeli koca, babasını dövdüğünü öne sürdüğü bir adamı da öldürdü.
Avcılar’da ayakkabıcı Sezai Kargı (24), rüyasında kendisini aldattığını gördüğü eşi Ebru Kargı’ya (27) banyo yaparken bıçakla saldırdı. 22 yerinden bıçakladığı eşinin öldüğünü sanan koca, bıçağı eşinin kulağına saplayarak kaçtı. Sesleri duyan komşuları tarafından hastaneye kaldırılan, boynunda, yüzünde, göğsünde ve kulağında derin yaralar bulunan bir çocuk annesi kadının tedavisi sürüyor.
Hızını alamadı ve babasını döveni öldürdü
Polis, Sezai Kargı’yı yakalamak için Zeytinburnu’ndaki babasının evi civarında önlem aldı. Bu sırada yakında bulunan boş arazide, Erkan Sarıgül’ün (32) cesedi bulundu. Sarıgül’ün de Sezai Kargı tarafından bıçaklandığı ortaya çıktı. Baba evinde yakalanan Sezai Kargı’nın eşinin öldüğünü sanarak “Nasıl olsa bir kişiyi öldürdüm. Biri de bir bini de” diyerek daha önceden babasını döven Erkan Sarıgül’ü de bıçakladığı anlaşıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Karısının Aldattığını Görmek İçin Yorum Yap