Rüyada Sigara İçeni Görmek

Rüyada Sigara İçeni Görmek Rüyada Sigara İçmek - Bu makaledeki notlar: rüyada sigara içen birini görmek rüyada..

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

Rüyanızda bir başkasını sigara içerken görmek bu kişinin size zarar vereceği anlamına gelir..Eğer dumanı yüzünüze üflerse sizi sevmeyen sizden hoşlanmayan birinin sizin için kötülükler düşündüğünü gösterir.

Rüyada Sigara Görmek,

Rüyada sigara görmek,
Rüyada sigara içmek,
Rüyada sigara almak,
Rüyada sigara vermek,
Rüyada sigara paketi görmek,
Rüyada sigara içtiğini görmek,

Rüyada sigara içmek, sünneti terketmeye veya sıkıntılı günler geçirmeye işarettir.

Rüyanıza birisine bir sigara verdiğinizi veya birisinden bir sigara alarak yaktığınızı görmeniz, sizin yeni bir iş kurmak arzusunda bulunduğunuza veya evinizi bir başka yere nakletmek (taşımak) istediğinizi delalet eder

Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılasılacak bir çok zorluktan sonra başarıya ulasılacagını belirtir. orta yaslı ise, bozmak zorunda kalacagı iyi bir arkadaslıga isaret eder; bekar bir kız ruyada sigara içmek varlıklı bir kisiyle evlenecegine isaret eder. evli veya çalıskan bir kadın için uzuntulu ve sıkıntı verici gunlerin yaklastıgına yorumlanır. sigara almak yeni planlar içerisinde oldugunuzu isaret eder.

Rüyada Gelinlik Giymiş Birini Görmek

Ruya yorumları – Rüyada Gelinlik Giymiş Birini Görmek Ne Anlama Gelir

Sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, Delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçekleşmesine.
Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, Orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura, yaşlı kadının beyaz gelinlik giymesi vefat etmesine delalet eder. Güveyin tabiri de gelin gibidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Sigara İçeni Görmek İçin Yorum Yap