Ruyada Tır Görmek

Ruyada Tır Görmek Ruyada Tir Kullanmak - Bu makaledeki notlar: rüyada tır sürmek ruyada tır görmek..

Rüyada Kamyon Ve Tır Sürmek Görmek

Rüyada Kamyon ve Tır Sürmek Görmek
rüyada kamyon sürmek neye delalet eder – rüyada tır kullanmak ne anlama gelir – araba görmek rüyaları – rüyada araba sürmek görmek

Rüyada kamyon görmek ; rüya sahibinin işlerinde biraz zarara uğrayacağına işaret eder. Rüyada kamyon görmek üzülmekle yorumlanır.

Rüyada bir kamyonun üzerinde biryerlere gittiğini görmek ; kişinin işinden memnun olmadığına işaret eder.

Rüyada bir kamyonla eşya taşıdığını görmek ; bir işten çıkıp başka bir işe girmeye dalalet eder.

Rüyada tır görmek rüyanızda kamyon ve tur gibi nakliye araçları gördüysenız rızka ve çalışıp cabalamaya işaret eder.

Rüyada araba görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir.

Eğer aracı siz kullanıyorsanız hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini sembolize eder.

Arabayı yavaş sürmek ; yaşamınızda dengeye ve güvenliğe önem veren, oturmuş bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir.

Arabayı çok sert ve hızlı kullanmak ; iç dünyanızda halletmeniz gereken bazı sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı sembolize eder

Araya geri geri kullanmak, geriye gitmek ; gerçek yaşamınızda bazı kayıplar yaşadığınızı simgeler.

Eğer araçta yolcu iseniz hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterir.

Eğer aracın arka koltuğundaysanız kendinizi geri plana çektiğinizi ve başkalarının önünüze geçmesine izin verdiğinizi ifade eder. Bu saygı veya güven yetersizliğinden olabilir.

Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere Rüyada araba görmek bağımsızlık ve hayatını kontrol edebilme derecenizi gösterir.

Arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir.

Dolmuşa binmek; işle ilgili seyahate çıkacağınıza işaret eder.

Arabanın kaza yapması ; makam, arabanın yuvarlanması; saygınlığını kaybetmek olarak yorumlanır.

alıntı

Rüyada Kamyon Sürmek

Rüyada Kamyon Sürmek
Kamyon rüya tabiri – Kamyon rüya tabirleri

Rüyada kamyon, kedere ve üzüntüye yorumlanır. Böyle bir rüya gören girdiği işten zarara uğrar.

Rüyada kamyon, kedere yorumlanır. Rüyasında bir kamyonla seyahat ettiğini görmek, bulunduğu işinden memnun olmadiğına, bir kamyonla eşya veya ticari bir malı taşıdığını veya taşıttığını görmek bir işten ayrılıp başka bir işe gireceğine; evli ise eşinden ayrılacağına, karısı hamile ise bir çocuğu olacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kamyon görmek, izzet, yükseklik ve erisilecek şerefe işarettir. Bazı tabirciler rüyada görülen araba, rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbire işarettir.

Rüyada kamyon ve kamyonet görmek; başka bir eve taşınmaya ve büyük bir ise teşebbüse işarettir.

Sürme

Sürme

Basirete, ferasetli olmaya, mala ve diğer iyi şeylere; İyi bir kimsenin kendine sürme çektiğini görmek hayra, kötü birinin sürme çektiğini görmek şerre, Bekar kızın sürme (rimel) çekmesi evlenmesine, kul kadının gözlerine sürme çekmesi kocaya varmaya, evvli kadının göslerini sürmelemesi kocası tarafından çok sevilmeye ve ona karşı anlayışlı olmaya; Sürme çubuğu çocuğa, hizmetçiye, elçiye, yolculuğa yahut muhasebeciye; Sürme kabı (sürmedanlık) halkın din ve dünyasını ıslah ile meşgul olan kadına delaleteder.

Sürme hayir, menfaat, mal ve nimettir. Gözlerinin nurunu arttirmak maksadi ile sürme çektigini gören, din kuvvetini arttirir. Süs için sürme çektigini gören de dis görünüsünü düzeltir. Kirmani’ye göre, kadin ve erkek için sürme çekmek kiymetini artirmaya delalet eder. Bir rivayete göre, fazla kaçmamak sartiyla sürme çektigini gören, hak yolunu bulur ve sevap isler. Ibni Sirine göre; rüyada sürme satan, hak dinini düzeltmeye çalisan adamla tabir olunur. Rüyada sürme firçasini gören evlenir; kendisine sürme getirildigini görmek, dört sekilde tabir olunur; gözün kuvveti, dinin kuvveti, mal ve güzelliktir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sürme görmek, mala ve iyi seylere çok basiretli olmaga isarettir. Bir kimse eline sürme verildigim görse o kimseye az veya çok mal isabet eder. Bir kimse rüyada kendisine salih bir kimsenin sürme çektigini görse bu rüya hayra isarettir. Eger kendisine kötü ve fasik bir kimse sürme çektigini görse, bu rüyada hayir yoktur. Toplu bir sürmeye rastladigini gören kimse mala erisir. Gözünde sikayeti olanin sürme görmesi, sifa bulacagina isarettir. Rüyada sürmek çekmek, dini islah etmektir. Sürme tasiyla gözüne sürme çektigini gören kimse, iki kadinla evlenir. Sürme tasi disinda, deniz köpügü gibi seyler kullandigini gören kimse, zina yapmak ister. Sürme tasindan çocuklara sürme çektigim gören kimse, dininin iyi bir durum içinde bulundugunu iltizam eder. Eger sürme çekmekten maksadi süslenmek içinse, o kimse din islerinde kendisini ziynet ve parlaklik verecek bir seyi yapar. Bir kimse rüyada bir insanin kendisinin gözüne sürme çektigini ve gözünü de kör ettigini görse, o kimsenin malindan hile ile bir sey olur, Bekar kizin rüyada sürme çekmesi, evlenecegine, dul kadinin sürme çekmesi de kocaya varmasina isarettir. Kan ve gül ile sürme çekmek fasikliga ve batil bir nikaha isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ruyada Tır Görmek İçin Yorum Yap