Sabah Aç Karnına Su İçmek

Cilt Güzelliğinin Sırrı: Kahvaltı

Günün ilk güzellik işlemi; temizlik

Sabah uyanınca aç karnına ılık su için. Su, bağırsakları, organizmayı temizleyerek cildin nem dengesini düzenliyor. En az yarım saat sonra kahvaltı yapın ve 1 fincan çay veya kahve ile bol lifli kahvaltı gevreği yiyin. Taze meyve suyu veya meyve ile öğünü tamamlayın. Cildinizi gece yatmadan evvel ve sabah uyandıktan sonra mutlaka temizleyin. Çünkü uyku esnasında ciltte depolanan yağlar gözenekleri tıkayabilir, böylece sivilce ve siyah noktalar ortaya çıkabilir. Bunun için su ve cilt tipinize uygun bir sabun yeterli. Yüzünüzün her bölgesine ayrı bir özen göstermelisiniz. Göz çevresi hassas olduğu için bu bölgeye özel ürünlerle cildi tahriş etmeden hafifçe silerken, çene ve burun bölgesini yüz temizleme sütü ile ovarak temizleyin.

Bol sıvı alın

Su, süt, taze sıkılmış meyve suyu, çay ve kahve. Hepsi de sağlık ve güzellik iksiri içecekler. Sabahları aç karnına bol sıvı alın. Cildinizi içerden besleyerek nemlendirin. Bol sıvı alımı cildin kurumasını önlüyor.

Su

Vücut ağırlığımızın yüzde 60’ı sudur. Ancak bu oran yaş ilerledikçe azalıyor ve sonuç olarak ciltte kuruma başlıyor. Kırışıklıklar ortaya çıkıyor ve cilt giderek elastikiyetini kaybedip sarkmalara yol açıyor. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için gün içinde sabah uyandıktan akşam yatıncaya kadar 1.5 litre su içmeye özen gösterin. Cildinizi dışardan beslemek için nemlendirme özelliği olan kozmetik ürünlerini kullanın ve sabah temizliğinden sonra nemlendirici krem sürün.

* Yüzünüzü üç günde bir arındırıcı ve gevşetici etkili 1 avuç lavanta ilave edilmiş sıcak su buharına tutun. Başınıza bir tülbentle örtüp işlemi 5-10 dakika sürdürün. Cildiniz derinlemesine temizlenip daha kolay beslenecektir.

Çay

Çaydaki tein adlı madde uyarıcı ve susuzluğu giderici özellikler içeriyor. E vitamininden 20 kat daha güçlü bir antioksidan olan polifenol adlı madde dolaşımı hızlandırırken, hücrelerin oksitlenmesini önlüyor ve cildin yaşlanmasını geciktirerek sıkılaştırıcı bir etki sağlıyor. Yoğun bir çalışma temponuz varsa çayla yapılan kompresler yorgun gözlerinizi dinlendirecektir. Bir parça pamuğu soğuk çaya batırıp göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin. 10-15 dakika dinlenip yüzünüzü yıkayın.

* Gece yatmadan önce çay ile yapılan maskeler, uyku esnasında cildin yeniden yapılanmasını sağlıyor. 2 çorba kaşığı demlenmiş soğuk çay, 1 kaşık bal, 1 kaşık pirinç unu ve 2 kaşık yulaf unu ile karıştırıp yüzünüze sürün.

Süt
Süt, bebeklikten, yaşlılığa kadar yaşamın her döneminde sağlık ve güzellik için en önemli ve komple bir besin. Kemikler için son derece yararlı bir mineral olan kalsiyum kaynağı. Vücut ve cildin beslenmesi için gereken tüm proteinleri içeriyor. Sütün sağlık ve güzellik iksiri olduğu çok eski zamanlardan beri biliniyor. Roma İmparatoru Neron’un eşi Poppea, cildinin her dem genç ve pürüzsüz olması için sık sık süt banyosu yaparmış. Süt, cildi yenileyip yumuşatıyor. Sütün alternatifi yoğurt olabilir.

* Cildinizi gerginleştirici bir sütle temizlemek ister misiniz? 1 su bardağı ılık süte 10 gr biberiye atıp 5 dakika bekletin. Süzüp bir parça pamukla göz çevresi hariç tüm yüz ve boynunuzu silin.

Kahve

* Sabah kahvaltısında içilen 1 fincan kahve, güne enerjik başlamak için ideal bir içecek. Zengin kafein içeriği ile beyni uyarıp konsantrasyonu artırıyor. Hem ruhsal hem de bedensel açıdan zindelik veriyor. Küçük kan dolaşımını hızlandırıp, cildi ölü hücrelerden arındırarak yeniliyor. Ayrıca içerdiği polifenol adlı maddeler, antioksidan etkili olduğu için cildin yaşlanma sürecini yavaşlatarak kırışıklıkların oluşumunu engelliyor.

* Kahve enerjik bir içecek ancak aşırıya kaçmayın, ters etki yapabilir. İçeriğindeki kafein, dozunda alınırsa cildi toksinlerden arındırıp, şişkinliği önlüyor.

Portakal suyu

Sabah kahvaltısını mutlaka taze sıkılmış 1 bardak portakal suyu ile tamamlayın. İçeriğinde bulunan A vitamini cildi güçlendirerek nemlendirip besliyor ve elastikiyetini artırıyor. C vitamini bozulan hücreleri onarıp cildin savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz dış etkenlerden koruyor, E vitamini en iyi doğal antioksidan olarak serbest radikallerle savaşıp kırışıklıkların oluşumunu engelliyor.

Sıcak Su Ve Ilık Su Zayıflatırmı

sıcak su ve ılık su zayıflatırmı
Sıcak su içmek, insana tokluk hissi verdiği için zayıflamaya yardımcı oluyor. Soğuk su ise tam aksine iştah açıp daha çok yemek yemeye yol açıyor.
Soğuk su içmek ve hatta soğuk suda yüzmek, karnı acıktırarak daha çok yemek yenilmesine neden oluyor. İngiltere’de, soğuk suda yüzen ve spor yaptıktan sonra soğuk su içen kişiler üzerinde deneyler yapıldı. Araştırma sonucunda, bu kişilerin soğuk suda yüzerken daha sıcak suda yüzenlere oranla az kalori yaktığı belirlendi. Ayrıca, araştırmacılara göre; terli içilen soğuk su da sıcak suya oranla daha çok karın acıktırıyor. Sıcak su içmenin ise kişileri tok tutup zayıflattığını belirten uzmanlar, sıcak su kilo vermeye yardımcımıdır, Zayıflamak isteyenler, sıcak su içmeli. Sıcak su, bağırsakları daha hızlı çalıştırırken fazla yağları da yakıyor diyor. tok karnına içilen sıcak suyun faydaları Yemeklerden yarım saat önce içilen sıcak su iştahı azaltır ve kilo vermeyi hızlandırır.
sıcak su içmenin faydası varmı, ılık suyun zayıflamaya faydaları varmıdır Su içmenin faydalarını bilmeyen yoktur. Peki su içmekten daha faydalı bir şey yok mu? Var! sıcak su içmek
Sıcak su mide yüzeyinde kanda direkt olarak emilen birkaç maddeden biri. Beden suyu diğer bileşenlerden ayırmak zorunda kalmaz. Çinliler, 40 yaşından sonra oda sıcaklığından daha soğuk olan hiçbir şeyin bedene alınmaması gerektiğine inanırlar. Çünkü normal yaşlanma fiziksel değişimler getirir.
Sıcak su vücudu nasıl etkiler
Kan damarları daha az elastik olur ve içindeki birikim nedeni ile çapı küçülebilir, bu nedenle yüksek kan basıncı oluşabilir ve kan dolaşımı problemleri ortaya çıkabilir.
Sindirim sistemi de daha az elastik olur, kabızlığa yol açar. Çinliler soğuk içip yemenin içsel organları daha çok büzdüğüne, problemleri daha da kötüleştirdiğine inanır.
Yağlı bir tavayı soğuk suda yıkamaya çalışın. Yağlar donar ve yapışır. Ama aynı tavayı sıcak suda yıkarsanız, yağı çözer ve uzaklaştırır. Bedenimiz yağları içerir. Sıcak su sistemimizi temizler.
Sıcak su neden yararlı
Bedenin doğal serinletme sistemini çalıştırır. Bu kan dolaşımında artışa neden olur. İç organları ve kaburga kafesinin etrafındakı kasları gevşetir, daha derin nefes almanızı sağlar. Mide asidi etkilerini rahatlatir ve asit reflu semptomlarini rahatlatir. Sulanmayı ve besinlerin emilimini artırarak sindirime yardımcı olur. Kabızlığı giderir.

> Su Ve Elma Sirkesi

VÜCUDUN İÇTEN TEMİZLENMESİ, GENEL SAĞLIK AÇISINDAN BÜYÜK ÖNEM TAŞIMAKTADIR. YAŞADIĞIM BİR TECRÜBENİN VE NETİCESİNDE ÖĞRENDİĞİM BİLGİLERİN SİZE DE İLGİNÇ/FAYDALI GELECEĞİNİ DEĞERLENDİREREK NAKLEDİYORUM.

2-3 YIL ÖNCE, GÖZLERİMİN ETRAFI SİYAHLAŞMIŞ, VÜCUDUMDA HALSİZLİK VE ŞİDDETLİ AĞRILAR BAŞLAMIŞTI. AMERİKAN HASTAHANESİNDE BİR ÇOK İNCELEMELER YAPILDI, ANCAK HİÇ BİR ŞEY BULUNAMADI. DAHA SONRA GİTTİĞİM ÇİNLİ BİR REFLEXOLOJİ UZMANI DOKTOR, AYAKLARIMIN TABANLARINI YOKLADIKTAN SONRA, HİÇ SU İÇMEDİĞİMİ VE BAŞTA KARACİĞERİM OLMAK ÜZERE VÜCUDUMUN BÜTÜNÜYLE KİRLENMİŞ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK, EĞER SU İÇMEYE BAŞLAMAZSAM TAKRİBEN ÜÇ YIL İÇERİSİNDE ÖLECEĞİMİ SÖYLEDİ. (BEN GERÇEKTEN O TARİHE KADAR GENELLİKLE SU İÇMİYOR, GÜNDE 20-30 BARDAK ÇAY VE KAHVE İÇİYORDUM. (ÇİN’DE REFLEXOLOJİ ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUN DOKTORUN İSMİ REFLEXOLOGIST P.G.WONG, TEL NO: 0060-3-21622866/MALEZYA. DIR.

SONUÇTA ÇİNLİ DOKTOR BANA HER SABAH UYANDIĞIMDA; AÇ KARNINA BİR BÜYÜK BARDAK ILIK SUYUN İÇİNE BİR TATLI KAŞIĞI ELMA SİRKESİ KOYARAK İÇMEMİ ÖNERDİ. ELMA SİRKESİ VÜCUTTAKİ KİRLERİ/ BİRİKİNTİLERİ ERİTİYOR, SU İSE ATIYORMUŞ, ELMA SİRKESİNİN PH (ASİT DEĞERİ) VÜCUDUN PH DEĞERİ İLE AYNI OLDUĞUNDAN KİRLERİ ERİTİRKEN, VÜCUDUN HÜCRELERİNE ZARAR VERMİYORMUŞ,

AYRICA GÜNDE EN AZ 1.5 LİTRE SU İÇMEK ÇOK ÖNEMLİYMİŞ, VÜCUDUN ZEHİRLERİNİN VE İHTİYAÇ DUYMADIĞI FAZLA/BİRİKMİŞ MADDELERİNİN ATILMASINI SAĞLIYORMUŞ. ELMA, AYRICA VİTAMİN-MİNERAL DEPOSUYMUŞ.

ÇİNLİ DOKTORUN DEDİĞİNİ UYGULADIKTAN 4 GÜN SONRA GÖZLERİMİN ETRAFINDAKİ SİYAHLIKLAR KAYBOLDU, 10 GÜN SONRA AĞRILARIM GEÇTİ VE KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSETMEYE BAŞLADIM. SİZE DE TAVSİYE EDERİM, 1 HAFTA SONRA KENDİNİZİ GERÇEKTEN ÇOK SAĞLIKLI HİSSETMEYE BAŞLAYACAKSINIZ. BU KONUYA İLİŞKİN DR. NİYAZİ ERÖZTÜRK’ÜN “BİR YUDUM SAĞLIK” İSİMLİ KİTABINDA ELMA HAKKINDA YAZILAN BİLGİLERİ AŞAĞIDA GÖNDERİYORUM.

——————————————————————–

ELMA (MALUS DOMESTICA) BİTKİ ÖZELLİKLERİ :

DÜNYAMIZDA 5000’DEN FAZLA TÜRÜ OLAN ELMA HAKKINDA HERHANGİ BİR TANIMLAMAYA HİÇ GEREK YOK. DAMAK TADINIZA EN UYGUN ELMA TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ.

BİLEŞİM: SU ORANI %85, ŞEKER %12, PEKTİN, ORGANİK ASİTLER, SODA, FOSFOR, TANEN, VİTAMİN A, B1, B2, C, E, PP. KULLANIM ALANLARI VE BİÇİMLERİ: ELMA, İÇERDİĞİ ORGANİK ASİTLER, SODA VE FOSFORUN YARDIMI İLE, BEYNİ, KARACİĞERİ VE MİDEYİ ÇOK OLUMLU ETKİLER. KULLANIM BİÇİMLERİ, TAZE MEYVE VE MEYVE SUYU OLARAK SIRALANABİLİR. ÇİĞ ELMA KABUĞU YENEREK BEDENDEKİ ÜRİK ASİT AZALTILABİLİR. PİŞMİŞ ELMA İLE YAPILAN KOMPRESLER YUMUSATICI VE RAHATLATICIDIR. TAZE ELMA SUYU İLE YIKANAN KIRIŞIK VE PÖRSÜK DERİ CANLILIK VE TAZELİK KAZANIR. YATMADAN ÖNCE YENEN BİR ELMA, RAHAT UYUMAYA YARDIMCI OLUR. KABIZLIĞA KARŞI PİŞMİŞ ELMANIN ETKİLİ OLDUGU BİLİNİR. GUT, BÖBREK, MESANE HASTALIKLARINA VE HEMOROİTE KARŞI UYGULANACAK BİR ELMA KÜRÜNDEN YARARLI SONUÇLAR ALINABİLİR. DERİ DÖKÜNTÜLERİNE, GUT VE ROMATİZMA RAHATSIZLIKLARINA KARŞI, TAZE ELMA SUYU BASARIYLA KULLANILABİLİR.

ELMA SUYU, ÖZELLİKLE SOĞUK ALGINLIĞINA, ÖKSÜRÜĞE, SES KISIKLIĞINA, YÜKSEK ATEŞE VE İLTİHAPLI HASTALIKLARA KARŞI BAŞARILIDIR. AMA ÇOK SOĞUK İÇİLMEMELİDİR. ELMA SUYU AYRICA, ROMATİZMAL BÖBREK VE KARACİĞER RAHATSIZLIKLARI, DAMAR SERTLİĞİ VE EGZAMAYA KARŞI DA KULLANILABİLİR.

ELMA GENELDE, YATIŞTIRICI VE ATEŞ DÜŞÜRÜCÜDÜR. ELMA SUYU, SİNDİRİM SİSTEMİNİ UYARIR VE MİDE MUKOZASİNİ GÜÇLENDİRİR. SİNDİRİM YETERSİZLİĞİNE KARŞI, RENDELENMİŞ BİR ELMA YEMEKLERDEN ÖNCE YENİLMELİDİR. AMA RENDELENDİKTEN SONRA, RENGİ KOYULAŞANA KADAR BEKLETİLMELİDİR. HAM ELMA RENDESİ İSHALE KARŞI KULLANILABİLİR. KISACA, SAĞLIKLI YAŞAMAYA ÖNEM VEREN KİŞİNİN YAKININDA HER ZAMAN ELMA BULUNDURMASI GEREKİR. ELMA SİRKESİ, DOĞAL BİR YAŞAM İKSİRİDİR!

BİLEŞİM: KALSİYUM, FLUOR, POTASYUM, MAGNEZYUM, SODYUM, FOSFOR, SİLİSYUM, A VİTAMİNİ, BETA-CAROTİN, B1, B2, VE B6 VİTAMİNLERİ, C VİTAMİNİ, SİRKE ASİTLERİ, MEYVE ASİTLERİ, PEKTİN, DOĞAL AROMA MADDELERİ. YASLILIĞIMIZDA DA SAĞLIKLI OLABİLMEK İÇİN HAREKETLİ BİR YAŞAM VE SAĞLIKLI BİR BESLENME BİÇİMİ OLUŞTURMAYA ÖZEN GÖSTERMELİYİZ..

İŞTE BURADA ELMA SİRKESİ SEÇİMİNİN DEĞERİ İLE KARŞILAŞIYORUZ. İÇERDİĞİ ÇOK DEĞERLİ VE ÇESİTLİ MADDELER NEDENİYLE, EN SAĞLIKLI SIVILARDAN BİRİDİR O. ELMA SİRKESİ, BEDENİMİZİ İÇTEN VE DIŞTAN TEDAVİ EDEBİLECEGİMİZ OLAĞANÜSTÜ BİR DOĞAL İLAÇTIR. BURADA SİZE, BEDENİNİZİ GENEL ANLAMDA GÜÇLENDİRMEK, ÇESİTLİ HASTALIK BELİRTİLERİNİ HAFİFLETMEK VE GEREKLİ CİLT BAKIMINI YAPMAK İÇİN ELMA SİRKESİNİ NASİL KULLANABİLECEĞİNİZİ ANLATMAK İSTİYORUM. KULLANIM BİÇİMLERİ:

DOĞAL ELMA SİRKESİNİN EN ETKİLİ KULLANIM BİÇİMİ, ÇİÇEK BALI İLE KARIŞTIRILARAK OLUŞTURULUR:

*1 BARDAK SU

*1 TATLI KAŞIĞI DOLUSU ELMA SİRKESİ

*1 TATLI KAŞIĞI DOLUSU ÇİÇEK BALI

HEPSİ İYİCE KARIŞTIRILIR VE SABAHLARI AÇ KARNINA KÜÇÜK YUDUMLARLA İÇİLİR.

SÜREKLİ KULLANIM SAYESİNDE, ÖNCELİKLE BEDENİN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ GÜÇLENECEK VE SİZİ PEK ÇOK HASTALIKTAN KORUYABİLECEKTİR.

BU ENERJİ KOKTEYLİ AYRICA SİZE CANLILIK VE GÜÇ KAZANDIRACAK VE İLERİ YAŞLARA KADAR SAĞLIKLI VE MUTLU KALMANIZA ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAKTIR.

SABAHLARI AÇ KARNINA İÇTİĞİNİZ BİR BARDAK ELMA SİRKESİ-BAL KOKTEYLİNİN İÇİNDEKİ MÜTHİŞ ZENGİNLİĞİ ÖĞRENMİŞ BULUNUYORSUNUZ ARTIK. BU ZENGİNLİĞİN SAĞLIĞIMIZA YAPTIĞI KATKILARA DA ŞÖYLE KISACA BİR GÖZ ATMAMIZ HERHALDE YARARLI OLACAKTIR:

– ÖNCELİKLE BEDENİMİZ GÜÇLENİR VE BEDENSEL UĞRAŞLARA VE STRESE KARŞI KOYABİLECEK DAYANIKLILIĞI KAZANIR. SİRKENİN İÇERDİGİ YÜKSEK ORANDAKİ POTASYUM SAYESİNDE, KALP KASLARI DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM KAS YAPISI DA GÜÇLENECEKTİR. KRAMPLARA KARŞI, KOKTEYLİNİZİ MADEN SUYU İLE HAZIRLAYABİLİR VE HER ÖĞÜNDE 1 BARDAK İÇEBİLİRSİNİZ.

– SIK SIK GRİP, SOĞUK ALGINLIĞI VEYA ÜST SOLUNUM YOLLARI İLTİHABINA YAKALANAN KİŞİLER, BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ SİRKE-BAL KOKTEYLİ SAYESİNDE GÜÇLENECEĞİ İÇİN, BU TÜR SIKINTILARDAN BÜYÜK ÇAPTA KURTULMUŞ OLACAKLARDIR. AMA BU TEDAVİYİ ASAĞIDAKİ PLANA GÖRE UYGULAMAKLA KALICI SONUÇLARA ULAŞABİLMEK MÜMKÜN OLACAKTIR.

– SOĞUK ALGINLIĞI VE GRİP ZAMANLARINDAN ÖNCE, 4 HAFTALIK BİR SİRKE-BAL KOKTEYLİ KÜRÜNE BASLAYIN VE GÜNDE 3 BARDAK İÇİN.

– AYRICA, 4 GÜN BOYUNCA AKŞAM SAATLERİNDE 1 ECHİNACEA PREPARATİ ALIN. ÜÇ GÜN ARA VERDİKTEN SONRA YİNE 4 GÜN DEVAM EDİN VE BU TEDAVİYİ 4 HAFTA BOYUNCA SÜRDÜRÜN. BU TEDAVİ, BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENMESİNE ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAKTIR. BU TEDAVİYİ AYRICA DOĞAL C VİTAMİNİ İLE DE DESTEKLEYİN.

– SİRKE-BAL KOKTEYLİ NEZLEYE KARŞI DA BEDENİ GÜÇLENDİRECEKTİR. NEZLEYE KARŞI AYRICA, 1 ÖLÇÜ ELMA SİRKESİ 2 ÖLÇÜ SUYA KARIŞTIRILIR, KAYNAMA DERECESİNE KADAR ISITILIR VE İNHALASYON TEDAVİSİ UYGULANIR.

– BOĞAZ AĞRISI VE SES KISIKLIĞINDA, 1 ÖLÇÜ ELMA SİRKESİ İLE 3 ÖLÇÜ ILIK SU KARIŞTIRILIR VE SAAT BAŞI DERİN GARGARALAR YAPILDIKTAN SONRA TÜKÜRÜLÜR. BU GARGARALARIN ADAÇAYI İLE DÖNÜŞÜMLÜ YAPILMASI ETKİYİ DAHA DA ARTTIRACAKTIR.

– ÖKSÜRÜĞE KARŞI, 4 YEMEK KAŞIĞI DOLUSU AKIŞKAN BALLA 3 TATLI KAŞIĞI ELMA SİRKESİNİ İYİCE KARIŞTIRIN. ÖKSÜRÜK GICIGINA KARŞI YARIM TATLI KAŞIĞI ALIN VE YAVAŞ YAVAŞ YUTUN. AYRICA, BOLCA KEKİK ÇAYINI BALLA TATLANDIRIN VE YUDUMLAYARAK İÇİN.

– YÜKSEK KOLESTEROLE KARŞI, GÜNDE PEK ÇOK KERE ELMA SİRKESİ-BAL KOKTEYLİ İÇİLİR. SALATALARDA ÖNCELİKLE ELMA SİRKESİ KULLANILIR.

– GAZ ŞİŞKİNLİĞİNE KARŞI, HER ÖĞÜNDEN YARIM SAAT ÖNCE 1 BARDAK ELMA SİRKESİ-BAL KOKTEYLİ İÇEREK, SAĞLIKLI BİR BAĞIRSAK FLORASİNİN TEMELİNİ ATIN. BU KOKTEYLE REZENE VEYA FRENK KİMYONU ÇAYI DA EKLEYEBİLİRSİNİZ.

– KABIZLIĞA KARŞI, GÜNDE PEK ÇOK KERE, 1 BARDAK SUYA 1 TATLI KAŞIĞI ELMA SİRKESİ EKLEYEREK İÇİN. AYRICA, 4 LİTRE ILIK SUYA 1 SU BARDAĞI DOLUSU ELMA SİRKESİ VE 2 TATLI KAŞIĞI TUZ EKLEYEREK AYAK BANYOLARI ALIN. BANYO SÜRESİ 10 DAKİKADIR.

– YARALARIN ÇABUK İYİLEŞMESİ İÇİN, GÜNDE 3 BARDAK ELMA SİRKESİ-BAL KOKTEYLİ İÇİN.

– ERGENLİK SİVİLCELERİNE KARŞI, HER YEMEKTEN YARIM SAAT ÖNCE, İÇİNE 1 TATLI KAŞIĞI ELMA SİRKESİ EKLENMİŞ 1 BARDAK SU İÇİN. YÜZÜNÜZE BUĞU BANYOLARI UYGULAYIN: 1 LİTRE KAYNAR DERECEDE SICAK SUYA 4 YEMEK KAŞIĞI ELMA SİRKESİ VE 2 YEMEK KAŞIĞI DOLUSU MAYIS PAPATYASI EKLEYİN, 1-2 KERE KARIŞTIRIN VE BAŞINIZI BÜYÜK BİR HAVLUYLA ÖRTEREK 5-10 DAKİKA GÖZLERİNİZİ YUMARAK BEKLEYİN. YÜZÜNÜZÜ SUYA ÇOK YAKLAŞTIRMAYIN!

UYARI: ELMANIN VE ELMA SİRKESİNİN BİLİNEN HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR.

Sponsorlu Bağlantılar

Sabah Aç Karnına Su İçmek İçin Yorum Yap