Sarji En İyi Telefon

Sarji En İyi Telefon Telefonda En İyi Şarj - Bu makaledeki notlar: şarjı iyi telefon sarji en iyi..

Hangi Telefonun Şarjı Daha İyi?

Hangi telefonun şarjı daha iyi?
Amaç her zaman daha fazla dayanmak! Çünkü güçlü bir batarya olmadan cep telefonunuzun muhteşem özelliklerinin hiçbir anlamı kalmaz.
Chip’in yaptığı araştırmaya göre; hiçbir şey cep telefonu bataryasını şebeke sinyallerinin zayıf olduğu bir yerde sürekli telefon görüşmesi yapmak kadar fazla yoramaz. İşte biz de tam bu ‘elverişsiz’ şartlar altında telefon görüşme süresini ölçüyoruz. Bahsettiğimiz koşullarda cep telefonu, baz istasyonu ile bağlantı içinde kalmak için maksimum güç ile iletim yapar.

Üretici verileri ile gerçek değerler farklıdır

Üreticilerin verdiği görüşme süreleri ideal şartlar altında elde edilen değerlerdir. Doğal olarak bunun sonucunda yüksek değerler ortaya çıkar. Buna karşın biz, minimum konuşma süresini ortaya çıkarmak istiyoruz. Bu değer cep telefonunuzun günlük kullanım şartlarına ne kadar dayanabildiğini daha gerçekçi bir şekilde ortaya koyar.

İlerleyen bölümlerde hangi cep telefonunun en uzun süre dayandığını size anlamaya çalışacağız. Testimizde ‘yeni’ olarak tanımlayabileceğimiz SGH-G600 ve SGH-G800 gibi Samsung cep telefonları da var. Apple’ın iPhone’u 13. sıraya yerleşti, Nokia E51 ise 16. sıraya… Her akıllı telefon bu kadar fit değil: Nokia’nın ince, kapaklı cep telefonu ancak sondan bir önceki sırada yer alabildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Sarji En İyi Telefon İçin Yorum Yap