Şarjlı Honda Motor Fiyatları

Şarjlı Honda Motor Fiyatları Honda 2010 Model Şarjlı Motosikletler - Bu makaledeki notlar: Yamaha Elektrikli motosiklet şarjlı honda motor..

Honda Ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek

Petrol fiyatlarının artışı alternatif yakıt çalışmalarının gün geçtikçe hızlanması iki önemli motosiklet üreticisini harekete geçirdi. Nikkei business daily ‘nin haberine göre HONDA ve YAMAHA alternatif yakıt ile çalışan motosiklet pazarına gireceklerini planladıklarını açıklayacaklar.

Yamaha ‘nın 2010 Honda ‘nın 2011 yılında bu modelleri piyasaya sunması bekleniyor. Tek şarj ile 100 km gitmesi planlanan Yamaha modelinin 50cc güç ünitesine sahip olması bekleniyor.

Honda ‘nın lityum-ion pilli elektrikli motosiklet modelinin hedef kitlesi ise 90.000 motosikletlik filosunu elektrikli motosiklete dönüştürecek olan Japon Posta İdaresi.

Honda ve Yamaha ‘dan yetkililer elektrikli motosikletlerin üretileceğini ancak özelliklerinin fiyatlarının ve ne kadar sürede pazara gireceklerinin belirlenmesi için erken olduğunu söylediler.

Dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonlarında kullanılan lityum-ion piller elektrikli araçların ve hibrid araçların gelişiminde oldukça etkili rol oynuyor.Alıntıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şarjlı Honda Motor Fiyatları İçin Yorum Yap