Sevgini Anlatmak

Sevgini Anlatmak Sevgiyi Anlatmak - Bu makaledeki notlar: sevgini anlat sevgini anlatmak sevgiyi anlatmak..

Sevgiline Sevgini Anlat Kisa Szölerle…

Sana mutluluğun ne olduğunu sorabilirmiyim bana bunun cevabını verebilirmisin ben mutluluğu bazen uzakta bazense yakında aradım ama birtürlü bulamadım ve sonunda anladımki benim için mutluluk sadece ve sadece sensin.

Aşkın kalbinde ise, mutluluğun elinde ise, istediğin iki kelime ise seni seviyorum

Zirvelerden yuvarlanırsa kaldırmaya gücüm yeter dağların taşını, ama ağlama gülüm kaldıramam kirpiklerinden dökülen tek bir damla gözyaşını…

Sana bir tanem diyorum çünkü eşini bulamıyorum hayatım diyorum sensiz bir hayat düşünemiyorum bunları niçin mi soluyorum çünkü SENİ SEVİYORUM . . .

Sevgi demek az geliyor yüreğimdeki duyguya. Belki aşk belki başka birşey bilmiyorum. Ölesiye sarılmak, seni seviyorum diye haykırmak ve o güzel gözlerinde yalnız kendimi görmek istiyorum

Öfkeni yapraklara yaz zamanı gelince dökülsün. Derdini rüzgarlara yaz alsın uzaklara götürsün ve aşkımı yüreğine yaz sonsuza kadar orada kalsın.

Gözlerinden akan her damla yaş yüreğime vurulan hancer dardelerinin verdiği acıya eş. Gözlerimden akan her damla yaşın ölümüm olduğunu sakın unutma!!!

Şu anda gökyüzündeki dolunay nasıl bu kadar karanlık bir geceyi aydınlatıyorsa. İşte sende benim yüreğimi böyle aydınlattın ve karanlıkta yolunu kaybetmiş bu insana ışık oldun. Seni Seviyorum…

mezarlar içinde bir mezar, mezarın içinde bir tabut, tabutun içinde beyaz bir kefen, kefenin içinde ben, benim içimde hala sen..

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgini Anlatmak İçin Yorum Yap