Seviyorum Seni Bilmesende

Seviyorum Seni Bilmesende Sen Bilmesende Seviyorum Seni Sözleri - Bu makaledeki notlar: sen bilmesende seviyorum seni bilmesende sen..

ღ♥ღ …sen Bilmesende 🙁 🙁 ….ღ♥ღ

Sen Bilmesen De. …..
Düşlerde sevdim seni söyleyemedim
Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim

İnsanın içini en çok yakan şey söylenemeyen sözlermiş meğer. Sana söyleyemediğim her söz acı bir yumruk gibi boğazımda. Sana her baktığımda kalbimi avucuna alıyorsun, sesini her duyduğumda biraz daha sıkıyorsun avucunu, yüreğim sıkışıyor sesini duyduğumda. Kaçmak istiyorum senden, senin sesinden, senin gözlerinden kaçmak istiyorum, bırakmıyorsun. Bilmeden tutuyorsun beni. Bilmeden sevdiriyorsun. Bilmeden acılar veriyorsun yüreğime. Bilmeden… öldürüyorsun.

Sana ben şiirler sözler büyüttüm
Sana ben baharlar yazlar büyüttüm
Sana ben hummalı gizler büyüttüm
Söyleyemedim

Yanı başında olabilmek isterken delice, sana bakmak isterken, seninle konuşmak isterken, sana dokunmak isterken, sana yakarken yüreğimi, sana baktıkça acı çekiyorum. Gözlerin ölümüm oluyor.
Sana baktıkça yıkıla yıkıla ölüyorum.
Sen bilmesen de, ben biliyorum.

Şarkılar yazdım sana okuyamadım
Hep yanımdaydın oysa dokunamadım

Bir gün sen de bileceksin, biliyorum. Bir gün söyleyemediğim bütün sözler yol bulacak yüreğimden gözlerine. Yüreğim yol bulacak yüreğine. Biliyorum, bir gün uzattığım ellerim buluşacak ellerinle. Bilmekle yetiniyorum. Sensizlikte seni sevmek yüreğime yetmese de, gözlerinde yabancı olmak gözlerime yetmese de, uzandığım boşlukta seni hissetmek ellerime yetmese de yetiriyorum. Seni sevmekten vazgeçmemek için kendimi bitiriyorum. Yokluğunda seni var etmeye çalışırken, varlığımda yok oluyorum. Bitiriyorum kendimi bizi başlatmak için. Seni çok seversem duyarsın sanıyorum. Yüreğimin çığlıklarından kendimi duyamıyorum.
Sana yüreğimi duyuramıyorum.
Sen bilmesen de ben biliyorum.

Sana ben hayaller düşler büyüttüm
Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm
Sana ben hummalı aşklar büyüttüm
Söyleyemedim

Gözlerimden gitmiyor bakışın. Gülüşüne bakarken gülüşünü özlüyorum. Bana gülmeni istiyorum sadece. Benim için gülmeni. Gülümserken küçülen gözlerine aşık oluyorum durup durup. Durup durup seni seviyorum.
Sen bilmesen de ben biliyorum.
Sen sevmeden de ben seviyorum.

Sen Bilmesen De ,herşey Sana Yazılmıştı Ömrümün Delisi

Biliyormusun…Yağmurlu bir Ekim sabahının ayazını peşimden sürükleyerek gideceğim hiç aklıma gelmemişti…Yağmur damlalarındaki hüznü özlediyse bu yürek, yağmur yağan yerlere mi gitmek lazım acaba..Sevgimi,yüreğimi ,geleceğimi usulca soyundum ve sahiplerine geri verilmek üzere bir kenara bıraktım hepsini, gidiyorum.. Yazdırma bana giderayak çünkü ödünç aldım suskunluk adını verdiğin silahını, gidiyorum..Herkes bir yerlere gittiğine göre, gidilen yerlerde deniz huzur, toprak hasret, şarkılar keyif kokuyor olmalı..Herkes bir yerlere gittiğine göre, gidilen yerlerde sevda baştan çıkarıcı olmalı.. Sürüklenmiyorum dikkat et, gidiyorum..Sessizce ve hiçbir şey yaşanmamış gibi. Bir süre sonra denize ulaşıp, seyir defterimin ilk sayfasına taze ve diri umutlar işleyeceğim… Ben düşünmekten yoruldum artık, benim yerime de düşünür müsün? Benim yerime ilgilenir misin insanlarla, yalanla, ihanetle, yâlnızlıkla…?Son iki yıldır kadınım olan insan şimdi sadece; O…. Birisi o olmuşsa bitmiş demektir. O harfi aşk sözkonusu olduğunda sadece sıfırdır. Kendinle toplamaya kalkarsan sana bir şey eklemez, çıkartmaya kalksan da eksiltmez. Ama sana bir çarparsa sende O olursun. Sıfıra vurursun.Sen benim için gözyaşı değilsin, sadece bir iç çekişsin artık.Kırgınım, çok yorgunum. Yanıyor bir yerlerde, derinlerde gönlüm..Geçtiğim yollarda bıraktım sözlerimi ya da bırakmak zorunda kaldım, emin olamıyorum. Gidenlerin geride bıraktıkları gözü yaşlı ayak izlerini sayarken üzerime giydirilmiş olabilir suskunluklar.. Ben senin bir zamanlar dokunduğun erkeğinim, neden sessizce gittiğimi, konuşmaya gerek kalmadan gözlerinle anlatabilir misin..?Bütün bunları yapabilecek kadar yürekli misin bilmiyorum. Şimdi, şimdi yaşadığın yerde kal ve sakın konuşma. Bana ait olan ve olmayan bütün soruları ve cevapları ardımda bırakarak gidiyorum.
Benim söyleyecek çok şeyim var, söyleyemiyorum. Seninde yok, suçlu sessizliğinle dinlemedesin yine. Aynı yerdeyiz yani senin yalancılığın üzerinde benimde canımı yakan dürüstlüğüm…Can çekişmekte sevdan, yüreğimle. Kalsın diye değil al diye yakarışlardayım artık.Yorgunum, çaresizim, çıkmazlardayım, bilinmezlerdeyim, bilinmezlerin ne olduğunu bilmeden.. Gecenin en karanlığına da dost’um yine bu gece!…Son Veda birtanem ..sen bilmesen de, sayfalar dolusu, herşey sana yazılmıştı ..

AŞK Mı?
alıntı…………..

Sen Bilmesende Seni Sevmekten Vazgeçmeyeceğim

ALINTIDün gece rüyamda gördüm seni sanki sanki herşey değişmiş birbirinin zıttı olmuş adeta.O bakarken içimi ısıtan gözler donuk bakıyor artık bana.Elini tuttuğumda hissettiğim şevkatin yerini inanılmaz bir nefret almış.Ne ben eski benim ne de sen eski sensin.Gün geçtikçe anladım bütün bu olanların gerçegin kendisi olduğunu oyse biz böylemiydik eskiden.Ben senin bir yanındım sende benim.O kadar aşıktım ki sana bi türlü kelimelerle ifade edememiştim.İlk kez böyle hissediyordum.Hep kendime derdim sen aşık olcak adam değilsin diye ama o adam bendim bana aşık olamayan da sen.Çok uğraştım sana aşkı aşılamayı bir inattır tuturdun olmaz olamaz ve olmadı olamadı…
Denedim bıkmadan usanmadan senin beni sewmediğini bildiğim halde ben seni sewmekten wazgeçmedim çünkü benim için sadece sen wardın bu bana yeter we artardı.Ama olmadı işte hala nedenini bilmediğim sebeplerin wardı.Hep bahanen wardı aşka hep bişeyler uydurdun…Ben ise senden vazgeçmeyi aklimdan bile geçirmiyordum çünkü senin gözlerinde dünyayı görüyordum ve ben o dünyada yasamak istiyordum.Şimdi uyandım artık bütün güzel şeylerin bittiği yalanlarla dolu bir dünya ya uyandım ve bu dünyada seni kaybettim şimdi bana herkezden daha da uzaksın ve böyle olması benim suçum cezam ise sensiz yaşamak..Uzun zamandır sensiz yaşıyorum eğer sen böyle mutluysan ben devam ederim sensiz yaşamaya sadece şunu bilmeni isterim seni kendimden bile çok sevdim sen bilmesende seni sevmekten vazgeçmeyeceğim….

Sponsorlu Bağlantılar

Seviyorum Seni Bilmesende İçin Yorum Yap