Şifre Sıfırlama Diski

Şifre Sıfırlama Diski Parola Anahtar Disketi - Bu makaledeki notlar: şifre sıfırlama disketi şifre sıfırlama diski..

Şifre Sıfırlama Disketi Yaratmak

Şifre sıfırlama disketi yaratmak
Forgotten Password sihirbazı şifrenizi unutmanız durumunda bilgisayarınıza erişim sağlamanıza imkan verecek bir disket hazırlamanıza yarar. Bu disketi hazırlamak için aşağıdaki adımları takip edin.
Eğer bilgisayarınız bir etki alanına üye ise

 • CTRL+ALT+DELETE tuşuna basın ve Windows Security diyalog kutusuna gelin.
 • Burada Change Password üzerine tıklayın.
 • Backup üzerine tıklayın, Forgotten Password sihirbazı açılacaktır. NEXT düğmesine basarak devam edin ve ekrandaki adımları takip edin.

  Eğer bilgisayarınız bir etki alanına üye değil ise
  Denetim masasından User Accounts’a gelin. Burada sol bölümdeki Related Tasks bölümünde Prevent a forgotten password üzerine tıklayın. Forgotten Password sihirbazı açılacaktır. NEXT düğmesine basarak devam edin ve ekrandaki adımları takip edin.

  Windows Şifresi Sıfırlama…

  Arkadaşlar unutmuş oldunuz windows açılış şifrelerini bu program ile sıfırlayabılırsınız.Hertürlü giriş şifresini sıfırlıyor.Administrator olsun,Guest hesabı olsun.Sizin yaratmış olduğunuz herhangibir hesap olsun tüm şifreleri sıfırlayıp oturum açabilirsiniz.Yapmanız gereken bu iso dosyasını nero ile bir cd ye yazdırmak ve boot olarak (bilgisayar açılırken cd yı takmanız yeterlı) bilgisayarı çalıştırmak.İşlem bukadar…

  RapidShare: 1-Click Webhosting

  Vista Şifre Sıfırlama

  Vista Şifre Sıfırlama
  Xp işletim sisteminde bunun için en basit bilinen yol administrator hesabıyla oturum açıp diğer kullanıcının şifresini kaldırmaktı. Ancak vistada böyle bir yol uygulayamıyosunuz.

  Şifreyi sıfırlayabilmek için öncelikle ücretsiz linux tabanlı olan aracımızı indirelim.

  Indirmek icin TIKLA

  Program Iso formatındadır. Yani öncelikle programı nero yada başka bir cd yazma programı yardımıyla cd’ye yazınız. Daha sonra sistemi cd’den boot ederek sistemi açınız.

  Bunu yaptıkdan sonra gelen ekranda sıfırlamak istediginiz kullanıcıyı seçip reboot yapacaksiniz.

  Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma

  Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma

  Bilgisayar XP yüklü ise windows açılışınada şifre koydunuz ve şifrenizi unutunuz ise yapacağınız iş çok basit. bilgisayarı baştan açın ve açılırken F8 komutuna basın karşınıza çıkan seçeneklerden “güvenli modda aç” seçeneğini girin windows şifre sormadan açılacaktır. bundan sonra yapmanız gereken denetim masasına girip yeni kullanıcı açıp eski kullnıcıyı devre dışı bırakın. kolay gelsin.

  Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma

  Sponsorlu Bağlantılar

 • Şifre Sıfırlama Diski İçin Yorum Yap