Sıla Klıpte Giydiği Mont

Sıla Klıpte Giydiği Mont Sılanın Kılıpte Giydig Kıyafetler - Bu makaledeki notlar: sıla son klip şarkısı sıla klıpte..

Sıla’nın Yeni Klibi

İlk solo albümünün çıkış şarkısı “…dan sonra” ile haftalarca müzik listelerinde bir numarada kalan Sıla’nın, beklenen ikinci video klibi tamamlandı..
Albümdeki akustik parçaların en iyi örneklerinden biri olan “Kenar Süsü”ne çekilen video klipte genç sanatçı Sıla başarılı yönetmen Murad Küçük ile ikinci kez çalıştı. Görüntü yönetmenliğini Tolga Kutlar’ın üstlendiği 16 mm. film formatında çekilen video klip için çeşitli grafik animasyonlar kullanıldı.
İlk video klibinde “kendine güvenen böyle gelsin” diyerek şarkının yapısı gereği sert bir mizaç sergileyen Sıla, ikinci klibinde tek başına kamera karşısına geçerek sadeliği ve uçuşan tül elbisesi ile bir meleği andırıyor. Genç sanatçının klip çekiminde kullandığı kıyafet bir gelinlik tasarımcısı tarafından özel olarak hazırlandı. Sözü ve müziği Sıla’ya düzenlemesi Nedim Ruacan’a ait olan “Kenar Süsü”nün çekimlerinde kostüm içine özel bir yelek giyen sanatçı, bu yeleğe monte edilen çeşitli teknik araçların yardımı ile yukarıya kaldırılıp, 12 saat süren çekim boyunca havada asılı kaldı.
Geçtiğimiz günlerde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülü ile de başarısını perçinleyen Sıla’yı, “Kenar Süsü”nün video klibinde hayranlıkla izleyeceksiniz!…

Sponsorlu Bağlantılar

Sıla Klıpte Giydiği Mont İçin Yorum Yap