Silkroad Captain Görevi Resimli Anlatım Chinese

Silkroad Captain Görevi Resimli Anlatım Chinese 95 Lvl Captain Görevi - Bu makaledeki notlar: silkroad captain görevi silkroad captain görevi..

Chinise 95 Lwl Mavi Zerk Ve Captain Yazısı Görevi

Görevlerin Harita üserinde yerleri

Görev1:Ordu Testi 1
Görev NPC si:General Sonhyeon
Açıklama:Biz berserkerin yeni gücünü isteyen bir insan arıyoruz.Eğer bu testi geçersen sana bunun hakkında daha fazla şey açıklayacağım.Bu test için konuşmak istermisin?
Güzel.Senin bu testi kolayca geçebileceğine inanıyorum.Neyin nasıl gideceğini sana açıklayacağım.
Test alanı’na girdiğin anda ‘ordu kaptanı’nı bulacaksın.Onu öldürmeli yada 10 dakika boyunca hayatta kalmalısın.
Hazır olduğun zaman bana söyle.
Görev:Army Captaini öldür yada 10 Dakika hayatta kal..
Görev Yaratığı:Army Captain Army Commander
Gerekli Görev:Yok..
Ödül:-

Görev2:İlaç için malzemeler..
Başlangıç NPC si:General Sonhyeon
Açıklama:Uzun zaman önce burada yeni bir ilacı test etmek isteyen bir grup insan vardı.Onlara savaş açtık ve onları yokettik..Onlardan birinde büyük bir güç bulduk.Bunu insanlardan sakladıkk çünkü bu güç tek bir insan için çok güçlüydü.Ama o çağ bir kaos içerisindeydi.Sana bu ilaç ile nasıl dünyayı kurtarabileceğin hakkında bilgiler vereceğim.Bana malzemeleri getir ve ben sana ilacı hazırlayayım.Bu materyel bir ruh parçası.Bunu normal bir insan bulamaz.Yardım için Miaoryeong ile konuş.
Görev:Miaoryeong ile konuş.
Görev Yaratığı:Yok..
Açılan Görev :Taş Yaratıkların Çanı
Gerekli Görev :Ordu Testi 1
Ödül:-

Görev3:Taş Yaratıkların Çanı
Başlangıç NPCsi:Exorcist Miaoryeong
Açıklama:Ruh parçası…Bulması zor birşey.Sende çağırmak üzere bir tane var.Bana ruh kalkanı ve normal ruh getirki sana yardım edebileyim.
İlk olarak Ruh kalkanı.Bunu Old Tombstonelardan lardan elde edebilirsin.Onları uyandırmak için ruhların çanına ihtiyacın var.Tomb Lions ların boyunlarında bu çan var.Eğer yeterince çan toplayabilirsen Buddhist Priest Jeonghye senin için ruh çanı yapabilir..Eğer bunu mezarlıkta kullanırsan Old Tombstone yi uyandırırsın ve kalkanı alırsın.
Görev:Jeonghye ‘ ye Stone Beast getir.
Görev Yaratığı:Stone Ghost Tomb Ghost Tomb Spirit
Açılan Görev:Ruhların Kalkanı
Gerekli Görev:İlaç için Malzemeler
Ödül: –

Görev4:Ruhların Kalkanı
Başlangıç NPSsi:Buddist Priest Jeonghye
Açıklama:Şeytani ruhlar çanın dışında geziyor.İzin ver onu temizleyeyim..Sadece verdiğin zili temizleyeceğim.Bunu Batı’daki ağacın yanında Old Tombstone yi uyandırmak için kullan.Tam olarak X: 7175 Y: 309 e git ve sana verdiği iteme sağ tıkla.
Görev:Spirit’s Shell Topla.
Görev Yaratığı:Old Tombstone Ghost.
Açılan Görev:Miaoryeon’un tılsımı
Gerekli Görev:Taş Yaratıkların Çanı
Ödül:-
Bu görevde buraya gitmeniz isteniyor ama bende tam emin deilim Euda böledi yapan arkler dogru olup olmadıgını onaylarsa güzel olcak

Görev5:Miaoryeong’ un tılsımı.
Başlangıç NPCsi:Exorcist Miaoryeong
Açıklama:Niya Remains adlı bir bölge var.Burdan normal ruhu elde edebilrisin.Normal ruh için Niya General kesmek zorundasın.Bu ruhlar için tuzak kurman lazım.
Bu tılsımı Hunter Associaton Gwawki’y ver ve tuzaklarını iste..Normal Ruh yerine Heyacanlı Ruh toplarsan onları bana getir ve bende sana Altın vereyim.
Görev:Gwakwi ‘ye Miaoryeong’s Charm ı getir.
Görev Yaratığı:Yok..
Açılan Görev :Ruh
Gerekli Görev:Ruhların Kalkanı
Ödül: –

Görev6:Ruh..
Başlangıç NPCsi:Hunter Guild Gwakwi
Açıklama:Miaoryeong’ın isteği….Başka şansım yok.Bekle.Senin için bir tuzak hazırlayacağım.Bu tuzağı canavarların yanına kurarsan onları yakalayabilirsin.
Görev:Normal Spirit topla.
Görev Yaratığı:Niya General
Açılan Görev:Ruhların Parçaları
Gerekli Görev:Miaoryeong’un tılsımı
Ödül:-

Görev7:Ruhun parçaları.
Başlangıç NPCsi:Exorcist Miaoryeong
Açıklama:Bütün materyelleri topladın.Ayine başlamak istermisin?Bu yaratığı berserker ile öldürmelisin yoksa görevi yapamazsın.
Görev:Piece of Spirit topla.
Görev Yaratığı:Lost Spirit
Açılan Görev:Yeni Güç
Gerekli Görev:Ruh
Ödül: –

Görev8:Yeni Güç
Başlangıç NPCsi:Exorcist Miaoryeong
Açıklama:Senin için yapabileceğim birşey kalmadı.Sonheyon’ a git..Başardın.Artık gidebilirsin..
Görev:Sonhyeon a Piece of Spirit i teslim et.
Görev Yaratığı:Yok..
Gerekli Görev :Ruhun Parçaları
Ödül:Mavi Zerk ve Sarı Captain Yazısı

Knight [şovalye] Ve Captain Yazdırma Görevi

Görev 1 – Askeri test 1

Constantinopole’ye gidin ve NPC Rachel’i ziyaret edin, onunla 2 defa konuşun ve 2. kez konuştuğunuzda sizi biryere ışınlıycak.Işınlandığınız yerde 10 dakika boyunca canlı kalın.Herhangi birşey öldürmenize gerek yok, sadece hayatta kalın.Orada 95 lvl champion çıkıyor ama giant party’den daha çok hp’si var.Benim d9 light armor setimle bana 1-5k arası vuruyor.Sen hayatta kalırsan bu görevi bitirmiş olacaksın.
Görev 2 – İlaç için malzeme

Rachel’le tekrar konuşun ve NPC Witch’i ziyaret edin. Onu constantinapole’de lighthouse’nin yakınında bulabilirsin.
Görev 3 – Canavarların böğürme taşı ( bu cümleyi anlayamadım sözlükten baktım böyle bişi çıktı )
Tekrar Witch ile konuşun ve o size yeni görevinizi vericek. Jangan cavede B2’de 7. ve üst odalardan birine gidin. ( 2. odadan ışınlanabilirsiniz. ) ve orda şu mob’lara atak yapın: Stone Ghost Tomb Ghost Tomb Spirit . Oradaki kestiğiniz ilk mobdan Beast’s Bell denen itemin düşmesi gerek.
Düşünce jangana gidin ve Jeonghye ile tanışın.( Jaeunsa’nın bitişiğinde görebilirsiniz. )
Görev 4 – Hayalet kabuğu

Tekrar Jeonghye ile konuşun o size yeni bir item vericek.Şimdi TOMB’a gidin. ( Burası Janganın güney doğusunda bulunuyor cave değil. ) Tomb tam olarak X: 7175 Y: 309 ‘da. Buraya gittiğinizde iteme sağ tıklayın ve orada 95 champion mob çıkacak. Bunu kolaylıkla öldürebilirsiniz.Öldürdükten sonra NPC’ye geri dönün.
Görev 5 – Witch’in kağıdı

Constantinopole’de ligjthouseye gidin ve Witchle konuşun., sonra gidin ve Adria ile konuşun. ( Constantinopole’de hunter asociation olur kendileri )

Görev 6 – Hayalet

Adrian sana tuzaklar verecek, Taklamakanda Niya general’lere gidin ve orada tuzağa sağ tıklayın, orada tuzak kurulacak. Niya generalleri bu tuzağın üstüne doğru çekin. Mob ne zaman onun üstünden geçerse sana spirit verecek, yada tutmayadabilir.Genellikle sana Fusser spirit düşecek ama düşürmen gereken şey normal spirit.Ne yazıkki sen bu tuzağı sadece 60 sn’de birkere kullanabilirsin. Normal spirite ihtiyacın var ve bunun için 40 tane tuzak gerekli.Bu süre içerisinde bende 16 adet fusser spirit oldu.
1 tane normal spirit düşürdüğünde COnstantinopole’de Witch’e geri dön.
Witche geri dönme süresi içerisinde teleport olmazsın,constantinopleye atla yada yürüyerek gitmen lazım.

Görev 7 – Hayalet parçası

Witch’le tekrar konuşun ve o sizi yeni biryere ışınlıycak. Burada 95 lvl çok güçlü olmayan bir mob çıkacak.Bu mob 1k ve daha az damage vermekte ama seni dondurabiliyor. Eğer berserk’in full ise ve o mobu zerkle kesersen görev iptal olur.

Görev 8 – Yeni Güç

Witchle tekrar konuşun ve Rachel’i ziyaret ettiğinizde görevi tamamlamış olursunuz, ve sarı nick ile mavi zerkinize kavuşursunuz.

Silkroad Captain Ivy Görevi Ve 20 Zerk Scroll Berserk Görevi Resimli Anlatım

Silkroad Captain Ivy Görevi ve 20 Zerk Scroll Berserk Görevi Resimli Anlatım

Öncelikle Bu Görevin Yaklaşık 3 Saat Sürdüğünü Hatırlatayım Size…Ama Az Da Olsa Keyifli Bi Görev……

1. Samarkand daki Hunter guild teki Shadad ile konusun ve mektupları alın..bu mektupları İstanbulda General Ratchele ***ürün…
REWARD:
21,000 Exp
2,700 Skill Exp
6,000 gold

2. General Ratchel den Ivy 1 görevini alın…İstanbuldaki Inn yazısının sağ tarafında Demetri diye bi eleman var ondan 2. sıradaki görevi alın…bu görevde 20 tane vine stalks getirmenizi isteyecek…Asia Minorda Haran Towers yazan yerin etrafında Evil Order Soldiers ları kesin size bıçak düşecek bunlardan..yaklaşık 50 tane bıçağı topladıktan sonra Ponds Ruinse gidin ve topladıgınız bıçaklara sağ tıklayarak vine stalks ları elde edin…bende 49 tanede oldu sizi bilmem…20 tane vine stalks olduktan sonra bunları Demetriye geri ***ürün verin.
REWARD:
60,000 Exp
8,000 Skill Exp
15,000 gold

3. Demetriye geri gidince size 5 tane örümcek ağı verecek bunlarla Clo***r İmformant yakalayaaksınız…Asia Minor a gidin orada Amphitheatre da göreceksiniz bu canavarları…kafasının üstünde ışık yanıyo bunların…öncesilahınızı cıkarın sonra canavara yakın bi yerde örümcek ağına sağ tıklayın yerde ağ açılacak canavarı ağın üstüne çekmeye çalışın yumruk atarak ))) 5 tane hakkınız var 1 taneyi çekerseniz yetiyo…İmformant ı yakaladıktan sonra yürüyerek istanbula doğru geri dönün ancak dikkatli olun çünkü 60 sn de bir bi tane Clo***r Guardian çıkıyo 15 tanesini öldürmeniz gerekiyo yolda gelirken..bunun için toplam 30 dakikanız var….15taneyi öldürünce General Ratchele geri dönüp görevi verin….
REWARD:
24,000 Exp
2,800 Skill Exp
5 Repair Hammers

4. Exp / Item share party kurun ve en az 1 kişiyi alın partiye…generalden Ivy 2 görevini alın…bu görevle size 5 tane boynuz verecek bu boynuzları asia minor da Harans Tower, Cleopatra’s Gate and Amphitheater da sağ tıklayacaksınızve bi canavar çıkacak…onu kesin düşen poşeti alın…3 yerde de bunu yaptıktan sonra elinizde 3 tane poşet olacak( bu arada sadece bu yerlerin girişlerinde sağ tıklayabiliyosunuz) 3 tane poşeti topladıktan sonra Amphitheatree da Punisher diye bi canavar var onlardan mavi poşet düşene kadar onlardan kesin5-10 dakika içinde düşüyo…poşet düşünce çantanızı açın ve sağ tıklayın… daha önce topladığınız 3 poşet 1 tane kırmızı bi anahtara dönüşecek…

Anahtarı aldıktan sonra Evil Order Fortress e gidin tam ortada durun ve yeni düşen kırmızı şeye sağ tıklayın.. bi an için başka bir yere ışınlanacaksınız… ve 1 dakika içinde karşınıza Captain Ivy çıkacak..onu öldüreceksiniz tabiki..biraz zor ölüyo ) 40 level altı olanlar bence denemesin bu görevi hehehe….Ivy yi öldürünce bi tane poşet düşecek yine bu poşeti alın ve General Ratchele geri ***ürün…

Artık işlem tamam görevi bitirdiniz ve 20tane berserk scroll almaya hak kazandınız…

Sro Knight Captain Yazdırma Ve Mavi Zerk Videolu Anlatım..

arkadaşLar bu görevi bir türLü yapamayanLar vardır beLki onLar için bir video..
YouTube – Silkroad – lvl 95 Blue Zerk Quest
youtube açıLmayanLar için vtunneL Linkini de veriyorum üstteki Link vtunneLe yapıştırın..
Vtunnel.com is here to help you beat internet filtering!

95 Lvl Mavi Zerk – Knight Ve Captain Simgesi Görev

95 lvl Mavi Zerk – Knight Simgesi Görevi

95 lvl de Yapılan Görev ile Zerkinizi Mavi Yapabilir, Nickinizin Başına Sarı Renkte ”Knight” Yazdırabilirsiniz..

Görev 1 – Askeri test 1 Military Test 1 (Europe)

Constantinopole’ye gidin ve NPC Rachel’i ziyaret edin, onunla 2 defa konuşun ve 2. kez konuştuğunuzda sizi biryere ışınlıycak.Işınlandığınız yerde 10 dakika boyunca canlı kalın.Herhangi birşey öldürmenize gerek yok, sadece hayatta kalın.Orada 95 lvl champion çıkıyor ama giant party’den daha çok hp’si var.Benim d9 light armor setimle bana 1-5k arası vuruyor.Sen hayatta kalırsan bu görevi bitirmiş olacaksın.

Görev 2 – İlaç için malzeme Material for medicine (Europe)

Rachel’le tekrar konuşun ve NPC Witch’i ziyaret edin. Onu constantinapole’de lighthouse’nin yakınında bulabilirsin.

Görev 3 – Canavarların böğürme taşı Stone Beast’s Bell (Europe)

Tekrar Witch ile konuşun ve o size yeni görevinizi vericek. Jangan cavede B2’de 7. ve üst odalardan birine gidin. ( 2. odadan ışınlanabilirsiniz. ) ve orda şu mob’lara atak yapın: Stone Ghost Tomb Ghost Tomb Spirit . Oradaki kestiğiniz ilk mobdan Beast’s Bell denen itemin düşmesi gerek.
Düşünce jangana gidin ve Jeonghye ile tanışın.( Jaeunsa’nın bitişiğinde görebilirsiniz. )

Görev 4 – Hayalet kabuğu Spirit’s Shell (Europe)

Tekrar Jeonghye ile konuşun o size yeni bir item vericek.Şimdi TOMB’a gidin. ( Burası Janganın güney doğusunda bulunuyor cave değil. ) Tomb tam olarak X: 7175 Y: 309 ‘da. Buraya gittiğinizde iteme sağ tıklayın ve orada 95 champion mob çıkacak. Bunu kolaylıkla öldürebilirsiniz.Öldürdükten sonra Cadıya gidiyoruz..

Görev 5 – Witch’in kağıdı Witch’s Scroll (Europe)

Constantinopole’de ligjthouseye gidin ve Witchle konuşun., sonra gidin ve Adria ile konuşun. ( Constantinopole’de hunter asociation olur kendileri )

Görev 6 – Hayalet The Spirit (Europe)

Adrian sana tuzaklar verecek, Taklamakanda Niya general’lere gidin ve orada tuzağa sağ tıklayın, orada tuzak kurulacak. Niya generalleri bu tuzağın üstüne doğru çekin. Mob ne zaman onun üstünden geçerse sana spirit verecek, yada tutmayadabilir.Genellikle sana Fusser spirit düşecek ama düşürmen gereken şey normal spirit.Ne yazıkki sen bu tuzağı sadece 60 sn’de birkere kullanabilirsin. Normal spirite ihtiyacın var ve bunun için 40 tane tuzak gerekli.Bu süre içerisinde bende 16 adet fusser spirit oldu.
1 tane normal spirit düşürdüğünde COnstantinopole’de Witch’e geri dön.
Witche geri dönme süresi içerisinde teleport olmazsın,constantinopleye atla yada yürüyerek gitmen lazım.

Görev 7 – Hayalet parçası Piece of Spirit (Europe)

Witch’le tekrar konuşun ve o sizi yeni biryere ışınlıycak. Burada 95 lvl çok güçlü olmayan bir mob çıkacak.Bu mob 1k ve daha az damage vermekte ama seni dondurabiliyor. Berserk’in full ve mobu zerkle kesmen gerekiyor.

Görev 8 – Yeni Güç New Power (Europe)

Witchle tekrar konuşun ve Rachel’i ziyaret ettiğinizde görevi tamamlamış olursunuz, ve sarı nick ile mavi zerkinize kavuşursunuz.

İşte Görevimiz ve Görev SOnrası Resimler Aşağıda:

Sponsorlu Bağlantılar

Silkroad Captain Görevi Resimli Anlatım Chinese İçin Yorum Yap