Streç Kot

Streç Kot Bayan Jean Pantolon Al - Bu makaledeki notlar: kot pantolon markaları streç kot bayan..

Kot Pantolon Modelleri 2010

2010 Kot Pantolon Modelleri
kot pantolon modelleri 2010 – 2010 trendleri – dar paça jean – Dark Denim jeans – Flared Jeans – kot pantolon modelleri – levis kot modelleri

Bu sezonun jeans modellerinde genellikle koyu renkler tercih edilmiş. Siyah ve gri tonlarının kullanıldığı pantolonlarda dar paçalar dikkat çekiyor.

Geçen senelere göre bu sezonda özellikle bacak boyları uzun olan kişilere yönelik çalışma yapan firmalar pantolon paçalarında dar kesim kullanmayı tercih etmekteler. Özellikle dar paça jean modelleri altına topuklu ayakkabılar giyerek şıklık yaratmak isteyen bayanların tercihi olan bu modeller özellikle Dark Denim markasında bulunuyor ve fiyatları oldukça cazip. Bunların yanı sıra bilinen markalardan alışveriş yapmak isteyenler için ise bu sezon Flared Jeans, Levi’s markalarının pantolon fiyatları ise 150 YTL. İle 400 YTL. Arasında değişiyor.

Dark Denim Jeans

Geçmiş sezonları da unutmayan ve tüketicilerinin isteklerini göz önünde bulunduran markalar yırtık kotlar modasını devam ettiriyorlar bu sezonda. Eski modellere göre yırtıklar daha az fakat daha hoş bir görünüm sergiliyor.

Bazı markalar ise koyu rengin yanı sıra krem ve haki rengini kullanarak daha çok bayanların ilgisini çekmeyi başarmışlardır. Aradığınız, kendinize yakışan ve istediğiniz her model pantolonu alışveriş merkezlerinde ve satış mağazalarında uygun fiyatlara bulmanız mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Streç Kot İçin Yorum Yap