Su Adam

Su Adam Ben Sıkıldım Hadi Dünyanın En Uzun Forumunu Yapalım World Tag Team World Heavyweight Champion World Heavyweight Championship - Bu makaledeki notlar: batista su adam ben sıkıldım hadi..

Batista Hayatı

David Michael Bautista, Jr. (doğum Şubat 18, 1969), daha iyi bilinen ring ismi ile Batista profesyonel Amerikan güreşçisi. World Wrestling Entertainment’le anlaşmış ve SmackDown!’da güreşmektedir.
Profesyonel güreş müsabakalarında Batista 5 kere world heavyweight champion ünvanını kazanmıştır. Aynı zamanda 4 kez World Heavyweight Championship (WWE) ve bir kere de WWE Championship ünvanına sahip olmuştur. Bu şampiyonalara ek olarak, Batista World Tag Team Championship ödülünü iki kez Ric Flair’le birlikte ve bir kez de John Cena’la birlikte toplamda 3 kez kazanmıştır. WWE Tag Team Championship (Rey Mysterio)’le birlikte bir kez kazanmıştır. Batista aynı zamanda 2005 senesindeki Royal Rumble maçının kazanını olarak bilir
WCW Power Plant’den çıktıktan sonra, Batista Dünya Güreş Federasyonu’yla 2000 senesinde Ohio Valley Wrestling (OVW) tarafından yollanan bir anlaşma imzaladı. Daha sonra burda OVW Heavyweight Championship turnuvasını kazandı.

Dünyanın En Uzun Forumu – 8215 Sayfa~164160 Mesaj

Dünyanın En Uzun Forumu – Dünyanın En Uzun Forum Konusu
dünyanın en uzun forumu 8215 sayfa ve 164160 mesajdan oluşmaktaymış kanıtım yok ama genel olarak forumlarda bu yazıyor.
konusu da Ben sıkıldım, hadi dünyanın en uzun forumunu yapalım.
Hatta Guinnes rekorlar kitabına adlarını bile yazdırmışlar
Dediğim gibi kanıtım yok hangi site olduğunu bilmiyorum. Daha doğrusu araştırmadım.

Hadi Bakalım işin yoksa yeni bir rekor daha kır. 😀

Sponsorlu Bağlantılar

Su Adam İçin Yorum Yap