Telefona Bedava Müzik İndir

Telefona Bedava Müzik İndir 3699 - Bu makaledeki notlar: vodafone müzik yükleme telefona bedava müzik..

Bedava Melodi Yükle – Bedava Şarkı Yükle – Bedava Kontör Yükle – Bedava Sms Gönder

Bedava Melodi Yükle – Bedava Şarkı Yükle – Bedava Kontör Yükle – Bedava SMS Gönder


İnternette dolaşırken sürekli karşınıza bedava melodi yükle, bedava kontör yükle, bedava sms gönder vs. reklamlara ve sitelere sıkca rastlarsınız. Peki gerçekten bedavamıdır? Tabi birçoğumuz bedavayı duyunca hemen atlarız. İşte bundan sonra olan oluyor sürekli kontörleriniz eksilir. Ne olduğunu anlayana kadar içinizden küfürlerin lanetlerin alasını edersiniz. Servisten nasıl ayrılacağınızı da bilemessiniz. Çünkü bunu sözleşmede yazarlar ama öyle bir saklarlar ki siz onu bulana kadar kafayı sıyıracak duruma gelirsiniz.
Bedava sms kullanacağız diye hem kontörleriniz hemde ruh sağlığınız hayli yıpranır. Servisi sonlandırmadığınızda yada sonlandıramadığınızda lanet olsun sözleşme bitsin de kurtulayım dersiniz ama nafile sözleşmeyi sonlandırmadığınızda yada sonlandıramadığınızda sözleşme otomatik olarak uzatılır. Hadi bakalım kendinizle başlayacak yeni bir sinir harbi daha başladı.
Bu tür servislerin geneli hatta tamamı aşağıdaki sözleşme metnini kullanırlar. Şayet biryerde bulamadıysanız ben sizin için aşağıda yazıyorum. Aman ha dikkat edin faka basmayın
(*)Bu bir abonelik servisidir. Abone olanlara gerçek ses hediye gönderilmektedir. Haftalık bedel 24 standart SMS/48 Kontördür. Her hafta en fazla 4 içerik indirilebilir. Abonelik sonlandırılmadığı taktirde her hafta otomatik olarak yenilenir. Servisten sadece WAP ayarları yapılmış uyumlu telefonlar yararlanabilir. Telefon modelinizin uyumluluğunu kontrol edin. WAP ve GPRS bağlantı ücretleri operatörlerin tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.Turkcell ve Vodafone’da servis iptali için IPTAL yazıp, Avea’da IPTAL NET yazıp 3699′a gönderin AVEA, TURKCELL ve VODAFONE aboneleri faydalanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefona Bedava Müzik İndir İçin Yorum Yap