Telefondan Tramer Sorgulama

Telefondan Tramer Sorgulama Telefonla Tramer Sorgulama - Bu makaledeki notlar: cepten tramer sorgulama telefondan tramer sorgulama..

Cepten Kaza Sorgulama – Cepten Trafik Kaza Sorgulama

cepten kaza sorgulama, trafik kazası sorgulama, cepten trafik kazası sorgulama, cepten sorgulama,

Tramer cep telefonuyla sms atarak aracın kaza bilgilerini sorgulama dönemini başlatmış. 2. el araç alırken “Abi çizik bile yok” denildiği zaman 1 dakika bakayım deyip sms ten gelen cevabı vatandaşa göstermek hoş olurdu.

“HASAR yazın, boşluk bırakın, plakayı yazın, TURKCELL 5664’e gönderin. Aracın plakası değişmiş olsa bile, hasar geçmişi anında cebinize gelsin. ” deniliyor. HASAR 34ABC001 -> 5664

Aynı şekilde KAZA, TRAFIK, KASKO, MAGDUR sorgulaması da yapılabiliyor. Tabi kaza tutanağı tutulduysa bu sorgulama geçerli oluyor. Ücretleri de böyle bir hizmet için uygun sanki.

Servis Ücretleri:
Hasar servisi 7 SMS/14 kontör – Kaza servisi 5 SMS/10 kontör – Trafik servisi 5 SMS/10 kontör – Kasko servisi 5 SMS/10 kontör – Mağdur servisi 4 SMS/8 kontör

Rıze’de Görülmemış Kaza

Rize’de bir diş protez laboratuvarının penceresine soğuması için konulan sıcak diş protez kalıbı sokaktan geçmekte olan genç kızın başına düştü.
Rize’de meydana gelen ilginç olayda Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir Diş Protez Laboratuvarı’nın penceresinde soğuması için bırakılan sıcak demir kalıbı, bir personelin çay içerken yanlışlıkla çarpması sonucu pencerenin önünde bulunan binanın çatısına düştü. Daha sonra kalıp buradan sekerek Kazımkarabekir Caddesi’nde arkadaşı ile yürümekte olan Sema B.’nin (19) başına isabet etti.

Başından yaralanan genç kız Rize Tıp Merkezi’nde tedavi altına alındı. Olay yerinde bulunan vatandaşlar, genç kızın başına çarpan cismin ne olduğunu öğrenmek isterken sıcak protez nedeniyle elleri yandı. Cismin protez diş yapımında kullanılan metallerin eritilerek şekillendirildiği kalıp olduğu öğrenildi. Genç kız Rize Tıp Merkezi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından adli rapor hazırlanması için ambulans ile Rize Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefondan Tramer Sorgulama İçin Yorum Yap