Tuğba Büyüküstün Hayatı

Tuğba Büyüküstün Hayatı Tuba Buyukustun Hayati - Bu makaledeki notlar: tuba büyüküstün hayatı tuğba büyüküstün hayatı..

Tuba Büyüküstün Hayatı


Tuba Büyüküstün
Gerçek Adı : Hatice Tuba Büyüküstün
Doğum Tarihi : 05 Temmuz 1982
Eğitimi : Lisans

5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da doğdu.

Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı.

2004 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan’ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler’le başrolü paylaştı.

Ayrıca yine Çağan Irmak’ın filmi Babam ve Oğlum da oynadı. Aydın Bulut’un yönettiği Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal, Sinan Tuzcu ile başrolü paylaştı.

Asi (2007 – Dizi Film) Asi
Sınav (2006 – Sinema Filmi) Zeynep
Aşk Yolu (2006 – TV Filmi) Deniz
Babam ve Oğlum (2005 – Sinema Filmi)
Ihlamurlar Altında (2006 – Dizi Film) Filiz
Çemberimde Gül Oya (2004 – Dizi Film) Zarife
Gülizar (2004 – TV Filmi) Gülizar
Sultan Makamı (2004 – Dizi Film) Nesrin
Asi (2007-Dizi Film) Asiye

Tuba Büyüküstün Sorunlu Öğrenci!

Tuba Büyüküstün Sorunlu Öğrenci!


atv’de ekrana gelen Gönülçelen dizisinde rol alan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, “Başarılı bir öğrenci miydiniz?” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Canım isterse çok başarılı oluyordum, istemezse de kendimi hiç zorlamıyordum. Okul birinciliklerim yoktur. inişli çıkışlı bir öğrenim hayatım oldu.” (TelevizyonGazetesi.com) 03.06.2010 15:22

Tuba Büyüküstün Sevgilisiyle Dizide Nişanlandı!

Her yerde birlikteler!

Görüntü yönetmeni sevgilisi Sami Saydan ile ayrıldıktan sonra adı “Gönülçelen” dizisindeki rol arkadaşı Cansel Elçin ile anılan Tuba Büyüküstün’ün son dönemde diğer rol arkadaşı Onur Saylak’la birlikte olduğu ortaya çıktı.
Milliyet’in haberine göre, geçen haftalarda sabaha karşı Cansel Elçin ile Asmalımescit’te yağmurda kol kola yürürken fotoğraflananBüyüküstün’ün bu görüntüyü de şaşırtmaca yapmak için verdiği gündeme geldi.
Büyüküstün ile Saylak arasında yaşanan ilişki rol aldıkları “Gönülçelen” dizisine de yansıdı. Dizinin başından beri Cansel Elçin’e aşık olan ve acılar çeken Büyüküstün bu kez senaryo gereği Saylak ile nişanlandı. Büyüküstün’ün Saylak ile sete sürekli birlikte gelip birlikte ayrıldığı konuşuluyor.

Tuba Büyüküstün Dalyan’dan Villa Aldı!

350 bin liraya aldığı villa kendisi için değil!

Takvim’de yer alan habere göre, Gönülçelen dizisinin güzel yıldızı Tuba Büyüküstün de hayırlı evlat olduğunu kanıtladı. Büyüküstün, anne ve babası için Muğla Dalyan’da 350 bin liraya dubleks bir villa satın aldı
Atv’nin sevilen dizisi Gönülçelen’deki Hasret rolüyle gönülleri bir kez daha fetheden Tuba Büyüküstün, yeni yıl öncesi anne ve babasına sürpriz yaptı. Güzel yıldız, anne-babası Handan ve Serdar Büyüküstün için kesenin ağzını açtı. Ünlü yıldız, ailesine 350 bin liraya Muğla Dalyan’da bir villa satın aldı.
Turizm merkezi Dalyan’ın ünlü kaya mezarlarına komşu bir sitede 2 oda bir salon 70 metrekare bir villa satın alan Büyüküstün, yeni evi anne babasına armağan etti. Birçok dizide başrol oynayan ünlü yıldız, geçtiğimiz yıl da İstanbul Bebek’te 300 bin dolara bir daire almıştı. Bu evi keyfine göre döşeyen güzel oyuncu, yazlık evle ailesini de sevindirdi.
Ailesine düşkünlüğü ile tanınan Tuba Büyüküstün, Bebek’te yalnız yaşayacağı bir ev için geçtiğimiz yıl 300 bin dolar ödemişti.

Tuba Büyüküstün…sevgilisi İle Evleniyor!

Oyuncu Tuba Büyüküstün, görüntü yönetmeni sevgilisi Sami Saydan’dan evlilik teklifi aldı.

Çift dizinin çekimleri tamamlandıktan sonra nikah masasına oturacak Genç oyuncu Tuba Büyüküstün ile görüntü yönetmeni sevgilisi Sami Saydan’ın 1 yıllık ilişkileri evliliğe gidiyor. Görüntü yönetmenliğini yaptığı “Kasaba” isimli dizi nedeniyle Antakya’da bulunan Sami Saydan, kendisine sürpriz yapıp sete gelen Büyüküstün’e burada evlenme teklifi yaptı. Bu teklifi hiç düşünmeden kabul eden Büyüküstün, düğün için ise başrolünde oynadığı “Benim Güzel Meleğim” isimli dizinin çekimlerinin bitmesini bekliyor.

Yani çift önümüzdeki yaz başı nikah masasına oturmayı planlıyor. İkilinin evlilik kararında Ağustos ayında 1 haftalığına gittikleri Paris ve Barcelona tatilinin etkili olduğu konuşuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tuğba Büyüküstün Hayatı İçin Yorum Yap