Türk Knayt

Türk Knayt Knayt Türk - Bu makaledeki notlar: knayt kaydol türk knayt knayt türk..

Knight Online Kayıt Olma


Knight Online şu ana kadar yeryüzünden gördüğümü kendini fizikselin dışında haricinde sanal olarak kendini ifade etme oyunudur.MMORPG oyunları arasından en fazla popüler oyunlardan birisidir.MMORPG gerçek olmayan bir dünyada rol yapma oyunu türüdür.
Knight Online için Türkiye çok büyük bir pazar.İlk başlarda oyunun web sitesi ingilizce iken sonrada Türkçe desteğide old ve oyundan K2 Network çok iyi paralar kazandı.Sadece bu firma değil oyunu oynuyan ve item satan kişiler, internet cafeler çok iyi paralar kaldırdılar ve eskisi gibi olmasada bu devam ediyor.
Knight Online’a kayıt olarak sadece bir Knight hesabınız değil haricinde G1 hesabınız olur.G1 hesabı K2′nin çıkardığı bütün oyunlarda oynama imkanı sunar. Mesala Warrock oyununu oynamak için Knight hesabınızın olması yeterli aynı şifre ve kullancı ile bağlanabiliyorsunuz.
Oyuna ilk üye olup başladığınız zaman kolaylık olsun diye size 3 günlük bir premium paketi sunuyor.Bu paketin yararı ise istediğiniz zaman oyuna bağlanabiliyor, P daha fazla exp alıyorsunuz ve buda kolayca seviye atlamanıza yardımcı oluyor.
Tavsiyem oynamayın ama oynamak istiyorsanızda kayıt olmanız gerekiyor, kayıt olmanız içinde buraya tıklayın .
Çıkan pencereden gerekli alanları doldurun ve oyunu indirin, sonrasında aldığınız üyelik ile oyuna bağlanabilirsiniz.

Türk Knight

şimdi ilk başta www.trko.biz sitesine giriyoruz ondan sonra Client TRKO yazıyor ona tıklayın karşınıza bi site gelcek o sitede
ortalarda wonload for free with FileFactory basic yazıyor ona tıklayın ordada biraz aşşağıda click here to begin your download yazıyor ona tıklayın orda dosya farklı kaydet çalıştır gelcek sizde farklı kaydet deyip masaüstüne tıklayacaksınız ve inecek ama biraz uzun ben artık bunu oynuyorum çok güzel

TRKO:türk knight online demek

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Knayt İçin Yorum Yap