Uydu Ehart

Uydu Ehart Uyduerht - Bu makaledeki notlar: uydueart uydu ehart uyduerht google earthün..

Google Earth 3.0.0762 Beta [ Son Versiyon ] Evinizi Uydudan İzleyin..

Sürüm : 3.0.0762 Beta
Boyut : 11.2 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows XP
Download Linki : İNDİR

Tanıtım:
Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

Evet, inanılmaz olduğu kadar da gerçek bir durumla karşı karşıyayız. Google, aslında çoğumuzun hayal ettiğimiz, ama olmaz dediğimiz işi yapmış.

Eskiden sadece filmlerde gördüğümüz ve şaşırdığımız işleri artık kendi kişisel bilgisayarımızla da yapabileceğiz. Belirlediğimiz bir ülkedeki tüm il, ilçe, köy, kasaba, akarsular, binalar, alışveriş merkezleri, konaklama merkezleri gibi aklımıza gelebilecek herşeyi gösteriyor bize Google.

Google Earth ‘ın ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi, 3 boyutlu bir dünya üzerinde istediğiniz noktalara giderek, yaklaştıkça yaklaşabiliyorsunuz. Gayet net ve tatmin edici görüntüleriyle Google Earth beş yıldızlık bir uygulama. Gözünüzü dünyadan ayırmayın diyor ve bu programı şiddetle tavsiye ediyoruz. Mutlaka innDirip deneyin. Eminiz hoşlanacaksınız.

Programın düzgün çalışması için gereken en düşük sistem gereksinimleri :

# Windows 2000, Windows XP (Windows 2003 ve sonrası ile şu an için çalışamıyorsunuz)
# Intel® Pentium® PIII 500 MHz işlemci
# 128MB Hafıza
# 200MB sabit disk alanı
# 16 MB 3D ekran kartı
# 1024×768, 32-bit gerçek renkli ekran
# En az 128 kbps internet hızı

Not : Programın bu sürümü, yanında gelen Google Araç çubuğu ile beraber tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak programın bu sürümünde bazı profesyonel seçeneklere erişemiyorsunuz (GPS aygıtlarından yer tayini, şehirlerdeki ek önemli binaların haritalarına erişim gibi). Bu seçeneklere de sahip olabilmek için programın Pro sürümünüBuradan indirip, 20$ karşılığında satın alabilirsiniz (Sadece daha evvel satın aldıysanız bu bağlantıya tıklayınız. Zira program buradan indirildiğinde, çalışmak için bir ürün anahtarı gerektiriyor).

Sponsorlu Bağlantılar

Uydu Ehart İçin Yorum Yap