Video Capture Master Kullanımı

Video Capture Master Kullanımı Video Capture Master 7.0 Kullanımı - Bu makaledeki notlar: video capture master nasıl kullanılır video..

Video Capture Master 7.0 ( Video Dan Resim Almak :))

Video Capture Master programı videolardan resim alabilmemizi sağlayan profesyonel bir programdır. Oynattığımız videoları program içerisine atarak hem izlerken hem de istediğimiz görüntüyü yakalayabiliriz.
Genel Özellikleri:

  • Webcam, dijital kamera, DV kamera ve diğer video araçlarıyla çektiğiniz videoları oynatabilir ve içerisinden resim alabilirsiniz.
  • Video dosyalarını oynatabilir ve .AVI formatında kaydedebilirsiniz.
  • Sses ve görüntü ayarlarına müdahale imkanıyla ayarlama yapabilirsiniz.
  • Kaydettiğiniz videoları kolaylık izleyebilirsiniz.
  • Çektiğiniz resimleri hızlı bir şekilde küçük olarak görebilirsiniz.
  • Kolay kullanıcı arayüzü sayesinde basit bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

indirmek için ;

Download

Rapidshare Linkler orjinal program linkleri ile değiştirilmiştir.
Edit: wermidon76

Video Download Capture

Video Download Capture kullanımı çok kolay bir online Flash video indirme aracıdır. Herhangi bir YouTube veya Dailymotion video indirme aracından çok daha fazlasını yapar. Video Download Capture ile online videolar internetten zahmetsizce indirilip; PC, iPod, iPhone, PSP ve DVD’ye uygun formatta kaydedilebilir. İnternet tarayıcıyı bile açmadan kolayca video indirmeye ve dönüştürmeye, zengin özellikli video indirme yöneticisinden başlayabilirsiniz. Önemli özellikler: İnternet tarayıcıda tek tıklamayla Flash video indirip yönetebilirsiniz; YouTube, Dailymotion, Megavideo gibi önemli video paylaşım sitelerinin tümüne tam destek sunar; Videoları iPod gibi taşınabilir medya çalarlara veya cep telefonlarına uygun formata çevirip aktarabilir; Toplu dosya indirme, dahili FLV Flash oynatıcı ve çoklu dil desteğine sahiptir
Video Download Capture programını indir

Sponsorlu Bağlantılar

Video Capture Master Kullanımı İçin Yorum Yap