Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika Vodafone Ücretsiz Konuşma - Bu makaledeki notlar: vodafone bedava konuşma vodafone bedava..

Vodafone’dan Bedava Konuşma Hediyesi

Vodafone’dan bedava konuşma hediyesi
İSTANBUL(ANKA)- Türkiye’deki birinci yılını kutlayan Vodafone, 31 Mart tarihinden itibaren bir ay boyunca sürdüreceği “Geyikli Kampanya” kapsamında abonelerine toplam bir milyar dakika konuşma süresi hediye ediyor.

Vodafone’den yapılan açıklamaya göre, kullandığı tarifeden bağımsız olarak tüm aktif Vodafone abonelerinin yararlanacağı kampanyaya katılmak için tek koşulun, Vodafone’luların cep telefonlarını 30 Nisan’a kadar sürekli açık tutması olduğu bildirildi.

Vodafone, kampanya süresince her bir abonesine değişik tarihlerde ve saatlerde SMS gönderecek. Aboneler 1 saat içinde yanıt verdikleri her SMS için 30 dakika kazanarak diğer Vodafone’lularla ücretsiz sohbet etme imkanına sahip olacak.
Vodafone’un, “Geyikli Kampanya” boyunca Türkiye’de dağıtacağı bedava konuşma süresi toplam 1 milyar dakikaya ulaşacak.

Smscity Yenilendi Bedava Konuşma+sms

hemen üye olun tavsiye ederim
kontor gitmemektedir……

200 Dk Bedava Konuşma

ARKADAŞLAR KENDİ UPLOADIM AYDA 200 DK BEDAVA KONUŞUN(YALNIZCA EV)DİER PROGRAMLARA BENZEMİO ÇOK ARAŞTIRDIM DİERLERİNE BENZEMİO:rock:

Kırık link
Konu kilit
Edit:Alemdar

Vodafone Ceplimitsiz Tarifesi Nedir? Tarifeye Geçiş Ve Esaslar

Günboyu Vodafonelularla CepLimitsiz


Her yöne günde toplam 10 dakika konuştuktan sonra tüm Vodafonelularla bedava konuşmak istiyorsanız.
Ayda 20 TL yükleyin, her gün toplam 10 dakika istediğiniz operatörden istediğiniz kişiyi arayın, günün geri kalanında tüm Vodafonelularla bedava konuşun.

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi‘ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Ücretlendirme için tıklayınız…

Tarifeye Geçiş

 • My Vodafone’a giriş yaparak “Tarife İşlemleri” adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.
 • “şifre CEPLIMITSIZGUNBOYU” yazıp 7048’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542’yi arayabilirsiniz.
 • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayabilirsiniz

Tarife Avantajı


Heryöne 3000 SMS: Cep Dolusu SMS alın ayda 9 Tlye yurtiçi heryöne tam 3000 SMS hediye kazanın

Tarife Esasları

 • Aylık 20 TL yükleme şartı sağlandığı takdirde 30 gün boyunca Faturasız Cep Limitsiz Tarifesiyle aynı gün içinde (saat 00.00-23.59 arası) Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, KKTC ve uluslararası yönlerde yapılan toplam 10 dakikalık ücretli görüşme sonucunda gün sonuna kadar (saat 00.00-23.59 arasi) yurtiçinde Vodafone içi yapılan görüşmeler ücretsizdir.
 • Yükleme şartı sağlanmadığı takdirde arama ücretleri değişmez ancak 10 dakika sonrasında ücretsiz görüşme avantajından yararlanılamaz.
 • 10 dakika saniye bazlı sayılacak olup, abonelerin bu sınırı geçmek için toplam 600 saniye Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, KKTC ve uluslararası yönlerde ücretli olarak konuşması gerekecektir.
 • Aboneler 10 dakikaya ulaşmak için harcanan süreyi USSD aracılığıyla sorgulayabilecektir. Sorgu için kullanılacak servis “*123#14#” dir.
 • Şebeke içi ücretsiz görüşme hakki yurt içi diğer Vodafone aboneleriyle yapılan görüşmelerde geçerli olup, yurtdışı aramalarında, MH aramaları, özel servisler, faks, data, WAP numaralarının aranmasında dahil değildir.
 • Vodafone içi (yurtiçi) aramalar dakikası 30 kuruştan ücretlendirilmekte olup ücretlendirme periyodu 6 sn’dir (6 saniyede 3 kuruş düşmektedir), yurtiçindeki diğer operatörleri ve sabit hatları aramanın ise dakikası 40 kuruştan ücretlendirilmekte olup ücretlendirme periyodu 6 sn’dir (6 saniyede 4 kuruş düşmektedir).
 • Cep Limitsiz Faturasız Tarifesi konferans görüşme özelliğine sahip değildir.
 • Kazanılan ücretsiz görüşme süresinin sona erdiği 23.59’da ücretsiz görüşmeden ücretliye geçiş olmasından kaynaklanan bir kesinti olacaktır. Abone ücretsiz görüşme süresinin bittiği yönünde SMS ile bilgilendirilecektir. Bu saat itibariyle abone tekrar arama yaparak ücretli olarak görüşmelerine devam edebilecektir.
 • Ücretsiz görüşme hakkinin kazanılması için kullanılması gereken ücretli 10 dakikaya özel servisler, faks, data, WAP ve müşteri hizmetleri aramaları dahil değildir.
 • Abonenin herhangi bir kampanyadan kazanılmış hediye liralarının bulunması durumunda öncelikle bu hediye liralar kullanılacaktır. Hediye lira kullanılarak yapılan görüşmeler ücretli görüşme sayılmadığı için, ücretsiz görüşme kazanılması için gerekli 10 dakika süreye dahil edilmeyecektir.
 • Adil Kullanım: Aylık toplam hatbaşı 10.000 dakika üzerindeki kullanımların, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılmış olabileceği kabul edilerek, bu durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Abonelerin yapacağı bir çağrı süresi 79 dk’yı geçemez.
Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Bedava Dakika İçin Yorum Yap