Windows 7 Otomatik Kullan

Windows 7 Otomatik Kullan Windows 7 Cd Otomatik Açılmıyor - Bu makaledeki notlar: güncellemeleri nasıl kapatırım windows 7 otomatik..

Windows 7 De Otomatik Çalıştır Özelliğini Nasıl Kapatırım?

Windows 7 de iPhone için Otomatik Çalıştır Özelliğinin Kapatılması

Bilgisayarınıza bir CD/DVD ya da USB bir aygıt taktığınızda, karşımıza takmış olduğumuz aygıt ile ilgili çeşitli özelliklerin listelendiği Otomatik Çalıştır (Auto Play) penceresi gelir. Bu pencere üzerinden uygun eylemi seçerek işlemlerimizi hızlandırabiliriz.
Eğer bir iPhone sahibiyseniz, her bilgisayara bağladığınızda Otomatik Çalıştır özelliğinin karşınıza gelmesini istemeyebilirsiniz. Çünkü iPhone’u, iTunes olmadan kullanmak pek mümkün değil. Bunun yanında sadece şarj etmek için takmış olduğunuz anlarda da bu pencerenin çıkması anlamsız gelebilir.

Eğer Windows 7 kullanıyorsanız ve iPhone için Otomatik Kullan (Auto Play) özelliğini devre dışı bırakmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.
1. Öncelikle aşağıdaki adımları izleyerek Otomatik Kullan özelliklerini yapılandıracağımız bölüme giriyoruz.
Başlat Menüsü (Start Menu) -> Denetim Masası (Control Panel) -> Donanım ve Ses (Hardware and Audio) -> Otomatik Kullan (Auto Play)
2. Açılan pencere üzerinde Aygıtlar (Devices) başlığı altında iPhone seçeneğini göreceksiniz. Burada bulunan liste kutusu içerisinden Eylem Yok (Take No Action) seçeneğini seçiyoruz.

Yapmış olduğumuz bu işlemden sonra iPhone’u bilgisayara bağladığımızda Otomatik Kullan penceresi artık karşımıza gelmeyecek.

Xp Otomatik Güncelleştirmeyi Nasil Tamamen Kapatiriz Yada Bir Programi Varmi ?

ArkadaŞlar Yardima İhdİyaÇ Var. Xp Otomatİk GÜncelleŞmeyİ Kapatiyorum. Ama Durmadan Ekranin SaĞ Tarafinda Uyari Verİyor. Bu GÜncelleŞmeyİ Tmmmen Kapamak İÇİn Ne Yapmam Gerekİyor . AÇiklayici Bİr Anlatimla Anlatirsaniz Sevİnİrİm. Şİmdİden SaĞolun :d

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Otomatik Kullan İçin Yorum Yap