Windows Xp Türkçe Yapma

Windows Xp Türkçe Yapma Windows Xp Türkçe Dil Paketi - Bu makaledeki notlar: xp türkçe yapma windows xp türkçe..

Yabancı Windows Xp’nizi Türkçe Yapmak İçin Buraya Buyrun…

Açılan sayfadan istediğiniz dili seçip pc’nizin dilini o dile çevirebilirsiniz.Yurtdışı laptop alanlar için biçilmiş kaftan :dans:

İşte lik buyrun tıklayın!

PROGRAMIN ANLATIMI

programı çalıştırdıktan sonra Accept License Agrement’ işaretleyip Continue tuşuna basın.

English seçili geliyor siz Türkçe’yi seçip Select language kısmından da Turkish’i seçin.Ok deyip kurulumu başlatıyoruz. Gerisini program kendi hallediyor kurulum birkaç saniyede bitiyor..

kurulumun herhangi bir anında hata olduğunu ve devam edip etmemenizi sorduğunda evet deyin, yani devam edin.
bu, firewall veya antivirüs programından kaynaklanabilir, önemli değil..bunları kurulum öncesi kapatırsanız daha iyi olur..

Son olarak, denetim masası/ regional and language options’a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, ok deyin pc yi yeniden başlatın..

Hayırlı Olsun..:sigara:

Relink:İşte lik buyrun tıklayın!

Xp’yi Türkçe Yapmak – Xp’yi Türkçeleştirmek

Windows XP’yi Türkçeye Nasıl Çevirilir?

Öncelikle aşağıdaki linkten Windows XP Multilingual User Interface Pack dosyasını indiriyoruz

Dowland : TIKLA

MUISETUP.EXE dosyasını çalıştırıyoruz. Çıkan ekranda Accept the license Agremeent seçeneğini işaretleyip continue diyoruz. ingilizce seçilidir. Altında türkçe var onu da seçip tamam diyoruz.

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 682×552

Kurulum bittikten sonra pcyi yeniden başlatın. Ardından denetim masası/ regional and language options’a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, tamam diyerek çıkın ve pcyi tekrar yeniden başlatın. Bu kadar.
Hayırlı uğurlu olsun.

Farklı Dil paketleri

Arabic (ARA)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ARA.exeKaynakwh:

8124 KB
Chinese (Simplified) (CHS)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-CHS.exe
8518 KB
Chinese (Traditional) (CHT)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-CHT.exe
8681 KB
Czech (CSY)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-CSY.exe
8316 KB
Danish (DAN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-DAN.exe
7700 KB
Dutch (NLD)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-NLD.exe
7432 KB
Finnish (FIN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-FIN.exeKaynakwh:

7885 KB
French (FRA)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-FRA.exe
8175 KB
German (DEU)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-DEU.exe
8230 KB
Greek (ELL)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ELL.exe
9230 KB
Hebrew (HEB)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-HEB.exe
7774 KB
Hungarian (HUN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-HUN.exe
8131 KB
Italian (ITA)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ITA.exe
7529 KB
Japanese (Japan) (JPN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-JPN.exe
10557 KB
Korean (KOR)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-KOR.exe
9032 KB
Norwegian (Bokmål) (NOR)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-NOR.exe
7534 KB
Polish (PLK)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-PLK.exe
8635 KB
Portuguese (Brazil) (PTB)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-PTB.exe
7675 KB
Portuguese (Portugal) (PTG)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-PTG.exe
7976 KB
Russian (RUS)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-RUS.exe
8450 KB
Slovak (SKY)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-SKY.exe
8056 KB
Slovenian (SLV)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-SLV.exe
8004 KB
Spanish (ESN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ESN.exe
7554 KB
Swedish (SVE)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-SVE.exe
7667 KB
Turkish (TRK)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-TRK.exe
8149 KB

Windows Xp Professional 64 Bit Orjinal Microsoft Download + Türkçe Yama


Windows XP Professional 64 bit Orjinal Microsoft Download + Türkçe yama

Windows XP Professional 64 bit Orjinal Microsoft Download + Türkçe yama

Windows Xp Pro 64 Bit – Engilish microsoft download

Windows XP 64-Bit Edition, Wind64 API tabanlı yeni nesil uygulamalar için ölçeklenebilir, yüksek performanslı bir platform sağlıyor. 32-bit sistemlere kıyasla mimarisi, çok büyük miktarda veriyi daha verimli bir şekilde işliyor ve sekiz terabayta kadar sanal belleği destekliyor. 64-bit Windows ile uygulamalar daha fazla veriyi sanal belleğe önceden yükleyerek IA-64 işlemcinin hızlı bir şekilde erişebilmesini sağlıyor.

Windows XP 64-Bit Edition 16 GB RAM’i ve 16 terabayt sanal belleği desteklediğinden, büyük veri kümeleri kullanan uygulamaları daha hızlı çalıştırabiliyor. Uygulamalar çok daha fazla veriyi sanal belleğe önceden yükleyebilir ve böylece Intel Itanium işlemcinin verilere hızlı bir şekilde erişebilmesini sağlayabilir. Bu özellik, verinin sanal belleğe yüklenme süresini ve depolama aygıtlarında arama, okuma ve yazma sürelerini azaltarak uygulamaların daha hızlı ve verimli bir şekilde çalışmalarını sağlıyor.

64-Bit ve 32-Bit Mimarilerin Karşılaştırılması

Adres Alanı
64-bit Windows
32-bit Windows

Sanal bellek
16 terabayt
4 GB

Disk belleği dosyası
512 terabayt
16 terabayt

Hiper alan
8 GB
4 MB

Disk belleği havuzu
128 GB
470 MB

Diske alınmayan havuz
128 GB
256 MB

Sistem önbelleği
1 terabayt
1 GB

Intel Itanium İşlemci Ailesine Göre En İyi Hale Getirildi

Windows XP 64-Bit Edition özel olarak Intel Itanium işlemcilere uygun bir şekilde en iyi hale getirildi ve Itanium işlemcinin Açık Paralel Komut İşleme (EPIC) tasarımı gibi önemli özelliklerinden yararlanacak şekilde geliştirildi. IA-32 (x86) komut setinden farklı olan EPIC komut seti, Intel Itanium işlemcilerin 20 işlemi aynı anda yapabilmesini sağlıyor.

Kayan Nokta

Windows XP 64-Bit Edition, Intel Itanium platformunun sağladığı geliştirilmiş kayan nokta performansından ve belirli bir sürede çok daha fazla işlem yapabilme özelliğinden de yararlanıyor. En üst performansını göstererek çalışan bir 900-MHz işlemci 6.4 GFLOPS’a kadar işlem yapabilir�Mekanik Bilgisayar Destekli Mühendislik (MCAE) ve finansal işlemler gibi çok büyük miktarda veri kullanan senaryolar için gerekli güç.

32-bit mimariye yönelik uygulama geliştiriciler Itanium ortamında çalışan Windows’ta da rahat ve verimli bir şekilde çalışabilecekler. 64-bit Windows’a yönelik uygulamalar üzerinde çalışan uygulama geliştiriciler yeni uygulama geliştirme ortamının, Windows 32-bit sistemler için kullandıkları ortamla aynı olduğunu görecekler; Microsoft Win64� uygulama programlama arabirimi (API) Microsoft Win32* API ile aynı. Mevcut API’ler üzerinde, çalıştıkları platformun özelliklerini daha iyi yansıtabilmeleri için gerekli değişiklikler yapıldı. Bunun sonucunda uygulama geliştiriciler için programlama kolaylaştırılmış ve öğrenme süresi kısaltılmış oldu; 64-bit Windows için kod yazmak 32-bit Windows için kod yazmaktan farklı değil.

64-bit Windows uygulama geliştirme ortamı, UI ve programlama modelleri, ağ kullanımı, güvenlik, grafik, multimedya, Tak ve Çalıştır, dizin hizmeti ve araç özellikleri gibi birçok 32-bit Windows özelliğini destekliyor. İşlevlerin büyük bir bölümü, bir uygulamanın çalıştığı platformun hesaplama özelliklerini yansıtacak şekilde yeniden düzenlendi.

Bunun sonucunda uygulama geliştiriciler için program yazmak kolaylaştırılmış ve öğrenme süresi kısaltılmıştır; 64-bit Windows için kod yazmak 32-bit Windows için kod yazmaktan farklı değil.

Güvenilir Uygulama Geliştirme Araçları

Windows’un, tüm platformlar içinde en sağlam uygulama geliştirme araçlarına sahip olması, yeni nesil uygulamaların geliştirilmesini kolaylaştırıyor. Uygulama geliştiriciler, Microsoft Visual Studio* uygulama geliştirme sistemini 32-bit uygulamalar yerine 64-bit uygulamalar geliştirecek veya hem 64-bit hem de 32-bit ikili dosyalar oluşturan entegre projeler yaratacak şekilde ayarlayabilirler. Pentium işlemci kullanan bilgisayarlarda 64-bit Windows programlarını geliştirirken, uygulama geliştiricilerin 32-bit Windows ve Microsoft Visual C++* geliştirme ortamını kullanmaları önerilmektedir.

Platform SDK’sı yeni veri türlerini destekleyerek, işaretçilerin ve işaretçi tarafından gösterilen değişkenlerin platformun çalışma hassaslığını yansıtabilmesini sağlıyor. Böylece, uygulama geliştiriciler Win32 veya Win64 tabanlı sistemlerde çalışabilecek uygulamaları tek bir kaynak kodunu derleyerek oluşturabilirler. Aynı kaynak kod hem 64-bit hem de 32-bit platform için kullanılabilir. Bu strateji sayesinde 64-bit mimariye yönelik uygulama geliştirme maliyetleri azalmaktadır. Kodu 32-bit ortamda oluşturun, yeniden derleyin ve 64-bit Windows ortamında test edin.

ISV Katılımı

Microsoft, Intel ve orijinal cihaz üreticisi (OEM) ortakları hedef kullanıcı senaryolarını desteklemek üzere önemli yazılım firmalarıyla (ISVs) bir araya geldi. Microsoft’un Teknik Beta Programı, Intel’in pilot sistemleri ve birçok uzak 64-bit geliştirme laboratuarlarının kullanımı sayesinde yüzlerce ISV bugüne kadar pek çok uygulama geliştirdi. Microsoft’un vizyonu, 64-bit Windows platformlarında Microsoft uygulamaları da dahil olmak üzere kullanılabilir uygulama sayısını artırmaktır.

Birlikte Çalışma Uyumluluğu

Windows XP 64-Bit Edition, Windows on Windows 64 (WOW64) x86 benzetim katmanını kullanarak 64-bit teknik uygulamaların 32-bit iş uygulamalarıyla entegre bir şekilde çalışabileceği zengin bir platform sunuyor. WOW64 alt sistemi 32-bit uygulamaları 64-bit uygulamalardan ayırarak dosya ve kayıt çakışmalarını önler. Hem konsol hem de grafik kullanıcı arayüzü (GUI) uygulamaları hizmet uygulamaları olarak destekleniyor. Sistem, kes ve yapıştır işlemleri ve COM kullanımı gibi senaryolarda 32/64 sınırları arasında uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Ancak, 32-bit süreçler 64-bit DLL’leri, 64-bit süreçler de 32-bit DLL’leri yükleyemiyor.
64-bit donanım bir çok 32-bit uygulama ile uyumlu bir şekilde çalışacak, ancak 32-bit uygulamalar 32-bit donanım üzerinde daha yüksek performansa sahip olacaktır. WOW64, kişisel verimlilik sağlayan 32-bit uygulamaları çalıştıracak şekilde tasarlandığından yaratıcılık ve birlikte çalışmaya yönelik yepyeni bir kullanım olanağı sunuyor.

Tanıdık Bir Ortam

Windows XP 64-Bit Edition, 32-bit Windows sistemlerinde kullanılan aynı araçlarla yönetilebiliyor. Kullanıcılar 32-bit Windows ile ilgili bilgilerinin tamamının 64-bit Windows ortamında da işlerine yarayacağını görecekler. Kurulum, yapılandırma ve yönetim özellikleri de aynı olacak. Kullanıcılar, sistem yöneticileri ve yardım masası çalışanları 64-bit Windows kullanıcı arayüzünün (UI) 32-bit Windows XP UI ile aynı olduğunu görecekler. Bu sayede, kurumlar, tek bir işletim sistemini tüm masaüstü bilgisayarlarında standart bir şekilde kullanarak yönetim maliyetlerini önemli ölçüde kısabilecekler.
Windows tabanlı Çözüm
Windows en yüksek sayıda uygulama, donanım ve destek ortağına sahip olduğundan, kullanıcılarına çözümlerini ne şekilde üretecekleri konusunda daha fazla seçenek sunuyor.

Ayrıntılar

32-Bit ve 64-Bit Windows Platformları Arasındaki Farklılıklar

32-bit ve 64-bit Windows platformları arasındaki en önemli farklılık destekledikleri bellek büyüklüğüdür. Şu anda, 32-bit Windows platformu 4 GB’a kadar sistem belleğini ve her süreç için 2 GB’a kadar ayrılmış bellek büyüklüğünü destekleyebiliyor. Windows XP 64-Bit Edition 16 GB’a kadar RAM ve donanım özelliklerinin gelişmesine ve bellek büyüklüklerin artmasına bağlı olarak, 16 terabayta kadar sanal bellek kullanımını destekleyecek.

Kullanıcılar bazı özelliklerin değişmiş olduğunu görecekler, ancak 64-bit Windows platformu genel olarak, 32-bit Windows platformunda bulunan özelliklerin büyük bir çoğunluğunu içeriyor.

Sistem Gereksinimleri

Windows XP 64-Bit Edition, Intel ve bazı OEM’lerin sunduğu 64-bit anakart ve çip setini gerektirmektedir.

Mühendislerin otomotiv veya uçak tasarımı gibi alanlarda ticari başarıyı yakalayabilmeleri için, bir yandan çok sıkı güvenlik gereksinimlerini karşılamaya çalışırken diğer yandan da tasarımlarını rakiplerinden daha hızlı bir şekilde görselleştirebilmeleri çok büyük önem taşımaktadır.

Bilgisayar destekli tasarım ve mühendislik uygulamalarının daha büyük modelleri daha kısa sürede çalıştırmalarına gereksinim duyulur. Bu uygulamaları kullanan tasarımcılar ve mühendisler, büyük bellek desteği, hızlı iş yapabilme özelliği ve kayan nokta hesaplarının daha hızlı olmasından yararlanacaklar.

Otomobil ve uçak gibi tasarım ürünleri, hava akımı, basınç ve ısı gibi etkilerin belirlenebilmesini sağlayan analiz araçlarına yönelik bir pazar oluşturdular. Bu araçlar farklı malzemelerin toleranslarını ve özelliklerini belirlemek için kayan nokta işlemleri kullanmakta, yoğun ve karmaşık matematik hesapları yapmaktadır. Tasarımcılar, kaza simülasyonu gibi gerçek dünyaya ait senaryolar geliştirebilir ve sonuçları modellerine uygulayarak tasarladıkları ürünlerin daha iyi olmasını sağlayabilirler.

Dijital İçerik Oluşturma

İki boyutlu (2-D) ve üç boyutlu (3-D) canlandırma ve renklendirme, görüntü düzenleme ve oyun geliştirme alanları Dijital İçerik Oluşturmanın (DCC) üç önemli koludur. Bu alanlar, Intel Itanium işlemciler üzerinde çalışan Windows XP 64-Bit Edition’ın sağladığı daha yüksek ve daha hızlı bellek kullanımı ve geliştirilmiş kayan nokta performansından en çok yararlanacak iş kollarının başında gelir.

Artan bilgi işlem gücü sayesinde oyun geliştiriciler ve animatörler modellerini veya ekran görüntülerini renklendirme işlemlerini daha kısa sürede yapabilir Ayrıca, bir modelin küçük boyutlu tel çerçeve görüntüsü ile çalışmaları yerine, tam-renklendirilmiş 3-D modeller ile çalışabilmelerini sağlar. Geliştirme sürecinde tam olarak renklendirilmiş modeller ile çalışabilmek, animatörlerin ve oyun geliştiricilerin yaratıcılıklarını en üst düzeyde kullanabilmelerini sağlamaktadır.

Bilimsel Çalışmalar ve Yüksek Performanslı Hesap Gerektiren Çalışmalar
Petrol ve doğal gaz arama, hava simülasyonu ve diğer gelişmiş simülasyonlar gibi büyük bellek desteği ve daha hızlı kayan nokta kullanımına gereksinim duyan birçok bilimsel alan ve yüksek-performanslı bilgi işlem uygulamaları bulunmaktadır. Bu tür çalışmalar Windows XP 64-Bit Edition kullanan iş istasyonlarının sağlayacağı yüksek kapasite ve hızdan en iyi şekilde yararlanabilir.

Windows XP 64-Bit Edition, işlemcinin hızlı bir şekilde erişebilmesi için bu büyük veri kümelerinin belleğe yüklenebilmesini sağlar. Bellekte tutulan verilere, sabit diskteki verilere oranla 10,000 kat daha hızlı bir şekilde erişilebildiğinden istenen analizler çok daha kısa sürede yapılabilir. Veriler ayrıca, ayrıntılı 2-D veya 3-D modellerle görselleştirilerek her tür bilimsel çalışma ve yüksek performanslı hesaplamalar güvenilir bir platformda yapılabilir.

Download: Türkçe Yaması

Dikkat! XP Professional 64 bit
orjinal microsotun sitesinden indiriyorsunuz..

Download: http://download.microsoft.com/downlo…830_PX6_EN.iso

Format cd si Nasil yapilir resimli anlatim

ilk önce kisa bir bilgi vermek istiyorum bildiginiz gibi bir cok brenn ( yakma ) programlari var, mesela en popüler ,en cok kullanilanlardan bir kaci NERO veya ASHAMPOO ikiside kaliteli güzel programlar ancak! cok fonksiyonlu olduklari icin
bazi iso datei ( dosyalarini ) okumakta,yazmakta sorun cikariyorlar bu benim yorumum

http://www.poweriso.com/download.htm bu adresden indirebilirsiniz

simdi size tavsiyem ISO datei ( dosya ) lari CD ye yakmak icin kaliteli yöntemi ” PowerISO ” sadece iki tikla ISO dateinizi CD e yazdiracaksiniz programin son versionunu burdan indirebilirsiniz

programi kurduktan sonra pc nizde olan veya indirdiginiz ISO dateileri hangisiydi ? diye aramaniza gerek yok bütün ISO dateileriniz bu sekilde gözükecek
sayet bu sekilde gözükmüyorsa dateini üzerine saga tiklayip ” PowerISO ” ile acin

sonra yapmaniz gerek ISO dateinize cift tiklamak

gelecek olan görüntü budur yazdir secenegini tikliyoruz

su anda ISO dateimiz CD ye yaziliyor bitene kadar bekliyoruz islem tamam

NERO uyla nasil ISO datei ( dosya ) CD yazariz onuda kisaca anlatayim

–eski nero versiyonlarinda : “Kalibi diske yazdir” seceneginden, “ISO ” dosyasini gösterip CD ye yazdiriyoruz

–nero 7 versiyonunda : üst seceneklerdeki basliklardan “Yedekleme (BACKUP)” seciyoruz
en sonda “Diske Goruntu Yazdirin (Burn Image to Disc)” secenegi vardir ona tiklayin ve “ISO” dosyasini gösterip CD ye yazdirin.

–nero 8 veya nero9 versiyonunda : üst seceneklerdeki basliklardan “Yedekle” secin
en sonda “Diski Kopyala secenegi” vardir ona tiklayin. Gelen ekrandan “Disk Kalibi veya Kayitli Tasari” yi tiklayin
“ISO” dosyasini gösterip CD ye yazdirin.

kolay gelsin

İngilizce Xp’yi Türkçeleştirmek – Farklı Dillerdeki Xp’yi Türkçeleştirmek (resimli)

İngilizce Xp’yi Türkçeleştirmek – Farklı Dillerdeki Xp’yi Türkçeleştirmek (resimli)

Windows XP Multilingual User Interface Pack

İngilizce Xp’yi Türkçeye Çevirme

Forumlarda sıkca aranan bir konudur ingilizce işletim sistemini Türkçeye çevirmek. Bunun için bir kaç yöntem var ben size şu anda en çok kullanılan ingilizce xp’yi türkçeye çevirme yöntemini anlatacağım.
İngilizce Xp’yi Türkçeye çevirmeyi anlatacağım derken oturup ingilizce xp nasıl türkçeleştirilir diye sil baştan konu anlatımı yapmayacağım. İnternette var olan İngilizce Xp nasıl türkçeye çevrilir konularından alıntılar yapacağım.

Neyse artık işleme başlayabiliriz.

Xp nizi türkçeleştirmeye başlamadan antivirüs ve buna benzer yazılımlarınızı devre dışı bırakın.

Öncelikle aşağıdaki linkten Windows XP Multilingual User Interface Pack dosyasını indiriyoruz

Dowland : TIKLA

Rar dosyası içerisindekileri bir klasöre çıkarın MUISETUP.EXE dosyasını çalıştırıyoruz. Çıkan ekranda Accept the license Agremeent seçeneğini işaretleyip continue diyoruz. ingilizce seçilidir. Altında türkçe var onu da seçip tamam diyoruz.

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.682×552.

Kurulum bittikten sonra pcyi yeniden başlatın. Ardından denetim masası/ regional and language options’a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, tamam diyerek çıkın ve pcyi tekrar yeniden başlatın. Bu kadar.
Hayırlı uğurlu olsun.

Farklı Dil paketleri

Arabic (ARA)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ARA.exe
8124 KB
Chinese (Simplified) (CHS)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-CHS.exe
8518 KB
Chinese (Traditional) (CHT)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-CHT.exe
8681 KB
Czech (CSY)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-CSY.exe
8316 KB
Danish (DAN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-DAN.exe
7700 KB
Dutch (NLD)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-NLD.exe
7432 KB
Finnish (FIN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-FIN.exe
7885 KB
French (FRA)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-FRA.exe
8175 KB
German (DEU)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-DEU.exe
8230 KB
Greek (ELL)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ELL.exe
9230 KB
Hebrew (HEB)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-HEB.exe
7774 KB
Hungarian (HUN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-HUN.exe
8131 KB
Italian (ITA)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ITA.exe
7529 KB
Japanese (Japan) (JPN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-JPN.exe
10557 KB
Korean (KOR)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-KOR.exe
9032 KB
Norwegian (Bokmål) (NOR)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-NOR.exe
7534 KB
Polish (PLK)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-PLK.exe
8635 KB
Portuguese (Brazil) (PTB)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-PTB.exe
7675 KB
Portuguese (Portugal) (PTG)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-PTG.exe
7976 KB
Russian (RUS)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-RUS.exe
8450 KB
Slovak (SKY)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-SKY.exe
8056 KB
Slovenian (SLV)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-SLV.exe
8004 KB
Spanish (ESN)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-ESN.exe
7554 KB
Swedish (SVE)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-SVE.exe
7667 KB
Turkish (TRK)
http://download.microsoft.com/downlo…x86MUI-TRK.exe
8149 KB

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Xp Türkçe Yapma İçin Yorum Yap