Xp Sp3 Aktivasyon Etkinleştirme

Xp Sp3 Aktivasyon Etkinleştirme Sp3 Etkinleştirme Yama - Bu makaledeki notlar: servispack3 xp sp3 aktivasyon etkinleştirme sp3..

Servis Pack 3 – Windows Service Pack 3 – Windows Sp3

SERVİS PACK 3 – WİNDOWS SERVİCE PACK 3 – WİNDOWS SP3
Microsoft uyardı: Son zamanlarda birçok web sitesinden “Windows XP için Service Pack 3″ başlığında haberler yayınlanıyor. Kullanıcılar aldanmasın.
Microsoft yetkilileri tarafından belirtilen mesajda, birçok web sitesinin Microsoft’un böyle bir yayını olmadığı halde Windows XP için Service Pack 3 adı altında yüksek dosya kapasitesine sahip dosyaların indirilmeye hazır halde yayınladığını açıkladı. Kullanıcıların bu sitelere ilgi göstermemesini ve söz konusu dosyaları asla bilgisayarlarına kurmamalarını tavsiye eden Microsoft yetkilileri, kullanıcılara güncellemeler için Microsoft Windows Updateadresini kullanmalarını tavsiye etti.

Türkçe Windows XP Service Pack 3 çıktı. Şu ana kadar Windows XP için gereken tüm yamaları birarada bulunduran bu hizmet paketini tek tıklamada indirin.
Window Vista SP1 ‘den sonra sıra en büyük güncelleme operasyonu sırası Windows XP‘ye gelmişti. Beklenen yama akşam saatlerinde yayınlandı. Bu hizmet paketi ile birlikte, Windows XP‘den sonraki yamaları tek bir hizmet paketinde bulundurmuş olacaksınız. Bilgisayar kullanıcıları tarafından merak edilen bir başka soru da, Windows XP SP3‘ün SP2‘yi de içinde bulundurup bulundurmadığı oldu. SP2′ye Gerek Kaldı mı?
Özetlemek gerekirse, Windows XP Service Pack 3, daha önceki hizmet paketlerini de (SP1, SP2) kapsıyor. O nedenle XP kurulum CD’nizden işletim sisteminizi yükledikten sonra sadece Service Pack 3‘ü kurmanız yeterli. Bu şekilde, hem bilgisayarınızaki birçok hata giderilmiş oluyor hem de daha güvenli hale geliyor.

Türkçe Window XP SP3′ü indirmek için buraya tıklayın. (303 MB – 32 Bit için)

Sponsorlu Bağlantılar

Xp Sp3 Aktivasyon Etkinleştirme İçin Yorum Yap