Yandex Nasıl Kaldırabilirim

Yandex Nasıl Kaldırabilirim Yandex Arama Motorunu Nasıl Kaldırırım - Bu makaledeki notlar: yandex i nasıl kaldırırım yandex nasıl..

Yandex Arama Motorunu Kaldırma Yandex Nasıl Kaldırılır?

Yandex Arama motorunu Kaldırma Yandex nasıl kaldırılır? Yandex bar kaldırma

Yandex Nasıl Kaldırılır?

Yandex Bar’ı kaldırmak için Başlat > Denetim Masas> Program Kaldır > Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırabilirsiniz.

Google Arama Motoru Ile Ilgili

S .A şimdi ben google den bir siteye girmek istiyorum onun adını yazıyorum listeden çıkıyor. çıkan site adresini tıkladığımda ilk once bir tane başka bir site çıkıyor (bu çıkan site adresleri devamlı değişiyor.ayrıca ahlak dışı siteler) geri tıklayıp tekrar siteye tıkladığımda bu sefer istediğim site çıkıyor.
-bu neden olabilir
-bunları nasıl kaldırabilirim?

lütfen yardım edin .
şimdiden tşk ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Nasıl Kaldırabilirim” İçin 3 Cevap

  1. Yandex Nasıl Kaldırabilirim? sorusuna cevap olarak,
    Google Chrome perspektifinden,
    Ben bir saattir uğraşıyorum, hem program kaldır’dan yandexle ilgili her şeyi kaldırdım, hem google chrome ayarlar ve uzantılardan yandexle ilgili her şeyi kaldırdım hem de google chrome kısayoluna sağ tıklayıp özelliklerden “C:Program FilesGoogleChromeApplicationchrome.exe” kalana kadar, sonundaki her şeyi sildim (galiba pek çok kişi için buraya kadar söylediklerimden biri işe yarıyor) ama yaramayıp benim gibi çıldıran arkadaşlar olmuş, benim bunlardan sonra hala açılış sayfam Yandex’ti en son chrome’un sağdaki üç çizgisine tıklayıp Yer İşaretleri> Yer İmi Yöneticisi’ne girdim, orada Yandex’le ilgili her şeyi sildim ve kurtuldum! Darısı başınıza

Yandex Nasıl Kaldırabilirim İçin Yorum Yap