Yeni Başlayanlar İçin Pilates Hareketleri

Yeni Başlayanlar İçin Pilates Hareketleri Plates Terimleri - Bu makaledeki notlar: pilates terimleri yeni başlayanlar için pilates..

Yeni Başlayanlar İçin Pilates Öğrenimi, Plates Egzersizleri Ve İlkeleri

Hazır Pilates öğrenmek? Bu sayfa sahibi olmak için temel bilgi ve hareket Pilates acemi istediğiniz olacak ilkeleri vurgulamaktadır. Bu makaleyi okuma bitirmek geldiğinde, ve bazı bağlantıları keşfetmek, sizi ve nasıl başlamak hakkında iyi bir fikir Pilates ne olduğu duygusu vardır. Daha sonra, acemi egzersizleri geçmek için hazır olacaksınız.

Ne Pilates nedir?
Sen Pilates hakkında çok şey duymuş olabilirsiniz. Biri fitness en hızlı büyüyen eğilimleri biridir. Bile sonuç sizin Pilates yapmalıyım geliyor olabilir. Ama önce Pilates içine atlamak, sen Pilates ne olduğunu içine biraz anlamak için bir dakikanızı ayırın isteyebilirsiniz egzersizleri (ve değil), ve ne eşsiz yapar.

* Önerilen Okuma: Pilates nedir?
* Top Mitleri Pilates Hakkında
* Joseph Pilates, Kısa Özgeçmiş

Pilates Öğretim

Size Pilates eğitim hakkında yapmak isteyeceğiniz ilk karar nasıl Pilates öğrenmek belirtmektedir. Özel bir ders, bir grup sınıf veya tek başına gitmek ile başlayacak?

Ben her zaman bir sınıf ya da tek tek oturumların ilk alarak öneririz ama eğer yapamam, çok sayıda öğretim DVD’ler ve kitaplar için seçebileceğiniz gibi pilates.about.com de makale ve egzersiz talimatları burada büyük bir kütüphanesi vardır .

* Önerilen Okuma: Top yollarını öğrenin Pilates için
* Sizin First Class Hazırlanma
* Sekiz İpuçları Pilates Dersi seçilmesi için
* Kitap ve DVD Değerlendirmeler
* Nasıl Pilates Sınıflar bul
* Pilates Az 30 Gün Programı

Pilates Egzersiz Temelleri
Artık bazı arka plan bilgileri var, bu kadar zaman acemi Pilates egzersizleri için hareket düşünmek. Ama önce, aşağıda listelenmiştir yapmak size en Pilates almanıza yardımcı olacak hareketine Pilates yaklaşımıyla ilgili birkaç temel egzersiz.

1. Pilates İlkeleri

, Konsantrasyon, Kontrol, Hassas, nefes ve Akış Bu terimler biz Pilates hareketi için geçerli temel ilkeleri bakın Merkezleme. Pilates egzersizleri tüm vücut olarak yapılır / zihin etkinlik. Çalışma Pilates Prensipleri bize yapmamız hamle bizim tüm dikkatinizi getirir. Bu dikkat, onların etkinliğini hızlandırır ve daha eğer egzersiz sersemce yapıldı istiyorsunuz her egzersiz daha fazla bilgi edinmek için vücut sağlar.
Önerilen Okuma:
Altı Pilates İlkeleri.
2. Temel Pilates Moves

Orada nasıl nasıl ve pelvis ve omurga konuma nasıl art arda Pilates kullanılan hareket aralığı artırmak için karın kasları kullanmak birkaç temelleri ile ilgili çalışmaları. Eğer bu hamle ile ne yapacağınızı anlamak, sizin Pilates egzersiz azami fayda elde etmek için sağlam bir temel olacaktır.
* Pilates Temelleri Seti
* Nasıl Abdominals çekmek için
* Bulma Nötr Omurga
* Bulma C eğrisi
* Lateral Breathing

3. Sizin için Pilates ayarlayın

Pilates gerçekten bir acemi dostu fitness sistemidir. Nitekim, Pilates ve adaptasyon farklı vücut tipleri ve fitness seviyesi için egzersiz onun birincil faydaları biridir. Hemen hemen tüm Pilates egzersizleri farklı ihtiyaçlarını karşılamak için değiştirilebilir. İyi bir eğitmen kişi, bir yazar, veya video üzerinde sizi onlar öğretmek egzersizleri değişiklik yapmak için fikir verecektir.
Pilates Egzersiz Tadilat ve Güvenliği İpuçları

Pilates Kaynakları

Sana yazı ve serbest çalışmaları burada Pilates.about.com sunulan yararlanmanızı umuyoruz. Birçok okuyucu Serbest Pilates Bülten için kaydolun. Haftada bir kez ve Pilates çok sayıda bilgi içermektedir Bülten yayınlanan, ücretsiz egzersiz öğretim bağlantılar ve çeşitli ilginç ipuçları ve çerez. Ayrıca, Pilates Community Forum soru ve yorumlara Pilates getirmek için harika bir yerdir.

* Kaynak Linkler: Ücretsiz Pilates Bülten
* Pilates Toplum Forumu
* Bedava Pilates Egzersizleri

Son olarak, bana söyleyin ki başlamak için her şeyi bilmek zorunda değilsiniz yapalım. Bu bütün liste Pilates yöntemi olayları sizi tanıtan sadece bir şekilde size bilgi sahibi olacaklardır size ilerleme olarak. Önemli Başlayın üzere!

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Başlayanlar İçin Pilates Hareketleri İçin Yorum Yap