Yeni Telefon Resmi

Yeni Telefon Resmi Yaralı Tasıma - Bu makaledeki notlar: yeni telefon yeni telefon resmi yaralı..

Lg’nin Yeni Telefonu Optımus

LG’nin android işletim sistemli Temmuzun ilk haftası satışa çıkaracağı yeni telefonu. biraz araştırdım nette, Android arayüzü yanında LG’nin kendi arayüzü var. Yani indirdiğiniz uygulamalar ayrı görüntülenebiliyor ayrıca Google android işletim sistemi. v1.6. olacakmış. Üst versiyonu olan v2.1 de eylül gibi satışa çıkacakmış. Üstelik telefon sahibi Optimus’u kendisi üst versiyona upgrade edebilecekmiş.

Yeni Telefon Taşıma Tekniği

Sony Ericsson Idou – 12 Megapiksel

Sony Ericsson geçtiğimiz gün yapmış olduğu duyuruyla yeni telefonu Idou’yu tanıttı. Idou için kısaca şöyle diyorlar: “Servisler ve uygulamaların Walkman serisinin müzik ve Cyber-shot’ın resim deneyimiyle, Java oyun ve mesajlaşmanın bütünleşmiş hali.”

Yeni telefon zengin içerik, eşsiz uygulamalar ve sınıfında en iyi çoklu ortam deneyimini sunuyor.

Sony Ericsson Idou evinizde kullandığınız televizyon, bilgisayar ve HiFi gibi cihazlarla benzersiz bir bütünleşme sağlar. 12.1 megapiksel kamera, yenilikçi dokunmatik özellikler ve Xenon Flash ile her anın görüntüsünü çekmek isteyeceksiniz. 16:9 geniş ekranında müzikleri, TV dizilerini, video klipleri ve filmleri tamamı dokunmatik özel menüsüyle kontrol edip oynatabilirsiniz.

Symbian işletim sistemine dayanan binlerce yeni uygulamayı yükleyebilir ve PlayNow desteği sayesinde oyunları ve müzikleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sony Ericsson Idou’nun Özellikleri:
Boyutlar: 111 x 54 x 15 mm
Ekran: TFT dokumatik, 16 milyon renkli, 360 x 640 piksel
Veri – Bağlantı: GPRS, HSCSD, EDGE, 3G (HSDPA), Wi-Fi 802.11 b/g, DLNA, Bluetooth 2.0 ve A2DP, USB

İşletim Sistemi: Symbian

Kamera: 12.1 MP, 4256 x 2832 piksel resim, otomatik odaklanma, xenon flash, video LED flash, video aramalar için ikinci bir VGA kamera

Diğer: A-GPS, Yer imleme, otomatik yüz ve gülümseme tanımlama, Google Maps, FM radyo, MP3/AAC/MPEG4 oynatımı

2009’un ikinci çeyreğinde satışa sunulacak olan ürünle ilgili elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar, sonraki sayfalarda ürüne ait fotoğrafları bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Telefon Resmi İçin Yorum Yap