Yilanlar Nasil Ciftlesir Gorsel

Yilanlar Nasil Ciftlesir Gorsel Hayvanların Çiftleşmesini Göster - Bu makaledeki notlar: insanların çiftleşmesi yilanlar nasil ciftlesir gorsel..

Yılanların Çiftleşmesi

Yılanların çiftleşmeleri | Video

Hayvanlar Aleminde Çiftleşmeler

Sadomazoşist:
Bahçe salyangozları sevişme dönemlerinde birbirine bazen boyu 2 santime varan taş iğneler batırırlar. Bu garabinize gittiyse dahası var. Zavallı bayan tahtakurusunun başına geleni bilseniz. Dişi tahtakurusunda bir genital delik olmadığı için, erkek tahtakurusu, çengel gibi penisi ile dişinin karnını delip, spermleri karın boşluğuna bırakır. Dişinin bir içsistemi, bu spermleri uygun yere taşır.
Punk aşkı:
Bir cins tropik sineği sevişme anında ön ayakları ile, işinin gözlerini çıkarmaya bayılır. Dişi sinek bu yüzden sık sık erkek değiştirir.
Bacak fetişi:
Örümcekler dişilerini bacakları ile etkilerler. Sekiz ayaklı hayvanın bacaklarının kalınlığı ve biçimi, en etkin baştan çıkarıcıdır.
Telefonla aşk:
Dişi ağustos böceği, erkeğinin telefondan gelen sesine bile cevap verir.
Tosla bana:
Bir çeşit çiçek sineği, sevişmeye, kafalarını birbirine vurarak başlar.
Ateşli aşk:
Erkek akdeniz çiçek sineği, yanan gaz lambasının kokusu ile tahrik olur ve dişiye saldırır.
Ye beni:
Dişi örümcekler, balon sinekleri ve daha bazı sinek çeşitleri dişileri, cinsel birleşme sırasında, ya da hemen ardından erkeklerini yerler. Dişinin yamyamlığından kurtulmak isteyen akıllı erkekler, birleşmeden önce dişiyi iyice doyurur, birleşme sırasında önüne yiyeceği birşeyler koyarlar.
Öp beni öldüresiye:
Bir cins tatarcık, birleşme sırasında, ağızlarını da birbirine kenetler. Ama bu insan öpüşmesinden farklıdır. Aşka gelen dişi, erkeğin vücüt sıvısını emerek onu öldürür.
Öldüren aşk:
Erkek arının penisi, birleşmeden sonra, dışarı çıkarken kopar ve arı kan kaybından ölür.
Oral seks:
Yumuşak kanatlı çiçek sineğinin dişisi birleşmeden önce, erkeğinin penisine aşk öpücükleri kondurur.
Dişi üstte:
Bu tür birleşme pozisyonu hamam böcekleri arasında çok yaygındır.
Messelina:
Dişi arı, birbiri ardına, beş on erkek ile birleşebilir. Dişi kullanmadığı spermleri depo edebilir. Ertesi yıllarda kullanır. Bu spermler bitene kadar dişi sadece anıları ile yaşar tabii.
Çocuklara kim bakacak:
Su böceği çifleşmeden sonra, salgıladığı bir zamkla yumurtaları erkeğin vücuduna yapıştırır.
******ler:
Bazı bitki böceklerinin dişiler aşklarını incir çekirdeği karşılığı satarlar. Bundan böyle “incir çekirdeğini doldurmaz” derken dikkat edin… bu uğurda neler yapılıyor bakın…
Lambayı yak, işine bak:
Bir gecelik aşk arayan dişi eldiven kurdu, yörenin en yüksek ağacının tepesine çıkar ve aşk ışığını yakar. Bu ışığı gören erkeklerden erken davranan arzusuna kavuşur…;)

Farklı Hayvanların Çiftleşmesi Sonucu Ortaya Çıkan Anormal Yaratıklar 😉

Sadece Kurgu

Eşek Ve İnsan

Bir yaz günü adamın biri, eşeğini alıp dağa oduna gitmiş. Odunları kesmiş, düzeltmiş, eşeğe yüklemiş. Yüklemiş yüklemesine de her şeyin bir haddi sınırı vardır. Eşeğin boyuna posuna, gücüne kuvvetine bakmadan hazırladığı odunların hepsini eşeğe sarmış. “Deh” demiş eşeğe, tısılaya tısılaya yola düşmüş. Biraz gitmişler, adam: – Hava sıcak, ben de bir hayli yoruldum, demiş kendi kendine ve eşeğe binmeye karar vermiş. Çekmiş eşeği bir taşın dibine, binmiş eşeğe.
Eşeğin dili yok ki söylesin. “Ben de yoruldum, yüküm de çok fazla!” desin. Eşek bu insafsız adamın elinden kurtulma çaresi düşünmeye başlamış. Nihayet adamı bir yolunu bulup düşürmeye karar vermiş. Bir düzlüğe çıktıklarında hızlanmış ve birden durmuş, adam düşmüş, kendisi de yıkılmış. Sonra ani bir hareketle ayağa kalkmış, odunu sarmakta kullanılan ipler kırılınca odunlar da yere dökülmüş. Böylece yükün altından kurtulmuş. Üstelik bir de sahibine tekme atmış. Bu olayı çevreden gören herkes koşup gelmiş. Eşeği yakalamışlar. Evire çevire dövmüşler. Sonra da bir ağaca bağlamışlar. Adamın yarasını sarmışlar. Ayağa kalkan adam da önce eşeği dövmüş, sonra da bu işe yaramaz artık deyip eşeğin semerini ipini alıp salıvermiş.
Eşek uçsuz bucaksız, sahipsiz tarlalarda gezmiş, dolaşmış, keyfince yemiş, içmiş. Ona artık ne “deh” ne de “çüş” diyen varmış artık. Gün geçmiş, ay geçmiş, bir gün bakmış bir düzlükte insan kalabalığı görmüş. Merak edip kalabalığın yanına gitmiş. Gitmiş görmüş ki halk oraya eşek yarışları için gelmiş.
Ortada bir çuval dolusu para varmış. Kimin eşeği yarışta birinci gelirse o adam bu paraların sahibi olacakmış. Fakat eşek, orta yerde dolaşan ihtiyar, eli bastonlu, boynunu bükük olayları seyreden zavallı adamın eşeğinin olmadığını anlamış, ona acımış. Adama yaklaşmış, ona sürtünmüş. Adama yardım eli uzatmak istiyormuş. İhtiyar adam ayağına kadar gelen bu kısmeti tepmek istememiş ve eşeğin boynuna bir ip bağlamış ve yarışa katılmış. Diğer hayvanlar çoktan gittiği için onlar geride kalmışlar. Dağlarda aylardır, rahatça yaşayan, iş yapmadığından iyice semizleyip güçlenen eşek, koşmaya başlamış. Sanki kuş gibi uçuyormuş. Çok kısa bir zaman sonra önceden yola çıkan eşekleri bir bir geride bırakmış. En önde giden bazı zenginler eşeklerinin, ihtiyarın eşeğinin ardında kalmasına kızmışlar, bazı eşekler ihtiyara yardım eden eşeğin ayağını ısırmışlar, her şeye rağmen, yardımsever eşek ihtiyar adam için yarışı bırakmamış. Birinci olmuş. Parayı almış. Eşek mutluluktan uçuyormuş, ihtiyarın gönlünü aldım diye.
İçinden:
– “Şimdi beni evine götürür,
Önüme bir tekne saman koyar,
Ambarından da yem getirir
Yerim onları afiyetle
Aç karnım bir güzel doyar!” diye geçirir. Fakat adam parayı alır almaz, “gayri bu bana yaramaz” der. Eşeğin sırtına baston sertçe iner, eşek kurtuluşu kaçmakta bulur. Yaptığı yardımdan bin pişman olur. Kendi kendine söylenir:
“Vay benim eşek başım, vay
İnsan oğluna güven olmaz
Gayri hayvanların hatrını say
Onlardan seni döven olmaz.”
Eşek gitmiş dağlara, adam düşmüş yollara. Derler ki adam o parayla zengin olmuş, ama insanlara da yardım etmezmiş.

Kaynak: Deniz Atı, 2. Baskı, Gonca Yayınları, İstanbul-2004

Hayvanların 10 Tuhaf Gerçeği

1.) Bir Filin Günlüğü
Fillerin ne kadar çok gaz çıkardığını duyunca kimse şaşırmayacaktır. Ama filin günden ne kadar çok dışkı çıkardığını duyunca inanamayacaksınız. Yaklaşık 100 kilogram! Yavru bir filin 80-120 kilogram ağırlığında doğduğu düşünülürse, bu miktarın ne kadar çok olduğu daha kolay anlaşılır.

2.) Ağaçkakanların Kafası Yumuşaktır
Bir ağaçkakanın bir ağacı saniyede 20 kere gagaladığı düşünülürse, ağaçkakanların kafalarının demir gibi sert olduğunu düşünebilirsiniz. Aksine onlar oldukça yumuşak bir kafaya sahipler. Her bebek ağaçkakan gagasının arkasında sümgerimsi yumuşak bir yapıyla doğuyor ve bu onları hızlı gagalamanın şokundan koruyor.

3.) Bazı Midyeler Cinsiyet Değiştirmiştir
Her midye dünyaya erkek olarak gelir. Üremeyi engelleyici bu özellikleri yüzünden, midyeler erkekten kadına kendi kendilerine dönme yeteneğini geliştirmişlerdir. Ama bir midye bu değişime karar vermeden önce iyi düşünmeli çünkü bu kararın geri dönüşü yok!

4.) Orangutanlarınn Yarısının Kırık Kemikleri Vardır
Hepimiz orangutanların ağaçtan ağaca büyük bir hızla atladığını görmüşüzdür ama malesef bu atlayışlar, orangutanlara pahalıya patlıyor. Bütün orangutanlar, hayatlarında en az birkaç kez ağaçtan atlarken düşüp kemiklerini kırıyor. Bunu düşününce, her iki yetişkin orangutandan birinin vücudunda en az bir kırık kemiği vardır.

5.) Kurtların Uluması Yankılanmaz
Kurtlar sürü halinde avlanırlar bu yüzden uzak mesafeden iletişim kurmak onlar için çok önemlidir. Kurtlar dağlık alanlarda avlandıkları için seslerinin yankılanması, iletişimlerini engelleyebilir. Kurtlar bu yankılanmaya engel olmak için ulumalarının sıklığını iyi ayarlarlar. Bu sayede sürüdeki diğer arkadaşlarına avın yerini en doğru şekilde verirler.

6.) Geyikler İnsanlar İçin En Tehlikeli Hayvanlardır
Birçok insan geyiklerin yılanlardan, ayılardan ve örümceklerden daha fazla insan öldürdüğünü duyunca şaşırabilir. Ama geyikler asfalt yollarda ilerlemeye meyilli oldukları için, diğer hayvanlara nazaran daha fazla insanla karşılaşır ve doğal olarak daha fazla insan öldrürüler.

7.) Kurbağalar Kusamazlar
Kurbağalar diğer bütün hayvanların aksine kusma refleksine sahip değildirler. Midesini boşaltmak isteyen kurbağaların pek seçeneği yoktur. Onlar da kusmak yerine bütün midelerini tükürüp sonra geri yutarlar!

8.) Erkek Aslanlar Haftada 672 Kez Çiftleşirler
Bir aslan modundaysa onun önüne geçmek neredeyse imkansız. Çiftleşme döneminde erkek aslanlar, neredeyse her 15 dakikada bir çifteleşirler, yani haftada yaklaşık 672 kere! Bu sayı ilk bakışta çok etkileyici gelebilir ama aslanların çiftleşme dönemleri arasında 2 yıl olduğu düşünülürse, onları anlamak daha kolay olacaktır.

9.) İnekler Köpekbalığından Daha Ölümcüldür
Köpekbalıkları popüler kültürün bize dayattığı bir korku malzemesidir. Onlar hakkında o kadar çok film çekildi ki onlar bizim korkulu rüyamız haline geldi. Halbuki köpekbalıkları yılda sadece 10 insan öldüren normal hayvanlardır. İnekler ise yılda ortalama 100 insan öldürür, yani onların sevimliliğine bakmayıp onlardan biraz çekinsek iyi olur.

10.) Kafası Kopan Hamam Böcekleri 9 Günden Fazla Yaşabilir
Herkes hamam böceklerinin ne kadar baş belası olduklarını bilir. Evinde onlarla uğraşmış insanlar, onların ne kadar dayanıklı olduğunu ve kolay kolay ölmediklerini görmüştür. Ama heralde kimse bu dayanıklı haşarenin kafası olmadan 9 gün yaşadığını tahmin edemez ama bu gerçek! Hamam böcekleri açlıktan ölene kadar 9 gün boyunca kafasız yaşayabiliyor çünkü beyinleri vücutlarındaki derin bir oyuğun içinde.

Kategoriden Daha Fazla

Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
Komik Okul Resimleri
Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
Korkunç Efsaneler
Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
Rüyada Cinli Ev Görmek
Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
Dünyanın En Vahşi Yaratığı
Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

Yilanlar Nasil Ciftlesir Gorsel İçin Yorum Yap