Yugioh Joey The Passion Hileleri

Yugioh Joey The Passion Hileleri Yu Gi Oh Power Of Chaos Hileleri - Bu makaledeki notlar: yu-gi-oh power of chaos joey the..

Yu Gi Oh: Power Of Chaos Joey The Passion Oyunun Hilesi

Yu Gi Oh: Power Of Chaos Joey The Passion Oyunun Hilesi
Platform: PC
Gönderen: Onur TUFAN

Türü: Trainer
Trainer’ı çalıştırdıktan sonra komutları kontrol edip oyuna başlayabilirsiniz.

Not: Trainer oyunun her sürümünde çalışmayabilir.
Dosya Boyutu: 32.4KB
Dosya Adı: yugioh-OS.zip

Kullanımı: Trainer’lar, çalışan oyunlar üzerinde değişiklik yaparak, oyuncuya bir takım kolaylıklar (Sınırsız para, sonsuz can vb.) sağlarlar. Trainer’ların çalışabilmesi için aynı anda oyunun da çalışıyor olması gerekir. Bunu sağlamanın en iyi yolu, önce oyunu başlatmak, ardından (Alt+Tab veya Alt+Esc tuş kombinasyonlarını kullanarak) Windows ortamına geri dönmek ve Trainer’ı çalıştırmak. Daha sonra Trainer’da istenen seçenekler seçilir ve oyuna geri dönülür. Oyunu oynamayı bitirmeden, Trainer’ı kapatmamak çıkması olası problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Trainer’lar her oyunda çalışmazlar, çünkü oyunun sadece bir versiyonu için yazılırlar. Trainer’ların çalışmaması gibi şikayetlerin sebebi, kullanıcının sahip olduğunu oyunun versiyonunun, Trainer ile uyuşmamasıdır.

Yu-gi-oh! Power Of Chaos-joey The Passion Kartaçma

Bu mesajda Joey the Passion oyununu bilgisayarına kuran kişilerin oyundaki kapalı kartları nasıl açacağı anlatılmaktadır. Eğer oyunu henüz bilgisayarınıza indirip kurmadıysanız kart açma yamasını çalıştırmadan önce http://www.yugiohturk.com/forum/viewtopic.php?t=2652 adresindeki bilgilerden faydalanarak oyunu yükleyiniz.

Şimdi Joey the passion oyunundaki kartları açmayı resimli bir şekilde anlatacağız. Yama dosyalarını henüz bilgisayarınıza indirmediyseniz http://www.yugiohturk.com/kartacma.rar adresinden indiriniz.

Yamayı kurmak için aşağıdaki adımları takip edin ve her adımı hatasız uyguladığınıza emin olun.

Uyarı: Bu kart açma yaması Vista’da çalışmamaktadır. Windows Vista işletim sistemi kullanıyorsanız bu yamayı kurmayın.

Yamanın yüklenmesi
1. Sitemizden indirmiş olduğunuz kart açma yamasını çalıştırın ve o dosyanın içindeki Alljoeykaibayugi.ydc ve deck.ydc dosyalarını oyunu kurduğunuz yerdeki yugiohpc klasörünün içine kopyalayın. Bunu yaparken karşınıza çıkacak olan dosyayı değiştirmek istiyor musunuz sorusuna
evet yanıtını verin.

2. system dosyasını oyunu kurduğunuz yerdeki “Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common” klasörünün içine atın. (Öyle bir klasör yoksa siz oluşturun.)

3. all cards isimli dosyayı açın ve karşınıza çıkan soruya evet yanıtını verin.

4. Başlat menüsünden çalıştır seçeneğini seçin. regedit yazıp tamam diyin. Açılan pecereden Bilgisayarım -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> KONAMI -> Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos -> system yolunu takip edin.

5. CommonDir dizesini açıp Değer verisi kısmına “Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common” klasörünün adresini yazıp tamama basın. (Buraya resimdeki adresi değil, kendi bilgisayarınızdaki oyunun yüklü olduğu yerdeki klasörün adresini yazın. Eğer adresi yanlış yazarsanız daha önce açtığınız tüm kartlarınızı kaybedersiniz ve bir daha kart açtığınızda hata mesajı alırsınız.)

6. Yine aynı yerdeki InstallDirJ dizesini açın ve Değer verisi kısmına YUGIOHPC klasörünün adresini yazıp tamama basın. (Buraya resimdeki adresi değil, kendi bilgisayarınızdaki oyunun yüklü olduğu yerdeki klasörün adresini yazın. Eğer adresi yanlış yazarsanız daha önce açtığınız tüm kartlarınızı kaybedersiniz ve bir daha kart açtığınızda hata mesajı alırsınız.)

Her adımı doğru takip etti iseniz oyundaki tüm kartları açmış bulunmaktasınız.

İyi oyunlar dileriz

Sponsorlu Bağlantılar

Yugioh Joey The Passion Hileleri” İçin 2 Cevap

  1. windows 7 kullanıyorum kac defa denedımse acılmıyor kartlar eger gercekten win 7 kullanıp acan varsa kartlar acık degılken yapsın gorelım kopyala yapıstır yapıp bılgı dagıtıyorsunuz bu yontem ıse yaramıyor…

  2. bu yontemlerden ben olayın cozemedım kendım cozdum ugrasmayın bosuna wındows7 de kesın cozum ıcın yugioh all cards unlocker programını ındırın yonetıcı olarak calıstır deyın sonra oyun uygulamasına sag tıklayıp ozellıklerden uyumluluktan 256 renkte calıstır yerını ısaretleyıp uygula tamam deyın sonra OYUNU yonetıcı olarak calıstır deyın sonra optıons dan forbidden cards bolumundekı ısaretı kaldırın full cards bolumunu secın ordan full ekran secip oyunu tam ekran yapabılırsınız bukadar paylasın herkes ogrensın 😀 tesekkurler 3 oyun (kaiba-joey-yugi) hepsinin ortak program da var bunlardan sıkılırsanız yugioh gx indirin mısır kartları falan var (ancak bunda cogu kartlar acık tum kartlar acık degıl)iyi oyunlar…

Yugioh Joey The Passion Hileleri İçin Yorum Yap