Yüzdeki Gözenekleri Kapatmak İçin

Yüzdeki Gözenekleri Kapatmak İçin Gözeneklerin Açılması - Bu makaledeki notlar: ciltteki gözeneklerin açılması yüzdeki gözenekleri kapatmak..

Gözenekleri Daraltmak İçin

Gözenekleri daraltmak için
Gözeneklerin açılması için ilk etapta gözenekleri kapatmaya çalışmak yerine, yağ ifrazatını durdurmak ya da dengelemek lazım.

Yağlı ciltler daima su miktarı az olan ciltlerdir. Su miktarı az olduğu zaman ölü hücrelerin doku yüzeyine çıkıp asitli tabaka ile koruma faktörü oluşturması zorlaşır. Bu nedenle cildin yüzeyi dış etkenlerden zarar görür. O halde ciltteki su miktarı arttırılmalıdır. Yağ ifrazatının yavaşlatılması, ciltteki su miktarının artırılmasıyla mümkündür. Bunun için de su bazlı ürünler kullanılması ve doğru ürünün kullanılması şarttır. Cildinize uygun ürünü kullanmak için de bir uzmana danışmanızda fayda var.

35 yaş altı ciltlerde, gözenekler kendiliğinden kapanır. Dengeli bir cildin gözenekleri kendiliğinden kapanır. 35 yaşın altındaki genç ciltlerde gözeneklerin kapanması kolaydır. Eğer cildin su ve yağ dengesi düzelirse gözenekler ya kendiliğinden, ya bakımla ya da maskeyle kapatılabilir. Ama yaşınız 35′in üzerindeyse deri kalınlaşmış, çizgiler kırık çizgi haline gelmişse, bu gözenekleri kapatmak biraz daha zordur. Gözenekleri kapatmak için mücadele vermek yerine, daha fazla büyümemelerini önlemek daha iyi bir çözümdür.

Sivilve Geçirme Ve Gözenek Açma

Ben DeneDim Sonuç gördüm…!!!

Arkadaşlar bildiğiniz diş macununu ” ipana’yı” yüzünüze sürün.;

Sürdükten sonra yüzünüzde bir soğukluk ve gerilme daha sonrada yanma hissedeceksiniz.İpana kuruduktan sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın.

Daha sonra rahatlatma amacıyla maske için ;

-1 çay kaşığı kekiği yarım çay bardağı suda kaynatın.

-kaynattıktan sonra suyun rengi açıkkahverengi bir renk olacak.kekiklerin pamuğa gelmesini istemiyorsanız süzün.

-bir pamuk yardımıyla yüzünüze tampon ve masaj yaparak sürün ve bekleyin fazla sürdüyseniz pamukla fazlalıkları alın.

Yüzünüzün rahatladığını hissedeceksiniz.

İpana’yı 2 gün üst üste yaparsanız gözenekleriniz açılır.Ancak ben haftada 1 kez öneriyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzdeki Gözenekleri Kapatmak İçin İçin Yorum Yap